je to možne????

• jminj
      jminj
      Bronz
      Registrace: 01.02.2017 Příspěvky: 10
      Chcem sa ,,pochvalit,, s mojou skusenostou,ktora bude asi znamenat koniec on-lin poker pre mna. Hral som Speed poker 0.10/020 Eur na herni NetBet,moj stack bol 8 Eur,superov 11Eur, dostal som vyhernu kombinaciu , farbu s esom, super išiel All-in ja som dal Call ,a čo sa stalo: stol zamrzol asi na 3minuty,i ked ine stoly mi išli, ked stol odmrzol na moje velke prekvapenie som mal stack stale 8Eur,takže som nič nevyhral,je to možne,hladal som tu hru v historii, ale tam vobec nebola,support ,na ktory som pisal o ničom nevie,čo si mam o tom mysliet? Stalo sa Vam už niečo take
  • 12 odpovědí
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      To je samozřejmě nepříjemná zkušenost. Nic podobného se mi nestalo, ale asi teoreticky je možné, že tam byl nějaký problém s připojením, kvůli kterému se ta handa vynulovala...byť něco takového by asi nemělo být standardní a nedělá to dobrý obrázek o herně. Těžko říct, co konkrétně se tam stalo, ale pokud se ti to stalo poprvé a v jediném případě, tak to zkus zkousnout a hrát dál... kdyby to byl častější jev, tak vždycky můžeš změnit hernu. :f_thumbsup:
    • jminj
      jminj
      Bronz
      Na vysvetlenie: All-in dal super, ja som dorovnal, a v banku bolo 17Eur a split nemohol byt
    • jminj
      jminj
      Bronz
      a čerešnička na torte, teraz mi zablokovali učet a zobrali všetky moje peniaze,ako by som podvadzal ja? to za to ,že som sa stažoval? to som hral s niekym zo supportu? čo mam urobit? ako sa mam branit? Toto je on-line poker? Alebo je to iba NetBet poker?
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Nezablokovali ti účet, protože si třeba chtěl vybírat a ještě si účet neověřil nebo něco podobného? Zkus zklidnit emoce a popsat, co přesně se událo. Jinak se ti stěží dá pomoci...
    • Trautenberk
      Trautenberk
      Bronz
      Registrace: 04.01.2012 Příspěvky: 107
      Kecá, jen dostal sakec a teď tu brečí :ayfkm:
    • TK1991
      TK1991
      Bronz
      Registrace: 23.03.2017 Příspěvky: 11
      jminj původně napsal
      Na vysvetlenie: All-in dal super, ja som dorovnal, a v banku bolo 17Eur a split nemohol byt
      prečo by to nemohol byť split?
    • mic223
      mic223
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 150
      TK1991 původně napsal
      jminj původně napsal
      prečo by to nemohol byť split?
      třeba proto?
      jminj původně napsal
      dostal som vyhernu kombinaciu , farbu s esom, super išiel All-in ja som dal Call
      jako obecně se Ahigh flush těžko splituje, můžeš samozřejmě prohrát proti fh... abys to splitoval, tak mě momentálně napadá snad jedině, že by přišla na board str8flush, a to by to musel být specifický flop (turn), aby to bylo možné...
    • jminj
      jminj
      Bronz
      Myslim ,že som mal A,9,a na stole boli červene K,a nejake male karty
    • MindGamesSon
      MindGamesSon
      Bronz
      Registrace: 27.10.2015 Příspěvky: 4
      To mi připomíná mou zkušenost s titan pokerem, kde píšu na support, že mi nejdou vybrat peníze, protože mi prošla platební karta. :D

Bylo to v období, kdy se zpřísňovali pravidla pro hazard, takže jsem s Titanem chtěl skončit a vybrat vše co půjde. Na supportu mi chlápek řekl, že abych mohl uskutečnit výběr, tak musím první vložit peníze pro ověření mé nové platební karty. Ptám se teda, jestli když vložím, tak budu moct vybrat moje peníze. Odpověděl, že ano. Už v té době, jsem na titanu protočil takových 100 dolarů celkem, byl jsem tak 40 v mínusu (odhadem).

Vložil jsem teda peníze pro ověření mé karty (minimálně bylo tuším 10 dolarů) a ejhle, vybrat jsem nemohl, protože jsem na účtu měl nějakej startovní balíček, pro který bych musel před výběrem odehrát nějakých 1000 herních pointů což se rovná cca 40 dolarů na raku pro hernu :D . Takže na těch asi 45 dolarů co jsem si chtěl vybrat bych musel odehrát asi tak dalších 250 hodin. Super. Škoda, že mi to týpek na supportu zapomněl říct. Takže peníze co jsem tam už měl jsem si vybrat nemohl a ani ty co jsem nově vložil, takže jsem akorát přišel o dalších 250 Kč.

Titan poker jsem od té doby už nezapnul.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      @MindGamesSon
      Imo se jedná o úplně jiný druh problému než má jminj.

Každopádně...pokud si měl nějaký startovní kapitál (bonus), u něhož si nesplnil podmínky pro výběr, tak je logické, že nešly vybrat. Ale zbytek peněz by vybrat jít měl... Tvůj problém zřejmě tedy spočíval v tom, že si se snažil vybrat celou částku včetně neuvolněného bonusu a proto ti výběr nešel. Škoda že si udělal unáhlené rozhodnutí a už si Titan poker nezapnul... Kdyby ses to totiž místo toho snažil vykomunikovat se supportem, mohlo to třeba dopadnout jinak...
    • MindGamesSon
      MindGamesSon
      Bronz
      Registrace: 27.10.2015 Příspěvky: 4
      @karisek

To se zase neboj, nenechal jsem to úplně bez boje. Chtěl jsem vybrat alespoň ty peníze, co jsem vložil, ale nedovolili mi to, psal jsem 2x na support a dva emaily, všude mleli to samé dokola "please be advised that before you can withdraw this, you have to earn 1343.89 points more." a tady je důvod:

Titan Poker:
      "I have received your email about your withdrawal.

I see that you have received a $30 cash bonus and you still need to earn 1343.89 points to withdraw it. If you are not able to earn enough points yet, you can leave the bonus amount in your balance and withdraw the rest.

As of now, you have $45.30. If you leave $30, you will only have $15.30 to withdraw which is not enough because the minimum withdrawal is $20.

I suggest that you try to play more and if you have enough balance to cover the bonus and withdrawal amount, you may try to request for withdrawal again."

Vtip je v tom, že jsem ten bonus tenkrát celej rozházel na twisteru a pak doplnil nějaké své, jsou to prostě nadstavené pravidla herny, netušil jsem, že se moje vložené peníze budou počítat jako "vstupní bonus", když ten už tam dávno nebyl.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Aha, tak v tom případě je ale bohužel chyba na tvé straně, že si nesplnil dané podmínky. Jak je vidno v tebou uvedeném mailu, stačilo nahrát (nebo vložit) ještě $5 a mohl si vybrat těch $20 nad rámec neuvolněného bonusu.

Jinak ohledně toho bonusu...ono většinou nezáleží kolik si prohrál a určitě se to nebere tak, že když něco prohraješ, tak se to z toho bonusu odečítá. Vem si to tak, kdyby byla nějaká promo, kde by si za $100 deposit dostal $20 insta bonus "zdarma"...budeš mít $120 a když se nebude dařit a dostaneš se na $100, tak to neznamená, že si bonus prohrál a těch zbývajících $100 je tvých. Ona ti herna ten bonus v podstatě půjčuje a dokud jim ho nesplatíš dostatečným narakováním, tak si prostě ten bonus z tvého účtu blokují...nehledě na to v jakém pořadí si vyhrával nebo prohrával a jestli si vložil nějaké vlastní prostředky hned nebo potom co si ten bonus rozfofroval. :f_biggrin: