Budoucnost online pokeru - Kryptoměny

• 2 odpovědí
    • jiriprororor
      jiriprororor
      Basic
      Registrace: 16.11.2017 Příspěvky: 1
      čus, hele taky mě zajímá jak to bude no. Bitcoin jde pořád nahoru a další a další kryptoměny se pořád rodí a nabírají na síle. Osobně už jsem pár bitcoinových online herních casin (na automaty) viděl, takže už to v praxi funguje. Hrát jsem tam ale nezkoušel, radši s bitcoinem obchoduji, než ho prohrát :f_pleased:

A co vy, zajímáte se někdo o obchodování bitcoinu, nebo jiných kryptoměn? Já už nějaký ten pátek zajímám o obchodování na burze, především forex, binární opce a teď především ty kryptoměny, těm se asi věnuji nejvíce teď. Kdybyste chtěl někdo obchodování kryptoměn probrat, nebudu se bránit ;)

Jinak spousta lidí pořád vůbec neví, co je to bitcoin. Tak kdybyste chtěli, zde je skvělý článek který vysvětluje, co je to bitcoin - https://opcebinarni.com/co-je-to-bitcoin/
      Znám spoustu lidí, kterým to pomohlo.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Je jasné, že kdo správně vsadí, ten jede. Takhle to bylo u bitcoinu. Logicky to ale nebude trvat navždy.

Pokud jde o poker, tak není důvod v bitcoinech hrát, protože tam je pointa samotná hra - poker. Poker není burza. Na kryptoměny můžu max. uchotávat hodnotu z toho, co mam navíc nad bank.