Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Budoucnost online pokeru - Kryptoměny

• 12 odpovědí
    • jiriprororor
      jiriprororor
      Basic
      Registrace: 16.11.2017 Příspěvky: 1
      čus, hele taky mě zajímá jak to bude no. Bitcoin jde pořád nahoru a další a další kryptoměny se pořád rodí a nabírají na síle. Osobně už jsem pár bitcoinových online herních casin (na automaty) viděl, takže už to v praxi funguje. Hrát jsem tam ale nezkoušel, radši s bitcoinem obchoduji, než ho prohrát :f_pleased:

A co vy, zajímáte se někdo o obchodování bitcoinu, nebo jiných kryptoměn? Já už nějaký ten pátek zajímám o obchodování na burze, především forex, binární opce a teď především ty kryptoměny, těm se asi věnuji nejvíce teď. Kdybyste chtěl někdo obchodování kryptoměn probrat, nebudu se bránit ;)

Jinak spousta lidí pořád vůbec neví, co je to bitcoin. Tak kdybyste chtěli, zde je skvělý článek který vysvětluje, co je to bitcoin - https://finex.cz/co-je-to-bitcoin/
      Znám spoustu lidí, kterým to pomohlo.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,767
      Je jasné, že kdo správně vsadí, ten jede. Takhle to bylo u bitcoinu. Logicky to ale nebude trvat navždy.

Pokud jde o poker, tak není důvod v bitcoinech hrát, protože tam je pointa samotná hra - poker. Poker není burza. Na kryptoměny můžu max. uchotávat hodnotu z toho, co mam navíc nad bank.
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 649
      Na zaklade coho sa menia kurzy cudzich mien rozumiem, ale do tych kruptomien vobec. Pri bitcoinoch vobec nerozumiem, na zaklade coho tak stupa jeho cena oproti USD resp. inym menam? A ten spravny cas ako zarobit vela penazi na bitcoinoch uz pre mna asi davno usiel.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,767
      N azákladě poptávky/nabídky. Pokud víc lidí chce koupit, než prodat, cena stoupá, protože si kupující můžou dovolit prodat dráže (i když tu cenu nestanoví přímo jednotlivci, ale přímo "burza"). Když chtějí všichni prodávat a málokdo kupovat, tak za danou cenu nejsi schopen prodat (a buď musíš prodat za nižší cenu, tj. za tržní), nebo neprodáš. Takhle jednoduchý to je. Takže je to hodně podobný jako u USD.

Rozdíl je v tom, že kryptoměnu obtížně použiješ jako platební prostředek (někde ano, ale málokde), takže jí většinou budeš muset proměnit zase za klasickou měnu.
    • panhovnocuc
      panhovnocuc
      Stříbro
      Registrace: 08.07.2011 Příspěvky: 134
      Zkoušel jste někdo Coinbase? Ty poplatky jsou sice celkem vysoký, ale nižší jsem asi nikde nenašel? Pro ty co nevědí, tak je to tohle: http://www.tradearena.cz/rubriky/bitcoin/burza-coinbase-recenze-poplatky-a-navod_358.html
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 649
      Dakraa původně napsal
      N azákladě poptávky/nabídky. Pokud víc lidí chce koupit, než prodat, cena stoupá, protože si kupující můžou dovolit prodat dráže (i když tu cenu nestanoví přímo jednotlivci, ale přímo "burza"). Když chtějí všichni prodávat a málokdo kupovat, tak za danou cenu nejsi schopen prodat (a buď musíš prodat za nižší cenu, tj. za tržní), nebo neprodáš. Takhle jednoduchý to je. Takže je to hodně podobný jako u USD.

Rozdíl je v tom, že kryptoměnu obtížně použiješ jako platební prostředek (někde ano, ale málokde), takže jí většinou budeš muset proměnit zase za klasickou měnu.
      Tak to je pekna "hra" pre tych ktory nakupili kryptomenu hned na zaciatku vo velkom mnozstve za lacny peniaz a teraz mozu predavat a kupovat pri kurzovych zmenach a uz nikdy neprerobia.
    • katous
      katous
      Basic
      Registrace: 12.02.2018 Příspěvky: 1
      já používám coinmate na obchodování s kryptoměnou :) je to český broker. Mám s nimi dobré zkušenosti. Je tady někdo kdo obchoduje s něčím jiným než s bitcoinem? Sleduji kurzy etherea a ripplu a uvažuju že investuju :f_thumbsup: DO bitcoinu se teď docela bojím vrazit peníze...

Pokud hledáte info o kryptoměnách, koukněte sem https://opcebinarni.com/rubrika/kryptomeny/ je to super web, hodně mi ze začátku pomohl v kryptoměnách se zorientovat. Krásně to vysvětluje, jaké jsou aktuální kryptoměny, jak fungují, jaké jsou výhody a nevýhody a jak na nich vydělat :f_cool:
    • martin89s
      martin89s
      Bronz
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 585
      Ahoj, pokud byste měl někdo zájem sestavujeme s kolegou RIGy na těžbu kryptoměn na zakázku. Zasíláme i na Slovensko. V případě zájmu PM.
    • Efi210
      Efi210
      Bronz
      Registrace: 22.02.2012 Příspěvky: 43
      Ahoj v poslední době se o Bitcoinu hodně mluví a jeho cena rapidně roste a nebo na nějakou chvíli rapidně padá, nemyslím si, že by bylo výhodné za tuto měnu hrát poker. Ale za rok to může být úplně jinak. Jinak je ve světě oficiálně registrovaných něco přes 2000 kryptoměn a bitcoin může být i na úpadku. Jenom názor
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,190
      Až na to, že poker by se nehrál přímo za bitcoiny asi...ale třeba jedna (a možná jediná) herna, kde se dá hrát s crypto na to taktéž má svou vlastní měnu a nedávno s ní vstoupila na burzu myslím. Ale je pravda, že celý crypto trh je nesmírně pohyblivý a vyžadovalo by to o to silnější mindset zvládat, že jednou můj cashier má nějakou cenu, a za týden třeba poloviční :-)
    • JimmkCZ
      JimmkCZ
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 340
      zajímá se ještě někdo o kryptoměny? používal to někdo? docela to hodně spadlo...ale kdo ví...
    • Příspěvek smazán