Dlouhá cesta z NL2 - NL100

• Efi210
      Efi210
      Stříbro
      Registrace: 22.02.2012 Příspěvky: 41
      Zdravím všechny, protože se mi líbí v komunitě Pokerstrategy a chystám se přihlásit do Bankroll Challenge, chtěl bych se s Vámi o tuto mou cestu podělit. Hraju na herně Pokerstarst bohužel nejsem registrován pře PSG, takže se mne netýkají žádné body. Poker hraju asi 3 roky a začal jsem úplně od začátku na NL2 Cash game, kde jsem se celkem trápil a teď už pinkám NL5 a celkem úspěšně. Vzhledem k novému loterijnímu zákonu jsem si na účet letos v únoru poslal 117 doláčů a začlo to po 2 měsíční pause. Za cíl si dávám částku 4000 dolarů, budu trochu při zemi. Budu se snažit psát postřehy z mé hry, snad to někoho inspiruje.
  • 13 odpovědí
    • Axif1
      Axif1
      Bronz
      Registrace: 19.11.2011 Příspěvky: 1,139
      Kolik hodín plánuješ odehrát měsíčne? A studovat?

Znáš někoho co to taky hraje a poráží to? Nebo máš nekoho na skype s kým budeš studovat?

GLGL!
    • Axif1
      Axif1
      Bronz
      A vubec se nedrž pri zemi ;)
    • Efi210
      Efi210
      Stříbro
      Snažím se studovat průběžně. Nemám nějak nastavený poměr hry a studia. Třeba teď jsem nehrál dva měsíce a snažil jsem se jenom studovat a analyzovat na HM2 handy loňského roku. Na Skypu nikoho nemám a studuji sám, ale nebráním se tomu, byl bych rád za jiný pohled na hru a jiný názor. Jenom to ještě doplním, že jsem začal na NL2 s 20 dolary a tam jsem se plácal dlouho než jsem došel na 209 dolarů a přešel na NL5. V prosinci jsem vybral z herny peníze a po znovu obnovení účtu na PS jsem zde hodil 117 dolarů možných a začínám od této částky. Poker hraju když mám čas mezi prací a mezi rodinou, takže mi někdy výjde týdně 20 hodin hraní a 4 hodiny studia a někdy odehraju jenom 5 - 10 hodin týdně a studium 2 - 4 hodiny.
    • Axif1
      Axif1
      Bronz
      Pracuješ nebo studuješ?

Bydlíš s rodičma, sám, s kámošmi?
    • Efi210
      Efi210
      Stříbro
      Pracuju na tři směny a mám vlastní rodinu, takže hodně času trávím s nimi.
    • Efi210
      Efi210
      Stříbro
      Ahojte všichni,
      přidávám zde první report a postřehy za měsíc únor. Takže po znovuobnovení registrace na Pokerstars jsem začal dle plánu hrát na NL5 a to na čtyřech stolech. Normálně hraji stolů 6, ale jelikož jsem pracovně mimo domov a mám sebou jenom noťas, tak vzhledem k velikosti monitoru hraji jenom ty čtyři stoly. Protože jsem měl dvou měsíční pust od karet, tak jsem se na hru celkem těšil. Na druhou stranu jsem měl více času na studium v pauze a tak jsem byl zvědavý, jak nasbírané informace zužitkuji. Začátek jsem měl super a byl jsem se svou hrou spokojen. Vždy jsem na konci dne končil v zelených číslech. Pravda je, že jsem si zvykl na 6 stolů a u těch 4 jsem se trochu nudil. Zase jsem se snažil více zkoumat HUD, takže na něco to bylo asi dobré. Po ukončení hry jsem se večer snažil analyzovat pár svých her a hledal jsem nějaké chyby s tím, že se je budu snažit odbourat následující den. Celkem mi to šlo až do 27.2. kdy jsem byl v plusu 52 dolarů. Spokojenost jak hrom. 28.2 však přišel zlom a prohrál jsem 30 dolarů. Hned jsem si uvědomil první chybu a to nedodržení ztráty 3 Bui-inu, kterou jsem si nastavil. Pořád jsem si říkal, že to dostanu zpět, ale nějak to nešlo a začal jsem hrát totální hovadiny. V průběhu hry přišla flustrace, protože jsem měl u stolu několik slabších hráčů a na ty jsem se snažil hrát, ale po každém flopu, kdy jsem si byl jistý, že jsem lepší a měl jsem trefený set nebo dva páry a nějaké draw, tak ryby stále dorovnávali a na riveru většinou poslali all-in. Párkrát jsem zahodil, ale někdy mi to nedalo a dorovnal jsem s postupkou nebo flash, ale vždycky jsem byl horší. Nakonec jsem hru raději ukončil, ale i tak to bylo pozdě. Na konci měsíce jsem byl v plusu 21 dolarů, takže jsem bank navíšil o 15 procent. Jsem al zlý, že to mohlo být více. Další problém jsem měl nesoustředit se v HM2 na červenou čáru deadh many, která šla podle mně až moc dolů. Proto jsem si určil cíle na další měsíc a ty jsou:

- provést analýzu her z 27.2. a 28.2. a porovnat rozdíl
      - srovnat psychologii a nastudovat pár rad
      - zmenšit ztrátu deadh many
      - dodržet ukončení hry při ztrátě 3 Bui-in

Až zjistím, jak tady mám vložit graf, tak jej tady dám. Kdyžtak mi poraďte, kdo to umí. Nejsem moc psací, takže se omlouvám.
    • Efi210
      Efi210
      Stříbro
      Tak mi to pořád nejde, nevím ani, kde ten postup našel.
    • Efi210
      Efi210
      Stříbro
      [img]http://efi210.rajce.idnes.cz/graf_PS/#unor2017.jpg[/img]
    • Efi210
      Efi210
      Stříbro
      Asi dělám něco špatně
    • yzmael
      yzmael
      Bronz
      Registrace: 08.07.2010 Příspěvky: 279
      daj si printscreen to hod do malovania uloz napr na plochu z plochy to len chyt myskou a presun sem do okna a je to :f_drink:
    • Efi210
      Efi210
      Stříbro
    • Efi210
      Efi210
      Stříbro
      Super díky za radu.
    • Efi210
      Efi210
      Stříbro