[NL5] NL2 AA na KQJ rainbow

• TSykora
      TSykora
      Bronz
      Registrace: 04.12.2011 Příspěvky: 48
      Pre Flop: Tam asi není moc, co řešít, možná šlo ještě o 1-2BB raisnout víc
      Flop: Standardní cbet
      Turn: Tady už je to asi spíš fold, protože bluffy už tu moc nebudou. A co mě poráží, tu vzhledem k preflop akci dost často mít bude (QQ,JJ, AT, KJ, KQ), KK by asi raisoval dál preflop, navíc po 3bet preflop a pokračování v agresi najednou převezme iniciativu.
      River: Už měl být určitě fold, ale bohužel s tímhle se ještě trošku peru

Je to správná úvaha nebo je tam nějaký důvod proč to callnout?

PokerStars - $0.02 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BTN): 104.5 BB
      SB: 60.5 BB (VPIP: -, PFR: -, 3Bet Preflop: -, Hands: 1)
      BB: 137.5 BB (VPIP: 18.68, PFR: 16.48, 3Bet Preflop: 3.45, Hands: 92)
      UTG: 119 BB (VPIP: 8.33, PFR: 8.33, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 12)
      MP: 100 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 3)
      CO: 48.5 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 8)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:diamond: A:spade:

fold, MP raises to 3.5 BB, fold, Hero raises to 11 BB, fold, fold, MP calls 7.5 BB

Flop: (23.5 BB, 2 players) Q:heart: J:club: K:diamond:
      MP checks, Hero bets 12 BB, MP calls 12 BB

Turn: (47.5 BB, 2 players) 7:club:
      MP bets 23 BB, Hero calls 23 BB

River: (93.5 BB, 2 players) 4:club:
      MP bets 45 BB, Hero calls 45 BB
  • 6 odpovědí
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,043
      KJ, AT, KQ by tu vzhledem k preflopu mít neměl, ale kdo ví, co lidi dělají na nl2, že... Já bych asi nedokázal foldnout na T, pořád může mít AK. R je jednoduchej fold, když i flush dorazila a mi nemáme A of clubs. Foldoval bych i kdyby flush nepřišla.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Za me fold turn, nemyslim si, ze tam nekdo najde odvahu betovat horsi pro value a bluffy tam taky nevidim. Je to samozrejme jen muj predpoklad, ktery nemusi byt spravny.

Zamyslel bych se i nad tim flopem, nemame 3 streety value, coz neni nutne duvod k checku, ale zaroven je to o duvod min k betu. Osobne bych to checknul s tim, ze cekam, ze kdyz souper checkne turn, tak mam skoro vzdy best hand a muzu si jit pohodlne pro value. Kdyz betne, tak nadsenej nebudu, ale ev nasi handy je jinde.
    • TSykora
      TSykora
      Bronz
      Registrace: 04.12.2011 Příspěvky: 48
      No, já ten flop bral tak, že na NL2 jsem viděl kolikrát check - raise, když už trefili nuts, tak i z toho důvodu jsem sázel, že když raisne, tak můžu v klidu zahodit.
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Registrace: 17.04.2017 Příspěvky: 108
      Preflop docela v pohodě.

Flop: soupeř tam má QQ,JJ,KQs,QJs... šel bych asi check/back a počkal bych na turn s tím, že bych callnul turn a pokud by soupeř checkoval, tak bych ho betnul.
      Jako bet asi taky nebude špatně - pořád máme T do postupky a hraje nám možná i to A. Každopádně na tyhle boardy si s AA dávám pozor.
      Ten turn ve tvém případě bych asi ještě callnul, když nedržíme křížový A, protože se soupeři otevřely flush draws. Ale nadšenej bych z toho asi nebyl. S křížovym A na ruce určitě fold. Takhle je to hrana, ale myslím, že sety by na flopu check/raisnul a do two Pairs máme pořád nějaký outy. 77 u něj nečekám vůbec.

River pak fold
    • Jouza
      Jouza
      Bronz
      Registrace: 13.02.2016 Příspěvky: 38
      Za mě preflop větší sizing, min. 12, ale nebál bych se ani 13-14 BB, nejspíš tě callnou tak jako tak, a když máš value handu tak proč nehrat o co možná nejvic peněz.

Flop bych potom taky cbetoval, dal bych 3/4 potu (value bet), kdyby přišel re-raise tak bych to foldnul, check-raisem většinou jak už tu bylo řečeno hraju sety a nuts. Jestli callne tak nejspíš bude mít něco jako ak, aQ, aj,..

Turn... Nic zajímavého krom fd nepřišlo, takže až na fd se nic nezměnilo,.. Tu bych taky calloval, právě kvůli té fd.. Jinak by to byl fold, máme dost silnou Range, a když nás na turnu po cbetu takhle raisne, tak bych hádal na špatné zahrany set.. AT by podle mě ve své 3b cal. Range mít neměl, takže nuts bych se nebál, spíš ten set nebo 2 Pairs,.. 77 asi fakt ne no.. To by měl víc štěstí jak rozumu

River je izi fold

Btw ten check behind na flopu nezní špatně, ale jestli by raisnul na turnu, a pak i riveru, tak bych ho nejspíš dorovnal i na riveru,.. Měl bych v hlavě že mě zkouší na 2 barely a že nic moc nemá.. Mohl by mít nižší páry atd., i když s tou flushi bych to asi foldnul..

Jen jsem se chtěl zapojit :D
    • XxCharonSVKxX
      XxCharonSVKxX
      Bronz
      Registrace: 10.06.2017 Příspěvky: 27
      Za mňa fold turn. Ako aj sám píšeš má tam JJ,QQ,KQ,QJ...keď vidím takúto (pre mňa divnú play ako call flop a donk turn tak to značí silnú handu t.j.sety+ a nevie ako to zahrať tak vymýšľa takúto line) Flop by som osobne necbetoval....od čoho tu čakáme call a porážeme to? a to ostatné nám foldne... a ako písal bodycheck nemáme tu asi 3streety value takže flop-x a betujem turn po jecho checku