[NL10] AQo - 3way flop xbeh IP + R r/f

• Llord717
      Llord717
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 2,075
      PokerStars - $0.10 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BTN): 192.4 BB
      SB: 103 BB (VPIP: 25.00, PFR: 12.50, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 8)
      BB: 100 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 5)
      UTG: 100 BB (VPIP: 50.00, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 2)
      MP: 192.9 BB (VPIP: 22.22, PFR: 11.11, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 10)
      CO: 100.5 BB (VPIP: 12.41, PFR: 9.66, 3Bet Preflop: 2.04, Hands: 148)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:heart: Q:diamond:

fold, fold, fold, Hero raises to 2.5 BB, SB calls 2 BB, BB calls 1.5 BB

Flop: (7.5 BB, 3 players) 9:spade: K:club: J:heart:
      SB checks, BB checks, Hero checks
      Myslim, ze tu mal byt cbet, ale v tej chvili mi prislo lepsie checknut behind, pretoze som proti dvom superom a mam SD value + nejake outy, keby trebalo callnut pripadny superov bet.

Turn: (7.5 BB, 3 players) 5:club:
      SB bets 4 BB, fold, Hero calls 4 BB

River: (15.5 BB, 2 players) T:club:
      SB bets 15 BB, Hero raises to 40 BB, SB raises to 96.5 BB and is all-in, fold
      Skompletovala sa mi straight a napadol ma r/f pre value z nejakych 2P kombinacii, resp. nejakych slabsich straight. Na raise foldujem. Neviem si predstavit, zeby som v tomto spote mohol byt niekedy lepsi.

SB wins 91.2 BB
  • 10 odpovědí
    • XxCharonSVKxX
      XxCharonSVKxX
      Bronz
      Registrace: 10.06.2017 Příspěvky: 27
      Ahoj. Ja osobne by som ten river nezahodil. Mat plan na river r/f sa mi tiez velmi nepozdava. Bud pojdem call alebo raise a pripadny call na jeho all in (rozhodoval by som sa podla super). Uz ked tu zahodime takuto handu tak co chceme calovat?? Takto tu budeme overfoldovat. A uz aj ked bude mat tu farbu tak cert to zober ale stale si mylim ze tu moze mat dost hand ktore takto zahra a porazame to. Takze zamna never fold river.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Folduju river, ale uz na jeho prvni bet :D vidim tam v jeho rangi malo Qx a navic ani necekam, ze s Qx betne timhle sizingem. Horsi pro value, nez straight, tam betovat by byl spatnej vtip a jeho hlavni bluffy na turnu jsou Axcc coz se zkompletovalo. Proti raisu nemuzem dostat call od horsiho a lepsi vyfoldujem malokdy.
    • XxCharonSVKxX
      XxCharonSVKxX
      Bronz
      Ahoj, viem čo myslíš, ale s prihliadnutím na to že je to NL10 a s mojimi skúsenosťami z tohto limitu si myslím že tu kľudne takto zahrá sety 99,TT,JJ..prípadne niečo ako KJ,KT a pod .. je možné že na vyšších limitoch by som to foldol, ale takto neviem..asi by som sa nedonútil:-) v hre by som to zahral callom na tom rivri (ten jeho prvý bet).
      EDIT: a akú tu potom máme calling range? žiadnu?
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Ja bych tam mel calling range non-nut-flush.
    • Narc1s
      Narc1s
      Stříbro
      Registrace: 22.05.2016 Příspěvky: 67
      XxCharonSVKxX: tak to na NL10 hrají hůř než na NL2, ledaže otáčet sety na bluff je správná hra.
    • Llord717
      Llord717
      Bronz
      Dnes som si tu handu presiel a zistil som, ze som trosku missol akciu na stole a zle mu urcil range. Spatne by som ten river urcite neraisoval. Myslim si, ze najlepsia hra v tejto situacii bude iba call. Na takomto rivri si nemyslim, ze bude takym sizingom betovat nejaku straight alebo nieco slabsie.
    • XxCharonSVKxX
      XxCharonSVKxX
      Bronz
      :-) to je dost mozne :-) zalezi samozrejme od hraca. Pokial je to kvazi nejaky reg na tomto limite tak by pripadal do uvahy aj ten fold ale sebakriticky musim povedat ze v hre by som to asi nefoldol:-) ten call prveho betu na riviri by som dorovnal. Tym nechcem povedat ze fold nieje spravne zahranie:-)
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Lord: nemyslis, ze bude betovat straight, nebo slabsi a stejne callnes? To cekas tolik bluffu?
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,043
      Na flopu necbetuju, tenhle board podle mě dost hituje range blindů. Call na T je v pohodě, na R bych snad nikdy neraisoval proti takovýmu sizingu, takhle bych hrál flush, nemyslím si, že Qx by tady měl callnout náš raise a 2 pairs by měly foldnout určitě. Takže za mě jen call na riveru :) .
    • Llord717
      Llord717
      Bronz
      sorry, moja chyba

1/2 - 2/3 sizing by som calloval...tento sizing by bol asi lepsi fold