Blog: Restart pokerové pinkačky

• amadeus00
      amadeus00
      Bronz
      Registrace: 25.04.2009 Příspěvky: 44
      Zdravím všechny pokerstrategysty,

rozhodl jsem se založit blog, abych do svého pokerového života vnesl trochu systému a pořádku. Pořádek musí být! :f_cool:

K pokeru jsem se dostal už před řadou let (kouknul jsem se na profil a zjistil, že už to bude 18 let… :spit: ) a více méně jsem si pinkal CG nl5 - nl10. Dařilo se mi plus mínus stále stejně nl5 pohoda, nl 10 jsem dlouho neudržel. Poslední 3 roky jsem nehrál vůbec a před koncem loňského roku jsem dostal bezvadný nápad se opět k pokeru vrátit (lépe jsem si to nemohl načasovat:f_thumbsup: ). Hrával jsem většinou na I-pokeru a musím teda říct, že je až neuvěřitelné, jak šla hra dopředu. Musel jsem se dost věcí doučit, abych udržel tempo na nl5, ale dá se. Protože na poker moc času nezbývá (rozuměj méně než bych si přál, děti, žena, práce... však to znáte), tak přesedlám na Zoom. Uvidíme, jak to půjde.

Cíle do konce března
      :club: Vyladit si podpůrný soft - HM a StarsCaption
      :club: Rozkoukat se na NL5 Zoom
      :club: Naučit se postnout handy na PSGY
      :club: studium vs. hra 1:1

Na konci měsíce vše vyhodnotím a udělám pořádný plán na duben.
      To by bylo, abych tu nl10 nepokořil! :s_evil:

Držte palce a GL všem.
  • 8 odpovědí
    • amadeus00
      amadeus00
      Bronz
      Březen je za námi a je čas na shrnutí:

Za tich 8 dní jsem stihl odehrát 6767 hand ... spokojenost.
      Profit: 20,33 $ ... spokojenost
      Aktuální bankroll: 134,7 $ ... při 150 $ shot na NL10
      Graf:

Red line jde prudce dolů. Jak to ten Confidant dělá, že jí má v kladných číslech? :f_rolleyes:

Staty: 20,3/16,3/5,21

Vyhodnocení cílů:

:club: Vyzkoušel jsem StarsCaption, ale nějak mi nesedí. Nainstaloval jsem si StarsHelper, tak uvidíme jak to s ním půjde. Mám ho zatím jen jeden den, ale jeví se o moc lepší.
      :club: Rozkoukání na PokerStars proběhlo a jako bonus už mám ověřený účet. 3x hurá!
      :club: Postnout Handu jsem se naučil a ani to nebolelo.
      :club: Studium vs. hra jsem neměřil, ale sportovně uznávám, že 1:1 to rozhodně nebylo. Tipuju tak 2:3. Je to dáno tím, že se chci vykopat z NL5, tak jsem radši hrál co to šlo.

Cíle na Duben:

:club: Odehrát min. 15k hand
      :club: Zlepšit 3bet - prostudovat materiály k 3betování, hlavně hra po flopu v 3bet spotech.
      :club: Postnout min. 10 hand a diskutovat o nich
      :club: Znova projet videa od Confidanta

Pokud byste měli nějakou radu, jak zlepšit progres, redline, cokoli... tak sem s ní :s_thumbsup:
    • amadeus00
      amadeus00
      Bronz
      Manželka s dětmi odjela na víkend pryč, tak jsem dnes odehrál 2,5k hand. A ejhle, bankroll povyskočil na 153,16 $.

Zítra nl10 :s_evil:
    • amadeus00
      amadeus00
      Bronz
      NL 10 je stále prokletá :why:
      Odehrál jsem 6,7k hand a projel 4 BI. Nebyla to zas až taková trága. Hned první den jsem byl 3BI mínus... asi nervozita, pak se to lepšilo, dotáhl jsem to téměř na nulu, ale v pondělí opět propad a raději jsem přešel zpět na NL5.

Jedna zajímavost: značil jsem si na Stárech ryby (hádejte jakou barvou) a nějakým záhadným způsobem se mi podařilo označit sám sebe. Jenže ono to nejde dát zpět. Nebo aspoň jsem na to nepřišel. ?( No nic, zasloužím si to, jsem ryba tak co bych nebyl zelenej :f_tongue:

Včera jsem najel na 4 stolový zoom pekelec na NL5, odehrál necelých 5k hand a připsal si zpět 32 babek. Ještě 8 a jde se zpět na NL10 :s_evil:

No a taky bych mohl postnout nějaké handy a přidat trochu v tom učení. Přes svátky asi moc času na hraní nebude... no uvidíme. Blbý je, že nemám Stáry tracknutý přes PSGY a už jsem jenom bronz. Asi se budu muset regnout na Natural8 nebo Tigergaming a udělat pár hand, pač platit si status se mi nechce.
    • Noobeek
      Noobeek
      Bronz
      Registrace: 26.02.2017 Příspěvky: 49
      Sám sebe můžeš označit/odznačit v replayeru :f_thumbsup: .
      4bi nic vlastně nejsou, i když, když hraješ s 15bi tak to už asi trošku zabolí ... :f_mad:
    • amadeus00
      amadeus00
      Bronz
      Díky za radu, až si to zasloužím, tak se odznačkuju :f_rolleyes:
      Já vím, že 4BI "nic" nejsou, ale byl jsem v nějakém blbém rozpoložení a chtěl jsem se spíše psychicky zvednout. A pomohlo to :f_thumbsup:
    • amadeus00
      amadeus00
      Bronz
      Bankroll opět překročil 150 $, takže zkusím druhý shot na NL10.

Základní poznatek z NL5 Zoom: trochu jsem se snažil pohrát s bluffováním a NEMÁ TO CENU :f_mad: Dá se uhrát pomocí základní strategie, hlavně nic zbytečně nevymýšlet, vydatně CBetovat, na Raisy overfoldovat a hrát fast. :f_thumbsup:
    • Narc1s
      Narc1s
      Stříbro
      Registrace: 22.05.2016 Příspěvky: 69
      Dík za poznatek. Nemáš na NL5 Zoom pocit, že soupeři málo pokládají na c-bet, resp., že hodně floatují?
    • amadeus00
      amadeus00
      Bronz
      Ani ne, naopak. Ale neCbetuju bezhlavě. Vždy se přizpůsobuju soupeři a boardu. A když si nejsem jistý, tak Cbetuju :f_biggrin: .