Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

BLOG: Patricio - SnG 45 man

• PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Registrace: 06.12.2016 Příspěvky: 85
      Zdravím všechny vespolek,

po nějaké době jsem se rozhodl založit si blog s pravidelným (týdenním) přispíváním, abych měl přehled, mohl konzultovat handy, atd.

Jméno: Patrik
      Věk: 27
      Herna: registrace na Pokerstars tento týden

Poker znám již delší dobu, ale až na konci loňského roku mě kámoši vytáhli do hospody na cashku, kde jsem si odnesl své první vyhrané Kč. :) To mě dovedlo k obnově starého účtu na stárech a začal jsem hrát MTT za hrací peníze. Stáry jsem nikdy neměl moc v oblibě, tak jsem svůj první vklad provedl ve výši 10$ na 888's poker. Ze začátku jsem využíval pouze ticketů do turnajů do MTT a začal postupně budovat svůj bankroll, začal hrát cash game, SnG a MTT, vyzkoušel Poker Tracker 4 i Holdem Manager 4. Cash game jsem po pár dnech zavrhl a už se k ní nevrátil. V MTT jsem párkrát trefil ITM, ale nic co by stálo za zmínku. Nakonec jsem se usadil na 0,5$ 36 man SnG, kde jsem hrál 2 stoly a začal se pravidelně dostávat do ITM. Asi víte co následovalo - stopka pro ČR vystavená od 888's. Poslední den možného hraní na této herně jsem grindil co se dalo. No nakonec jsem po cca 3 týdnech hraní vybíral 90$ - cca 60$ jsem vyhrál v SnG a zbylých 30$ jsem dal for fun v "Blastu".

Současné cíle:
      - registrace na pokerstars + vklad + ověření účtu
      - zakoupení PT4 nebo HM2 - stále se nemůžu rozhodnout, ikdyž jsem již oba vyzkoušel
      - studium pokeru - mám nachystaných cca 200 stran strategie na SnG
      - začít studovat MTT
      - procházet svou HH
      - prvotně plánuji SnG 45 man na nejnižších limitech, postupně zkusit 180 man a do toho pár turnajů

Na hraní mám docela dost času, dá se říct, že 3 ze 4 dnů, ikdyž pracuji. :) No klidně se ptejte na cokoliv, jestli jsem na něco zapomněl. :)
  • 35 odpovědí
    • Axif1
      Axif1
      Bronz
      Registrace: 19.11.2011 Příspěvky: 1,170
      PT4 :f_drink:
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Tak dnes založen účet na stárech, no byl jsem happy, ale...start grindění se odkládá min o měsíc. Dnes mi na autě odešla pravděpodobně řídící jednotka motoru :wtf: , oprava cca 10 K :wtf: , takže vklad na stáry a koupě PT4 musí počkat. No aspoň budu mít čas na studium pokeru. Tak se potom ozvu.
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Čus all, tak jsem to dnes nevydržel a poslal na stáry min vklad = 11 $. :f_thumbsup: Začal jsem na 0,25 $ SnG 45 man, ale je to regular speed, tak přejdu na turbo 0,50 $ 45 man. Vzhledem k tomu, že hraji na notebooku a nemám monitor, tak hraji max 2 stoly, ale pro mě jako fish je to zatím dostačující. Ještě mi vadila hra bez PT4 / HM2, ale ten měsíc už to vydržím.

Na další 3 týdny jsem si dal jednoduchý cíl - ikdyž po prvním vkladu nebudu na 0,50 $ dodržovat bankroll management, tak se pokusit to neprojet a budovat směrem vzhůru.

Dnes jsem odehrál jen 3 SnG. První dvě hry takové seznamovací (je to nezvyk po více jak měsíci hrát). V dalším jsem se dostal do HU - což je má slabá stránka. Do HU jsem šel jak chipleader s nějakými 50 K žetony, protivník cca 16 K. Nikdy jsem HU nestudoval, z čehož mám další ponaučení - studuj HU :D Takže nakonec 2. z 45. Nemám HH nicméně poslední 2 handy, obě preflop all in:

1)
      Hero (SB): Qc Qh all in
      Villain SB: call s Kh 8d

Board: 4s 8s Jc 8h 4d

Villain vyhrál pot 51 K, mě zůstalo 16 K a následovala handa:

2)
      Hero (SB) 9c 9h all in
      Villain BB call s Ah 4d

Board: Ts 6c Qs Ad Qd.

Villain win tournament. Hero finished 2nd.

Zkusím vytáhnout HH z PS, abych si pro sebe udělal rozbor celého HU na final tablu.

Na začátku je každý rybou, ale žralokem se stane jen pilný student...

• PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Tak oprava auta vyřešena - nakonec to byla naštěstí jen pojistka od řídící jednotky motoru, ale musel jsem koupit novou auto baterii - 2 000 Kč :facepalm:

Nainstaloval jsem na 30 dní free Jivaro - má super vzhled, ale vadí mi, že z něj nedostanu grafy tak jako v PT4 nebo HM2. Tak si dělám basic statistiku aspoň v excelu.

Momentálně mám odehraných 27 SNG za nějakých 6 dní. Dal jsem si cíl odehrát 100 SNG měsíčně. Možná se mi podaří sehnat zadarmo monitor, tak bych začal hrát 4 stoly a mohl zvýšit počet SNG.

Bankroll postnu po 100 odehraných SNG - vydrž Prťka vydrž. :f_biggrin:

Dnes vyrážím do Prahy na koncert Lindsey Stirling:f_thumbsup:

• PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Tak víkend za námi. Moc jsem toho nestihl odehrát, ale o to úspěšněji. V sobotu jsem měl po noční a včera taková klasická neděle v podání návštěv u rodiny - nic pro mě. 😁

Za víkend jsem hrál jen 9 x SNG, ale z toho 5 x ITM, takže spokojenost.

• dpth
      dpth
      Bronz
      Registrace: 19.02.2008 Příspěvky: 7
      Zdar,
      kde jsi se ověřoval v Brně , díky za info.
    • Luke1412
      Luke1412
      Bronz
      Registrace: 26.09.2015 Příspěvky: 294
      V Brně se ověřuje na maliňáku, vejdeš, vyjdeš těch pár schodů a dáš se doprava uplně na konec chodby. Tam si vemeš lístek (cosi identifikace nebo tak něco), vejdeš do dveří a seš tam. Za hodinu hotovo.

Na co potřebuješ 2 monitory abys mohl hrát 4 stoly...? To hraješ na mobilu? Však na noťasu se ti vleze v pohodě 12 stolů vedle sebe. Zkus popřemýšlet nad těma 2 stolama co hraješ, musíš se u toho strašně nudit, projíždět fb,seznam a spoustu nesmyslů. 2 turnaje tě určitě nevytíží na maximum :)
      Jinak, 100sng není vzorek, na nějaký relevantní info bys měl odehrat aspoň 1000 sng.
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      dpth původně napsal
      Zdar,
      kde jsi se ověřoval v Brně , díky za info.
      Jdu zítra, pak dám vědět.
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Já bych používal jen externí monitor jako hlavní. Mám 15" notas a když jsem zkoušel zapnout 3-4 stoly, tak mi to přišlo strašně malé, ale může to být o zvyku.

Na netu mám jen yt a semtam mrknu na stats hráčů u stolu, jinak se snažím internetu vyhnout. ☺ Jo vím, je to málo, ale z Jivara vzorek nedostanu, tak čekám na money na PT4.
    • Luke1412
      Luke1412
      Bronz
      Tak o zvyku to je urcite, nekdo hraje stoly Tiled (vedle sebe ze vidi vsechny), nekdo stacked (mas vsechny na sobe a vzdycky ti vyskoci ten kde mas akci). ja v zacatcich hraval 4-6 a prislo mi to taky maly a ted 10-12 stoly sou jeste mensi ale uz mi to ted ani nejak neprijde.
      Chce to cas, za par tydnu budes mit 6 stolu ani nevis jak ;)
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Jasný, dnes zkusím krátkou session se 4 stoly. :f_cool:
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Tak jsem zkoušel 4 stoly na notasu. Na velikost by se dalo zvyknout, ale co se týče trafficu, tak na to ještě nejsem připravený a dostatečně "pokerově vyzrálý". Zatím si vystačím se 2 stoly, až nebudu taková fish a budu mít dostatečný bankroll, začnu postupně přidávat stoly. Vše má svůj čas. :f_biggrin:

Dnes tedy aspoň jedno trefené ITM a rovnou 1. flek.
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Mini update

Jak pro mě byly 4 stoly fofr, tak jsem dnes hrál 3 stoly a docela rychle jsem si na to zvykl, dá se to zvládnout. Ale co jsem dnes na těch stolech taky předváděl, no to bych si naliskal => - 7 BI

Vysledoval jsem u sebe chyby, které musím odstranit:

V prvních částech hraji zbytečně velké množství hand a pouštím se do fish callů a all inů - ale já jsem fish jak Nemo, takže se není čemu divit. :f_thumbsup: Šak kolikrát jsi četl jak hrát prvotní fáze a čeho se vyvarovat ty osle ... :wtf:

- Early Finishes %: 19.05
      - Early Middle Finishes %: 13.1

Nevím kolik mám momentálně odehraných hand (stupid Jivaro), nicméně:

VPiP = 22 %
      PFR = 16 %
      AFq = 52 %

Zjištěné plusy:

- Začal jsem si dělat poznámky u hráčů, se kterými mám odehráno 100+ hand.
      - Daří se mi ovládat psychiku u hry - nepozoruji u sebe žádný tilt.

Blíží se víkend, no budu mimo domov v tahu (čti v lihu), tak třeba mi to prospěje. :f_drink:

Příští týden chci pořídit PT4 a začít více studovat - do teď jsem volný čas věnoval jen hraní. Hlavně, že mám celý týden otevřené záložky ...
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Tak po týdnu se hlásím zpět.

Odehrál jsem cca 50 SNG - víkend byl zabitý a poslední 3 dny jsem byl od rána do večera v práci. Vůbec jsem se nevěnoval studiu, max. jsem sledoval online z Rozvadova.

Včera jsem došel naštvaný z práce a zapnul session - asi po hodině jsem si uvědomil, že moje nálada se odvíjí na způsobu hry - hrál jsem agresivně i handy, které bych normálně ani neotvíral. Prohrál jsem několik BI a pak si uvědomil, že to není jen o tom o zapnutí session, ale být na ni i mentálně připraven.

130 SNG
      Bankroll: 13,00 $ (+4 BI)

Mrzuté, ale neodrazuje mě to. Naopak posiluje, abych se začal věnovat studiu a zlepšoval se. Nikdo se nestal ze dne na den profesionálem, ani nezačal vydělávat tisíce $ měsíčně. Přemýšlel jsem nad formátem hry, ale SNG 45 man je pro mě varianta, které se budu držet.

Na další týden si jasné cíle:

- odehrát min 50 SNG
      - studovat strategii každý den minimálně 1 hodinu

Článek pro stanovení cílů, je krátký, ale poučný!

Jinak se mi dnes podařilo utopit telefon - umýval jsem auta a mobil mi spadl přímo do kýblu s vodou :wtf: Prvotně to vypadalo nadějně, že pojede, nicméně teď už se nedá nabít ani nefunguje dotyk displeje. Opravdu se teď hodí kupovat nový mobil...:censored:
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      UP

V uplynulých dnech jsem odehrál jen 40 SNG, což je - 10 než jsem chtěl. Na druhou stranu jsem si říkal lepší méně, než hrát jen kvůli volume - když přijdu večer z práce a cítím se unavený, tak nehraju, zapnu nějaký stream atd. Sledoval jsem všechny hrací dny PS Panama.

Zaměřil jsem se na zlepšení preflop hry a po pár strategických článcích a videích cítím, že jsem v preflop jistější. Začal jsem hrát 4 stoly, ale tím způsobem, že je zapnu naráz a až dohraji všechny, tak pouštím znovu 4.

V pátek a v sobotu mám volno, tak snad se podaří nahrát nějaké volume. Pořád jsem si nekoupil PT4 / HM2 - z čehož mi plyne můj další cíl:
      - dostat bankroll na $100 a koupit PT4 / HM2 (mám na Skrillu necelých $40, což bych využil pro opětovný vklad...)

Aktuálně bych měl mít odehráno 170 SNG
      Bankroll: $21,86 (+ $8,86 za posl. týden)

Další update hodím v pondělí, ať to má hlavu a patu. :) PS: mobil se po 3 dnech rozjel a funguje, 3 x hurá pro Huawei. :D
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Tak poslední dny byly jako na houpačce, neměl jsem ani chuť psát update - přes víkend jsem se měl - 24 BI (-$11,99).

Dal jsem si 3 dny pauzu, úplně vypnul hlavu od pokeru, vzal manželku na výlet a tak nějak relaxoval. Po x letech jsem si šel zahrát florbal - no šak mě bolelo celé tělo ještě dva dny. :D

Dnes jsem měl celý den volno, tak jsem se dopoledne vrátil ke studiu - preflop hry a open range, kterou jsem se dnes snažil co nejvíce dodržovat. Momentálně jsem bez HUD, tak jsem hrál jen 2 stoly. Nevím jestli je to počtem stolů nebo tím, že jsem hrál bez HUD, ale cítil jsem, že hře věnuji větší pozornost a sleduji všechny kroky hráčů. Celkově byla hra uvolněnější oproti jiným dnům.

Odehrál jsem dnes jen 6 SNG, nicméně 4x ITM (profit $12,71) mi pomohlo smáznout swing po víkendu.

Aktuálně bude něco mále přes 200 SNG
      Bankroll: $24,72 (+$2,86 za posl.týden)
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Čau chlapi, tak po dlouhé odmlce se hlásím zpět. U pokeru jsem zůstal, tak nějak se plácal každý měsíc +- 0 $. No konečně jsem pořídil PT4 a v posledních dnech se začal soustředit na poker. Momentálně hraju 0,50 $ 90 a 180 many a uvidíme co s GTD turnaji - BIGy se dají zapnout cca po 15 - 20 minutách, což není žádný zázrak, ale buďme rádi i za to.

Tento měsíc jsem skrz dovolenou v zahraničí téměř nic neodehrál, tak plány na srpen:
      - volume min 500 turnajů
      - postnout a rozebrat své staty (zaměřit se na Button, SB a BB)
      - studovat, studovat, studovat

srpen:
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Čus grindeři,

tak další měsíc za námi. V srpnu jsem stihl nějakou tu dovolenou, užít si volna a něco málo odehrát. Převážně jsem hrál 180-ky a do toho nějaký bubble rush, hot a big. Podařilo se mi trefit final table v 0,55 $ Hotu, ale tak jak jsem byl rád za FT, tak jsem to rychle odpálkoval s AQ do AA a bral 20 $. S ohledem zpět to beru jako úspěch být 9. z 5150 hráčů :sorry: a jako hlavně jsem nasbíral spoustu zkušeností. Jinak ve 180-kách se nedařilo, hra se celý měsíc pohybovala na úrovni Nema :f_grin:

Co se týče všeho ostatního - za týden mě čeká první týmový strongman, tak uvidíme jakého dosáhneme výsledku - jdeme se pobavit a zvednout nějaké to železo. :gl: Dále mě za pár měsíců čeká další životní skok - stanu se otcem. :gl: Takže přibližně 4.2.2018 tady bude další já.

Co se mi vůbec, ale vůbec nedaří je studium pokeru. Kromě sledování PSC Barcelona a nějakých streamů jsem nic neviděl ani nedělal...:sorry: Ode dneška se vracím k 45 manům, a to hlavně kvůli času a volume. 180-ky se přes den rozjíždí strašně pomalu a trávil jsem po večerech více času u PC než s manželkou...

Graf za srpen je takový jako je a určitě vás bude zajímat, tak se mrkněte - udělá vám radost tím, že jste konečně našli top :f_eek: na fóru.
    • Luke1412
      Luke1412
      Bronz
      Sledovani PSC Barcelona neni studium,sledovani streamu taky neni studium. To je fajn zabava ale realne se z toho nic nenaucis. Nejvic ti da kdyz si vyfiltrujes ruzny staty v poker trackeru, treba podle hracu nebo podle blind levelu. Ja byl treba hrozne tight v levelu 60/120, ne umyslne, ani sem o tom vlastne nevedel az z pokeru trackeru sem to zjistil.
      Oznacovat si handy behem session, pak si je projet, co nevis jak si mel zahrat hodit na forum aby se k tomu vyjadrili zkusenejsi hraci...
      Koupit si HRC nebo icmizer - idealne oboje. Icmizer se sng koucem treba jen na mesic, nestoji to moc a kdyz budes kazdej den delat tech 120 sng spotu tak se za mesic posunes o velkej kus dopredu.
      A hlavne by sis mel vybrat jednu disciplinu a te se venovat. V zivote se taky nemuzes jeden rok pripravovat na maraton a stejnej rok chtit vyhrat mr.Olympia :) . Teda muzes ale oboje bude stat za hovno.
      Sitka na zacatek 9 many urcite nejlepsi volba, nejmin variancni format, naucis se zaklady.
      GL
    • 1
    • 2