[NL25] J9o SBvBB river call

• mtesakk
      mtesakk
      Platina
      Registrace: 05.01.2012 Příspěvky: 93
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 110.52 BB (VPIP: 12.16, PFR: 9.46, 3Bet Preflop: 7.41, Hands: 76)
      Hero (SB): 109.08 BB
      BB: 100 BB (VPIP: 25.86, PFR: 18.97, 3Bet Preflop: 7.14, Hands: 116)
      UTG: 298.44 BB (VPIP: 14.78, PFR: 11.30, 3Bet Preflop: 8.33, Hands: 116)
      MP: 84.88 BB (VPIP: 22.95, PFR: 16.44, 3Bet Preflop: 7.32, Hands: 299)
      CO: 358.6 BB (VPIP: 17.31, PFR: 15.38, 3Bet Preflop: 10.00, Hands: 53)

Hero posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has J:heart: 9:club:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to 3 BB, BB calls 2 BB

Flop: (6 BB, 2 players) 9:spade: 2:club: Q:heart:
      Hero checks, BB bets 2.88 BB, Hero calls 2.88 BB

Turn: (11.76 BB, 2 players) 2:diamond:
      Hero checks, BB bets 5.64 BB, Hero calls 5.64 BB

River: (23.04 BB, 2 players) 2:spade:
      Hero checks, BB bets 11 BB, Hero ??

Casto se setkavam, ze lidi bbvssb hrajou hrozne aggro...
      Ale bude bluffovat 3 street na tomhle runout s 1/2p sizing???
      As played na riveru mám i slaby Qx, JJ, TT, 98-A9...
      Každopádně ty odds omg
      RIVER????
  • 9 odpovědí
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Fold turn, mame blby blockery a lide tam nebudou bluffovat dostatecne.
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Registrace: 17.04.2017 Příspěvky: 108
      Za mě taky fold, ale c-betoval bych flop, protože pak se často stává přesně tohle a hraje se to blbě. Navíc máme backdoor
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Shadehound původně napsal
      ale c-betoval bych flop, protože pak se často stává přesně tohle a hraje se to blbě.
      Tak to mam pro tebe spatnou zpravu, v pokeru se stejne nevyhnes situacim, kdy drzis bluffcatcher a celis agresi. Cim driv si to uvedomis, tim vic blindu usetris ;)

Pokud si to myslel jako explo reseni toho, ze souper understabuje a ty mu nechces dat free card, tak ok, ale jako standard tam podle me bet nepripada v uvahu, pokud hrajeme polar strategii.
    • mtesakk
      mtesakk
      Platina
      Registrace: 05.01.2012 Příspěvky: 93
      Jako proti dost hracum zatim tyhle spoty vetsinou calluju... vídám 3barrel v tehlech bvb spotech s handama typu A5o...

Staci kdyz vyhrajeme ve 24,5% pripadu. Pokud mu dáme Qx-Ks a treba Q7-QK... 9x a neco jako 88,77 checkijue behind... Od TJ ocekavam vetsi sizingy. A pak je otazka zdali tam má random shit 3barrel staby...
      Od hrace, kterej to tam ma, neocekavam 1/2p sizingy... Otazka je - vídáte obecne lidi bluffovat podobný spoty prostě za 1/3 - 1/2 psize? Na dost lidí by to mohlo fungovat. Treba na me. Potrebujeme min FE a zaroven mozna i proti nekterejm hracum mame VÍC?:D
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Bodycheck:
      Tak to mam pro tebe spatnou zpravu, v pokeru se stejne nevyhnes situacim, kdy drzis bluffcatcher a celis agresi. Cim driv si to uvedomis, tim vic blindu usetris ;)

Že jsme toho tady tím check/callem ušetřili. A to jsme ještě nevyřešili river :-)

No já se radši držím strategie bet/fold než check/call. A když mám takovou handu, která je vlastně bluf, tak mi nevadí to prostě na flopu c-betnout (pořád tam je FE) a případně zahodit na raise nebo vzdát.
      No nevím, co čekáte na riveru v soupeřově ruce, ale neřekl bych, že to tady vyjde jednou ze 4 podle mých zkušeností. Ale třeba se pletu!
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Registrace: 05.08.2008 Příspěvky: 326
      Shadehound původně napsal
      Bodycheck:

Že jsme toho tady tím check/callem ušetřili. A to jsme ještě nevyřešili river :-)

No já se radši držím strategie bet/fold než check/call. A když mám takovou handu, která je vlastně bluf, tak mi nevadí to prostě na flopu c-betnout (pořád tam je FE) a případně zahodit na raise nebo vzdát.
      No nevím, co čekáte na riveru v soupeřově ruce, ale neřekl bych, že to tady vyjde jednou ze 4 podle mých zkušeností. Ale třeba se pletu!
      čau,

ale ty tu nemáš přece bluff, ale hodně solidní SDV hand v situaci wide range vs wide range. Pro mě je teda v BvB anyP super silná handa
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Já to asi špatně napsal.
      Já to bral od preflopu, preflop to není zrovna úžasná handa... Nemění to nic na tom, že je prostě lepší c-bet, protože check/callem vůbec nevíme, na čem jsme
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Dobře, když cbetneš tak co děláš potom na turnu?

Taky checkuju flop, cbetem ničeho nedosáhneme, hodně stnd check flop. Ještě nezahodím turn, ale jak už psal bodycheck máme blbý blockery, takže folduju river.

Nemám velké zkušenosti s NL25, ale 3barrel bluffy bych moc nečekal.
    • Narc1s
      Narc1s
      Stříbro
      Registrace: 22.05.2016 Příspěvky: 67
      Kdyby např. byla Q ve spadech, tak byste kvůli drawy boardu c-betovali, nebo také x/call?