Chyba

• 7 odpovědí
    • DonnaMike
      DonnaMike
      Bronz
      Registrace: 25.12.2010 Příspěvky: 10
      PostQRL mi na Win7 robil dost problemov a moj HDD to uz asi tiez nezvladal, inak hram bez HM2 a v podstate to je to iste
    • DonnaMike
      DonnaMike
      Bronz
      Registrace: 25.12.2010 Příspěvky: 10
      Hravam 6max,4max a HU a tam myslim dokaze clovek bez pomocneho softu precitat hracov
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,151
      A tohle je co? Tři příspěvky za 3 minuty a mluvíš tu sám se sebou? Jestli jen huntíš příspěvky, tak ti doporučuji si to rychle rozmyslet.
    • N3bojsa
      N3bojsa
      Bronz
      Registrace: 03.06.2012 Příspěvky: 202
      karisek původně napsal
      A tohle je co? Tři příspěvky za 3 minuty a mluvíš tu sám se sebou? Jestli jen huntíš příspěvky, tak ti doporučuji si to rychle rozmyslet.
      karisku od chvíle co jsi moderátor je z tebe normální příspěvková policie... No offense, na jednu stranu si vážím že občas něco promažeš a že směruješ lidi k držení se témat atd, ale co je moc to je příliš. nebuď paranoidní, všichni máme jiný tok myšlenek a celé fórum nění jenom o tom co se zrovna tobě líbí nebo ne, do každého jenom drbeš když to není podle tvých představ.

Neříkám, že jsem autora topicu pochopil, nicméně nevím, co tak závažného provedl a nevím, co by si měl rozmýšlet, spíš se zamysli, jestli to ty sám nepřeháníš...
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      N3bojsa, díky za názor, ale uvaž následující:

Zaprvé, na aktivitu tohoto uživatel jsem byl upozorněn jinými všímavými členy fóra a pokud si někdo stěžuje, tak je moje povinnost moderátora se na to kouknout.

Zadruhé, DonnaMike má 10 příspěvků, všechny dokázal napsal v rozmezí 14 minut. Některé ani moc nedávají smysl. Vrcholem je tento topic. Nejen, že celkově mi není jasný záměr tohoto topicu, ale napsat 3 příspěvky po jednom řádku za 3 minuty je prostě něco, na co jako moderátor musím reagovat. Tok myšlenek si každý může mít jaký chce a chápu, že někdo má potřebu něco dopsat, co si při prvním psaní příspěvku neuvědomil, ale zcela všichni tu máme funkcí UPRAVIT.

Zatřetí, ano, jsem svým způsobem příspěvková policie, protože to je jedna z povinností moderátora kontrolovat, zda někteří jen nehuntí příspěvky, zda je diskuze slušná atd. Proč? Mimo jiné proto, že tu máme každý týden losovačku, do které se dají získat losy pomocí příspěvků. To pochopitelně některé může lákat psát více příspěvků jen pro losy a je třeba na to dávat pozor, protože to nejen snižuje kvalitu fóra, ale také je to nefér k těm, kteří losy získávají poctivě kvalitními příspěvky a další aktivitou na PSGY.

Začtvrté, nepsal jsem, že DonnaMike nutně udělal něco špatného. Nemusel si uvědomit, že se post dá editovat a jen zbrkle nasekal příspěvek za příspěvkem. Já mu jen napsal, že pokud huntí příspěvky, tak ať si to rozmyslí... Nutno poznamenat, že DonnaMike shodou okolností napsal přesně 10 příspěvků, což je přesně milník na 20 losů. Proto je podle mě zcela na místě upozornit na to, že nelze tolerovat honění těch losů tím, že budu uměle rozdělovat posty, reagovat totálně offtopic atd.

Zapáté, nečekám, že se vždycky všem mé zásahy budou líbit a také jsem jen člověk a občas mohu přestřelit. Jsem otevřený kritice a pokud by měl někdo pocit, že kritiku dostatečně nereflektuji, tak je tu samozřejmě možnost si na mě stěžovat na vyšších místech. Konkrétně můžete začít u Ondymana, která je něco jako pan řídící CZ/SK moderátorů.
    • N3bojsa
      N3bojsa
      Bronz
      Registrace: 03.06.2012 Příspěvky: 202
      Ok, fair enough, +1 samozřejmě jsem nevěděl, že je to známá firma :)

Na mě to zapůsobilo přesně jak jsi popsal, tedy že je pravděpodobnější, že uživatel je na fóru nově a prostě neví, že se post dá editovat a jen zbrkle nasekal příspěvek za příspěvkem... A v takovém případě reakce typu "tohle je co" mě přišla přehnaná a neadekvátní pouhé nevědomosti, dá se to napsat i jinak, případně uživatele poučit, jak fórum používat v budoucnu...
      Nemusíme zde dětinsky vyhlašovat "když se ti to nelíbí, bež za někým na vyšším postu", že :)
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Ano, dá se to napsat jinak. Na druhou stranu já jsem vždycky psal tímto způsobem. Někdy jsou mé příspěvky třeba trochu rejpavé, sarkastické, útočné... A to, že jsem se stal moderátorem nutně nemusí znamenat, že se za všech okolností musím začít chovat jak sluníčko a být všude maximálně miloučkej. Mám nějakou vnitřní integritu. Navíc si vyjeď moje příspěvky a porovnej si, kolik mých příspěvků jsou odpovědi na otázky nebo informování uživatelů a v kolika příspěvcích někoho poučuju nebo usměrňuju ohledně jeho příspěvků. Tys tu ze mě udělal nějakou příspěvkovou policii, co funkci moderátora používá na honění ega tím že ostatní buzeruje, a s tím nesouhlasím. Jinak nevím co je dětinské na tom upozornit na možnost, jak si na mě stěžovat. Imo je to rozumné, když někteří nejsou spokojeni s mou prací. Lepší si postěžovat, než mě tu hejtit na fóru :f_thumbsup: