Sharkscope pre cash game hráčou

• 15 odpovědí
    • pokerpet77
      pokerpet77
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 784
      Ako naozaj ? 64 zobrazení a nik ani čiarku? :f_mad:
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,153
      Zřejmě proto, že nikdo takovou stránku nezná. Ani já o žádné funkční nevím.
    • pokerpet77
      pokerpet77
      Bronz
      ono ked som začínal s pokrom taka stránka bola, ale ja som celý čas hrával sng a mtt ..... a stačilo by mi keby niekto kto hrá aktívne cashku napísal že o ničom takom nevie namiesto toho že mi moderátor napíše čo si blbý nik nevie nik nepíše
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 906
      Ja hraju celý život cg, a o žádné takové stránce nevím. Snad ti pomohl příspěvek cashovkáře.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,153
      Nejdřív si stěžuješ, že ti nikdo neodpoví, pak zase nejsi spokojený, že ti odpovím já :f_biggrin: Já se v pokeru pohybuju roky a celou dobu hraju cashku. Proto si myslím, že moje odpověď byla taky docela relevantní. Dřív fungovala stránka Pokertableratings, kde byli výsledky cashky. Ale už před roky jim to Stáry zatrhly a byli tam jen staré statistiky a možná statistiky z nějakých menších stránek. Teď už ta stránka asi nefunguje vůbec.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,320
      samozrejme, ze take sluzby existuju a nechavaju si za podobne info dobre zaplatit. link sem asi radsej nedam, bude to proti pravidlam. ak si zadam do googlu "russian ptr", tak hned v prvych dvoch odkazoch vidim link :) sluzba je vsak len na pozvanky, takze si rovno nechaj zajst chut :)
    • pokerpet77
      pokerpet77
      Bronz
      Niekedy neprimeraná reakcia vedie k želanému výsledku :f_biggrin: .....Ďakujem za odpovede :f_thumbsup:
    • Noobeek
      Noobeek
      Bronz
      Registrace: 26.02.2017 Příspěvky: 49
      Tak handy na regular stoly jdou koupit tak i tak za docela směšnou cenu a zoom trackovat stejně nejde. Na co pak online web když si můžu handy předplatit a zobrazit si statistiky, který chci.
      Ale, nevím, nerozumím tomu, hraju zoom.
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Jsem zastáncem hudu a podobných srandiček, avšak kupování hand je hnusné podvádění. :s_evil:
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 639
      Ja som jeden mesiac mal handy kúpené a bol to môj najlepší mesiac.
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 243
      Koho podvádí člověk co si koupí handy?
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 472
      Prerovak původně napsal
      Koho podvádí člověk co si koupí handy?
      Je to proti pravidlům naprosté většiny heren, máš pak obrovskou výhodu nad ostatními (kteří pravidla dodržují). Poker je především "info wars", lidé na to často zapomínají.
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Rasi4R byl rychlejší, než jsem to dopsal, ale i přesto tu ten post nechám:
      Porušuje tím pravidla herny, protože ta to nedovoluje (spoiler níže) a díky tomu získá nefér výhodu vůči hráčům, kteří tato pravidla dodržují. Např. když s někým vidíš poprvé v životě, přistupuješ k němu jako k default hráči, dokud nezískáš nějaké ready, ale on na tebe už může nějaké ready mít, pokud si handy koupil, takže už se adjustuje rovnou od začátku. Hráč který handy nakupuje a využívá těchto informací při hraní riskuje, že mu zablokují účet (dokonce vím o jednom případu, kdy se to stalo, jednalo se o člena PSGY).
      bod 5.4 podmínek pokerstars:
      5.4PROGRAMY EXTERNÍ POMOCI HRÁČŮM (EPA). Rational Group zakazuje využívání Programů externí pomoci hráčům („Programy EPA“), které jsou navrženy k poskytování „Nekalé výhody“ hráčům. Rational Group definuje „Externí“ jako počítačový software (jiný než Software) a databáze nebo profily, které nejsou založené na softwaru (např. webové stránky nebo předplacené služby). Rational Group definuje „Nekalou výhodu“ jako jakoukoliv pomoc, při které Uživatel získá přístup k informacím o jiných hráčích nebo tyto informace shromažďuje jinak než pozorováním vlastní hry.
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 243
      Člověk co si koupí handy je ve výhodě to je jasný.

Ale co člověk, co si handy nekoupí, přemýšlím jestli je nějak znevýhodněn oproti regům.
      Ti už na stole hrají dlouho a znají okolní hráče. Ale tenhle novej neví o nikom nic. Myslím, že regové jsou ve výhodě, protože znají ostatní hráče u stolu, ale může to nějak uškodit našemu nováčkovy?
      To nevím. Nudím se tak vymýšlím hovadiny.

edit: Jen pro jistotu uvedu, že jsem si ještě nikdy hh nekoupil, ale jen proto, že jsem si neuměl najit zdroj odkud :f_cry:
    • Noobeek
      Noobeek
      Bronz
      Registrace: 26.02.2017 Příspěvky: 49
      Někdo to dělá, někdo to nedělá.
      Přemýšlet nad tím, zda je to porušování pravidel, nebo není, je skoro zbytečné. Pokud to člověk dělá, platí za tu výhodu možností, že ho chytí.
      Kolik z nás jezdí vždy přesně 50 ve městě, že jo? Někdo jede rychleji, někdo jede pomaleji a ten, co jede pomaleji, se může vztekat, že na večeři s rodinou dojel později, než ten zloduch, co porušil pravidla a jel rychleji. Just sayin.
      Datamining tu zatím je a chvíli ještě bude. Nezbývá, než na sobě pracovat a být lepší než ti, kteří HHs potřebují.
      Takže pokud někdo chce sharkscope pro CG, ať si koupí HH a je to. Pokud někdo nechce, ať si je nekupuje.