[NL5] btn K4s vs Mp

• vojteee
      vojteee
      Zlato
      Registrace: 04.01.2014 Příspěvky: 74
      Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $5.26 (105.2 bb)
      BB: $5 (100 bb)
      MP: $6.45 (129 bb) 56/13/11 67hand ftcb 70 , vs miss cb Turn 55
      CO: $5.44 (108.8 bb)
      Hero (BTN): $7.16 (143.2 bb)

Preflop: Hero is BTN with :Kh: :4h:
      MP calls $0.05, CO folds, Hero raises to $0.17, 2 folds, MP calls $0.12

Flop: ($0.41) :Ac: :Ks: :Kd: (2 players)
      MP checks, Hero checks

Turn: ($0.41) :8h: (2 players)
      MP checks, Hero bets $0.25, MP calls $0.25

River: ($0.91) :3c: (2 players)
      MP bets $6.03 and is all-in, Hero folds

Results:
      $0.91 pot ($0.04 rake)
      Final Board: :Ac: :Ks: :Kd: :8h: :3c:
      MP mucked and won $0.87 ($0.45 net)
      Hero mucked :Kh: :4h: and lost (-$0.42 net)

Souper urcite ryba je ten R fold nebo call shove ?? checkuji Flop s umyslem ze T miss cbtne a ja ho reisnu ale nestalo se tak. linie pasiv pasiv agro je dost silna ne ? Diku dik
  • 12 odpovědí
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      Betuj flop pro value 3/4 potu aspoň. Betuj turn pro value 3/4 aspoň. River je na zvážení, protože s čím by tady jako měl bluffovat? No a logicky, pokud tedy nebluffuje, tak co porážíme? Pouze K3 a K2. A zda tohle udělá, protože je to hyperdonka nezná ani pravidla , s A8 nebo A3 ...tak na to se spoléhat prostě nemůžeme. Imho tedy fold. A tím spíš by to byl fold, pokud bychom zahráli předchozí streety, jak jsem napsal.
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      ehm, K3 neporážíme...
      Jinak chápu, proč jsi checknul back flop. Že folduje hodně na cbet. Ale myslim, že to v týhle handě neni podstatný. Myslim, že tady nejde o to dostat pár BBs, když nic nemá a zkusí do tebe betnout na turnu. Je to fish = máš nuts. Lidi často limpujou Ax handy a Ax handu nefoldne, ani když flop a turn potneš. Tady můžeš jít bet bet bet.
      Ten river záleží na fishi. On nemá kinga skoro nikdy, flopnuli byste quads. Takže je jen otázka, jestli tohle udělá s nějakým dobrým Ax (protože má dva páry a dobrej kicker), nebo s A8 a A3 (protože má tři páry :) ), nebo třeba QJ, QT, JT. Uvidíš ledacos.
      Hlavně bych ale fakt pořádně betoval už od flopu.
    • msnek
      msnek
      Bronz
      Registrace: 01.10.2008 Příspěvky: 972
      tomatostone: jo díky za upozornění :)
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      ,,checkuji Flop s umyslem ze T miss cbtne a ja ho reisnu''
      Prečo? Prečo check a raise turn?
    • vojteee
      vojteee
      Zlato
      z exploit.duvodu na F hral fit or fold a skoro pokazde me miss cbetnul tak asi proto ten plan na raise na T . nic vic nic min. klasicky bych mel 3 barely ale i na reis na R bych Foldnul
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Moc tomu nerozumím, jestli chceš exploitovat tak proč nevybrat nějaký bluf, například QJo. Navíc statistika "vs miss" je na takovém vzorku hand naprosto irelevantní.
    • vojteee
      vojteee
      Zlato
      ty exploit hrajes jen s Blafy ?? na takovy vzorek je treba aspon 1k hand ale je to rybka a ta casto miss cbetuje jak procekujes flop tak proto takovy plan od Flopu proti reg bych sel na F bet
    • vojteee
      vojteee
      Zlato
      ale ptal jsem se na Rivr a ne na F a T diky xD
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      Misplaynul si flop, ale keď ťa zaujíma iba river, tak je to fold. Imo najčastejšie to bude trips+, overbety celkovo sú u nemaniakálnych hráčov nut heavy.
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Právě když bych exploitoval vysoký stab T, tak bych tam měl řadu blafů. QJo je velice vhodná ruka pro tento move.
      Podle mě si se vůbec nezamyslel nad strukturou boardu a range soupeře. Nejít pro value na F mi připadá jako ztráta value a větší potencionální leak než málo frekventovaný call overbetu na R. Nakonec si to můžeš jednoduše ověřit v databázi, co je více profitable.
      Na riveru potřebuješ 47% úspěšnost pro BE call, to mi připadá hodně optimistické.
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 243
      Já si nemyslím že je to dobrej fold.
      AA nema určitě to by snad pushnul už preflop. AK muže mít a je obrovskej lucker a já mu výhru přeju. 88 asi taky nemá. Trojky do rivru neudrží.

S největší pravděpodobostí ma dva páry Ax,8x,3x a já jsem lepší.
      Navíc tys čeknul flop, takže ty krále asi nemáš a já sem ryba a mam dva páry dávám all in .
      Toto nefoldnu nikdy proti agro rybě. Být tam drows, tak chvilku váhám, ale není tam nic nebezpečnýho.
    • vojteee
      vojteee
      Zlato
      Kluci dík :) přište už nebubu experimentovat xD :f_drink: