[NL5] Flop - Set vs Flush (SB vs CO)

• Jouza
      Jouza
      Bronz
      Registrace: 13.02.2016 Příspěvky: 38
      Zdravím, chtěl bych se zeptat jak by jste tenhle spot zahráli vy. (NL2)

PF - Vím, že bych to dle CALL20 neměl callovat, ale měl jsem "tucha", že mi to dojde, znáte to .. :D , a taky jsem předpokládal, že hráč co openraisnul, tak ten 3-bet taky dorovná, a tím pádem by se mi to mohlo vyplatit.

F - Právě kvůli flopu to hážu sem ..
      set mi došel, ale zároveň tam došla možná flush, a já neměl ani FD, řek jsem si, že šance, že bude mít zrovna 2 karty v diamondech není zas tak velká, a že když raisnu, tak mám i nějakou fold equity, neboť mohl mít 2 overkarty, a na flop mu nic nepřišlo (žádná vysoká karta) .. raise dorovnal, což mě přivedlo k tomu, že má možná FD, a že bude callovat cokoli až na river, a doufat, že mu dojde ..

T - Tady jsem to měl zahodit ..
      Raisnul jsem to abych ochranil svou handu a zároveň vydělal z 'nedošlé' FD, ale místo call/fold, přišel re-raise, a na ten jsem měl foldnout páč takhle na turnu to většinou značí value bet, ale já ho callnul, a doufal, že to nemá :f_frown:

Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 3074932
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: $2.18
      UTG: $2.00
      CO: $1.74
      BTN: $2.32
      Hero (SB): $2.01

Pre Flop: ($0.03) Hero is SB with 8 :heart: 8 :club:
      UTG raises to $0.06, CO raises to $0.16, 1 fold, Hero calls $0.15, 1 fold, UTG calls $0.10

Flop: ($0.50) 4 :diamond: 8 :diamond: 6 :diamond: (3 players)
      Hero bets $0.32, UTG folds, CO calls $0.32

Turn: ($1.14) 7 :club: (2 players)
      Hero bets $0.78, CO raises to $1.26 all in, Hero calls $0.48

River: ($3.66) 5 :heart: (2 players - 1 is all in)
  • 3 odpovědí
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,150
      Imo ten preflop je špatně zahraný. Jako hrát to na "tucha" je cesta do pekel. A ten předpoklad, že UTG callne je taky na slabých základech... On callnout může, ale taky může raisnout. Navíc postflop budeš v nejhorší pozici.

Postflop mi to pak přijde ok. On skutečně zas tak často flush mít nebude. Na turnu tě sice poráží i 5x a T9, ale 5x skoro v rangi mít nebude a T9 asi taky hráči běžně neraisují preflop. Často tam uvidíš nějaké overpáry. Navíc i v případě flushe nebo straight máš outy na fullhouse. :f_thumbsup:
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Registrace: 17.04.2017 Příspěvky: 108
      Preflop fold.

Flop bych donknul ještě víc a nikdy nezahodím a navíc tím větším betem ti vyjde v pohodě donk all-in na turnu, kde to taky nezahodím, protože 5x tam mít většinou nebude a když jo (A5s), tak máš ještě pořád outy a pokud má flush, tak se nedá nic dělat.
      Navíc soupeř by tam po flopu s žádným A5s kromě károvýho bejt neměl...
    • Jouza
      Jouza
      Bronz
      Registrace: 13.02.2016 Příspěvky: 38
      Díky, za reakce,
      Měl jsem to pre-flop foldnout, a když už jsem se dostal na flop, tak vsadit víc pro value, a na ochranu,.. tak pro příště :f_thumbsup:

Moc jsem se nezamýšlel nad jeho rangi, a v tom byla ta chyba... zkoušel jsem to v equilabu s nějakou s tou standartní OPR rangi z CO, a equity mi rozhodně hraje do karet.

Měl bych u hry víc přemýšlet :sorry: