[NL5] A4s BU vs BB A5s

• Jouza
      Jouza
      Bronz
      Registrace: 13.02.2016 Příspěvky: 38
      Zdravím :f_drink:

PF - Myslím že standart Openraise (možná by byly lepší 4 BB), dostávám call z BB, a CO (limper)
      F - BB raise 1/3 potu, já call (může tam mít 88,44, nebo klidně i AA, na NL2 člověk nikdy neví ..)
      T - tady si myslím, že má bu´d Ax, nebo nějaký pár na ruce či boardu, a jelikož se utvořila možná FD tak jsem ho re-raisnul, abych ochranil handu.
      R - .. tady jsem měl nejspíš check behind, ale myslel jsem, že mu nedošla flush, ale že mě třeba i s tím esem callne

Poker Stars $0.01/$0.02 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 3074933
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: $2.38
      BB: $3.28
      UTG: $2.02
      MP: $2.00
      CO: $1.12
      Hero (BTN): $2.00

Pre Flop: ($0.03) Hero is BTN with 4 :heart: A :heart:
      2 folds, CO calls $0.02, Hero raises to $0.06, 1 fold, BB calls $0.04, CO calls $0.04

Flop: ($0.19) A :diamond: 4 :spade: 8 :heart: (3 players)
      BB bets $0.06, CO folds, Hero calls $0.06

Turn: ($0.31) 5 :spade: (2 players)
      BB bets $0.18, Hero raises to $0.52, BB calls $0.34

River: ($1.35) 3 :club: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.66, BB calls $0.66
  • 4 odpovědí
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      Ten flop si podľa mňa zle prečítal. Skôr tam bude mať rôzne weak handy, alebo GS.. raisoval by som flop for value a dostaneš call od rôznych nezmyslov.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Na flopu raise pro value, checkem jí ztrácíme. Tvůj argument je založený na tom, že raisem se value-ownuješ do lepšího s čímž se nedá souhlasit, zkus si napsat range, se kterou betuje a range, kterou callne na tvůj raise a uvidíš, že porážíš většinu calling range -> máš value raise. V opačným případě by betoval extrémně úzkou a silnou range na flopu, nebo by extrémně nitty pokračoval vs tvůj raise, což nepředpokládám.

Na riveru bych také betoval pro valuee z Ax, akorát s nižším sizingem, abych těch TPs udržel ve hře co nejvíc.
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Registrace: 17.04.2017 Příspěvky: 108
      Preflop to je zahraný špatně. Dal bych alepoň 5x, protože takhle jsi dal odds big blindu a ten zase hráči na CO. S A4 ti nebude vadit, když sebereš pot preflop. Navíc chceš izolovat tu rybu na CO a hrát hlavně s ní.

Jinak flop raisuju a klidně se stacknu. Tohle zahodit nemůžeš, jinak bys tady musel zahazovat skoro všechno. Navíc ten donk soupeře na BB je hodně slabě zahranej a pokud je to ryba, tak ti na raise nějakej overpár nebo Ax nezahodí. A pokud má set nebo A8, tak smůla, s tím nic neuděláš a navíc máš proti setu pořád nějaký outy.
      River by se dal betnout ještě o kousek víc.
    • Jouza
      Jouza
      Bronz
      Registrace: 13.02.2016 Příspěvky: 38
      pepan47 původně napsal
      Ten flop si podľa mňa zle prečítal. Skôr tam bude mať rôzne weak handy, alebo GS.. raisoval by som flop for value a dostaneš call od rôznych nezmyslov.
      Shadehound původně napsal
      ------------------------------------------------
      Jinak flop raisuju a klidně se stacknu. Tohle zahodit nemůžeš, jinak bys tady musel zahazovat skoro všechno. Navíc ten donk soupeře na BB je hodně slabě zahranej a pokud je to ryba, tak ti na raise nějakej overpár nebo Ax nezahodí. River by se dal betnout ještě o kousek víc.
      Díky, souhlasím ... bezdůvodně jsem to slowplayoval :facepalm:

bodycheck původně napsal
      Na flopu raise pro value, checkem jí ztrácíme. Tvůj argument je založený na tom, že raisem se value-ownuješ do lepšího s čímž se nedá souhlasit, zkus si napsat range, se kterou betuje a range, kterou callne na tvůj raise a uvidíš, že porážíš většinu calling range -> máš value raise. V opačným případě by betoval extrémně úzkou a silnou range na flopu, nebo by extrémně nitty pokračoval vs tvůj raise, což nepředpokládám.

Na riveru bych také betoval pro valuee z Ax, akorát s nižším sizingem, abych těch TPs udržel ve hře co nejvíc.
      Hodil jsem to do Equilabu jak si mi poradil, a jestli jsem tu range alespoň trochu trefil, tak a flopu to mám +- 90% vs jeho range, .. musím víc pracovat s tou rangí .. :D

Díky za vaše postřehy, moc jste mi pomohli :f_thumbsup: