[NL5] SH 2P na turnu a raise

• vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,698
      Poker Stars $2.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 3050394
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN: $2.41 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 2
      SB: $4.02 - VPIP: 21, PFR: 14, 3B: 0, AF: 0,5, Hands: 14
      BB: $2.20 - VPIP: 10, PFR: 5, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 20
      Hero (UTG): $2.49
      MP: $2.64 - VPIP: 50, PFR: 0, 3B: 0, AF: 3,0, Hands: 4
      CO: $1.97 - VPIP: 17, PFR: 17, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 12

Pre Flop: ($0.03) Hero is UTG with A :spade: Q :club:
      Hero raises to $0.06, MP calls $0.06, 4 folds

Flop: ($0.15) 6 :diamond: K :club: A :heart: (2 players)
      Hero bets $0.11, MP calls $0.11

Turn: ($0.37) Q :spade: (2 players)
      Hero bets $0.32, MP raises to $0.72, Hero ?????

preflop i flop asi ok. Turn jdu pro value K,(sizink asi menší) slabšího Ax. Nepředpokládám, že by preflop AK calloval. Jeho raise mi příjde jako streight nebo set 66,QQ???? Asi paranoija.
      Je All-in overplay?
  • 3 odpovědí
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Jaka je logika all inu? Ty si v situaci, kdy ses asi vetsinu casu behind, ale obcas muzes byt lepsi. Pomer tehle dvou moznosti porovnas s odds a podle toho se rozhodnes, jestli callnout, nebo ne. Ale kdyz jeste raisnes do range, proti ktere ses vetsinu casu behind, tak to prece neprinese nic dobreho.

Ja bych callnul a river foldnul proti shovu. Proti nejakymu mensimu sizingu jako <1/2 bych to asi dal s nadeji, ze ma treba KQ, nebo overplaynuty TP.
    • Narc1s
      Narc1s
      Stříbro
      Registrace: 22.05.2016 Příspěvky: 67
      Jestli to správně počítám, tak pot odds callu jsou pouze 22 %, což je málo. Tvé šance na výhru proti rangi AK, AQ, KQ, QQ, JT je 29 %. Já bych třeba v pre-flop rangi MP call vs. UTG open raise nikdy neměl JTo a v takovém případě bys proti němu měl equity 40 %. Takže mně vychází jasný call.

Co se týká 3betu (all-in), tak value bet by to vzhledem k uvedené equity pod 50 % být nemohl. Takže jedině bluff, ale šance, že vyfolduješ AK je podle mě nulová, takže se vracíme zpět ke callu. Tolik mé myšlenkové pochody.
      (PS: Hraju jen NL2.)
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Registrace: 17.04.2017 Příspěvky: 108
      Já bych na flopu zvolil trochu menší sizing, abych udržel ve hře Kx kombinace (i když většina to callne i tak...) a na turnu bych pokračoval betem cca 2/3 potu. Ten raise je nepříjemnej, ale zahodit to nemůžeš a stacknout taky ne, protože by ses akorát izoloval do lepší.
      Reálně tam soupeř bude mít jen set 6, protože AA a KK by raisoval preflop, QQ by měl zahodit na flopu a navíc máme blockera, JTo by neměl mít vůbec a JTs tam jsou 3 komba s backdoorem. Ještě zbývá KQ a A6s, pokud je to slabší hráč. AK předpokládám, že by preflop raisoval...
      River bych šel check/call na nějakej střední sizing a na větší, tak o velikosti potu, bych to asi foldnul, i když nerad. Rangově to bude v podstatě coinflip