[NL10] AQo IP

• Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,043
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $10.28 (102.8 bb)
      BB: $19.92 (199.2 bb)
      MP: $10.47 (104.7 bb)
      CO: $12.98 (129.8 bb)
      Hero (BTN): $13.45 (134.5 bb)

Preflop: Hero is BTN with :Ad: :Qh:
      2 folds, Hero raises to $0.25, SB folds, BB raises to $0.80, Hero calls $0.55

Flop: ($1.65) :4d: :Kd: :5s: (2 players)
      BB checks, Hero checks

Turn: ($1.65) :Kc: (2 players)
      BB bets $0.87, Hero calls $0.87

River: ($3.39) :9d: (2 players)
      BB bets $1.17, Hero raises to $3.51, BB folds

Results:
      $5.73 pot ($0.26 rake)
      Final Board: :4d: :Kd: :5s: :Kc: :9d:
      BB mucked and lost (-$2.84 net)
      Hero mucked :Ad: :Qh: and won $5.47 ($2.63 net)

Villain: 45/31/11,7/F cbet 80%

Preflop asi fajn, možná by se i dalo 4B pro value? Ale pak bysme museli jít stack off a tím si úplně nejsem jistý, každopádně call bude v pohodě. Možná by se dalo betovat už na flopu, to bude podle mě auto profit spot, navíc máme backdoor FD... Když betne na T, tak nic moc nereprezentuje, FD blokujeme a jeho nejsilnější value handy (KQ, AK), taky blokuju, takže on tady bude podle mě strašně slabý. Otázka je, jestli raisovat, kdybych byl oop, taky bych se asi klonil víc k raisu, tady si myslím, že i call projde. R v podstatě nic nemění, on tady flushí bude mít strašně málo (pokud vůbec nějaké) a já jich mám dost, navíc mám A of diamonds + tu Q, která blokuje dost jeho value hand, tak jdu pro raise. Sizing mi přijde akorát, možná by se dalo přidat pár bb.

Problém je, že je to fish, tak si nejsem úplně jistý, jestli to takhle můžu zahrát?
  • 2 odpovědí
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Registrace: 17.04.2017 Příspěvky: 108
      Jestli víš, že to je fish, tak bych proti němu neblufoval. Což podle statů asi bude, pokud máš vzorek.

Preflop v pohodě. Na 4bet to moc není, protože bys musel na 5bet zahodit a přicházíš o value. Flop se dá betnout i checknout. Máš backdoor flush i postupku + ti ještě může hrát A. Soupeř by nejspíš AK,KQ a flush draw c-betoval, i když těch flush draws tam moc mít nebude, protože mu držíš A. Já jsem asi spíš pro bet...
      Ten turn call se dá a na riveru bych asi zahazoval, jsem srab :-D a je to ryba, ale ty tam máš flushe a on si JJ,QQ,TT neubrání.

Takže pěkný :-)
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,043
      No, že je to fish je trochu problém, to uznávám :D . Já právě taky většinou nemám na takovýhle věci koule, ale občas se to stane no, včera když jsem bluff shovnul river a villain tankoval asi 45s, tak jsem myslel, že umřu :D . Díky za reakci.