[NL25] T9s TPvsraise

• mtesakk
      mtesakk
      Platina
      Registrace: 05.01.2012 Příspěvky: 93
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 242.36 BB (VPIP: 11.11, PFR: 11.11, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 28)
      SB: 31.28 BB (VPIP: 20.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 5)
      BB: 100 BB (VPIP: 18.09, PFR: 17.02, 3Bet Preflop: 10.81, Hands: 95)
      UTG: 125.76 BB (VPIP: 33.33, PFR: 33.33, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 6)
      MP: 110.04 BB (VPIP: 17.31, PFR: 13.46, 3Bet Preflop: 7.69, Hands: 56)
      Hero (CO): 556.96 BB

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has 9:heart: T:heart:

UTG raises to 3 BB, fold, Hero calls 3 BB, BTN calls 3 BB, fold, fold

Flop: (10.4 BB, 3 players) 9:club: 3:club: 5:spade:
      UTG checks, Hero bets 5.96 BB, BTN calls 5.96 BB, fold

Turn: (22.32 BB, 2 players) 2:heart:
      Hero bets 12 BB, BTN raises to 46 BB

Co rikate na moje sizingy?
      Snazim se jit pro value z 44,66,77,88,98s to je 26c a oproti 11c J9s,TT, JJ ktery bude mit v calling range.
      S tim, ze muze sem tam callovat treba QJspades, ATs C... a celkove protekce
      A ten raise - bude tady nekdy mít bluff? Muze ho muj 1/2ps inducovat?

Ma tady 11c for value.(sety - 10c, A4cc 1c)
      A bluff? Nějaky overcards? Flushdraw? 44?

No zpětně bych asi zvolil vyssi sizingy. Ty pps zalepi stejne a nebudu muset resit, jestli ho ten sizing neinducuje..:f_mad: :f_mad: :f_mad:
  • 10 odpovědí
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Registrace: 17.04.2017 Příspěvky: 108
      Sizing na flopu je v pohodě, ale na turnu bych dal víc.
      Záleží na hráči, ale tahle lajna většinou znamená flopnutej set, i když na flopu riskantně zahranej. Nenapadá mě, co by tady mohl raisovat snad kromě A4 ve spadech nebo křížích , který na flopu kvůli GS popřípadě FD nezahodil.
      Ale přikláněl bych se asi k foldu, protože pokud callneš, tak budeš muset počítat s tím, že dostaneš na riveru další bet, což už neustojíš, protože sety bys tady už re-raisoval.
      Jestli tady na turnu napadá tvůj malej sizing, což by mohl, tak si vybral docela blbou kartu
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Za me je teda check na turnu tak 1000x profitabilnejsi, nez bet a betem tu ruku otacime dost neefektivne na bluff.

Bez infa, ze je to stanice bych osobne urcite necekal call od horsich PP, dyt to by na turnu nefoldoval snad nic :O

Co se stane na turnu, kdyz betnem je to, ze vetsina hand, co porazime, foldne, ostatni callne, nebo raisne a ta mala cast, co porazime a callne (FD), nas ve vetsine pripadu balancovane vybluffuje na riveru.

Kdyz checknem, dostanem se do showdownu proti spouste tech PPs a vyhrajem.
    • mtesakk
      mtesakk
      Platina
      Je fakt, ze ted zpetne mi ten turn bet nedava moc smysl. Zas celkově moje lajna 1/2pb na F a T ch/c vypada hrozně weak a premyslejici hrac, musi vedet, ze nikdy necalluju river.

A urcite je mozny, ze mi bude na F callovat za cca 24% odds v pozici overcards a pak napadat moji pravdepodobne slabou range. Nebo jsem paranoidni?
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      To by souper delat skutecne mel a nemeni to nic na tom, ze chceme turn pot-kontrolovat. Pokud si myslime, ze tam bude overbluffovat, tak proste call down. Proti hraci co vypada aktivne to imo chyba nebude.
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,043
      To se mi moc nezdá, aby tady nějak často bluffoval na T, byl bych si celkem jistej, že tohle je raise pro value a s klidem bych foldoval na T. Myslím, že 1/2 není až tak provokativní oproti 1/3 třeba, neřekl bych, že lidi to budou takhle napadat.
    • premekspacil
      premekspacil
      Bronz
      Registrace: 26.10.2011 Příspěvky: 846
      Mozzek původně napsal
      To se mi moc nezdá, aby tady nějak často bluffoval na T, byl bych si celkem jistej, že tohle je raise pro value a s klidem bych foldoval na T. Myslím, že 1/2 není až tak provokativní oproti 1/3 třeba, neřekl bych, že lidi to budou takhle napadat.
      Kdybych byl na miste BU, tak je to pro me vcelku snap raise s vetsinou draws. Imo tam nemas nikdy nic lepsiho nez AT s timhle sizingem. Vetsina Tx hand je asi check na turnu za me...
    • mtesakk
      mtesakk
      Platina
      Prave prave, takze jsem mel chut mu dat calldown... Ale za predokladu, ze zahraje callem sety na flopu a bude je raisovat az tady, tak to asi stejne na call nebude vychazet pac ten jeho sizing je fakt nebezpecnej.

JJ taky bych ted sel ch/c turn s vetsinou Tx asi. Podle sizingu a tak..
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,043
      No jo, to je pravda, nevím, jak jsem přemýšlel, když jsem to psal... Ale stejně to je dost na nic spot, co kdybysme checkli na F? Nebo tady musíme betovat pro protekci? Jinak jsem teda asi pro c na T, ale sám bych c na F.
    • mtesakk
      mtesakk
      Platina
      No nebo mi prijde jako reseni mit sizing 5/6p size.. draw stejne callujou, horsi pps flop taky a v rangi mame sety a picoviny takze neocekavam, ze bude moc napadat..
    • Narc1s
      Narc1s
      Stříbro
      Registrace: 22.05.2016 Příspěvky: 67
      S A9 nebo K9 byste na T cbetovali?