[NL25] AKo Flop 3clickbet

• mtesakk
      mtesakk
      Bronz
      Registrace: 05.01.2012 Příspěvky: 93
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 241.84 BB (VPIP: 29.45, PFR: 17.15, 3Bet Preflop: 6.15, Hands: 318)
      SB: 114.08 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
      BB: 85.52 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 2)
      UTG: 89.44 BB (VPIP: 33.33, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 3)
      MP: 134.08 BB (VPIP: 28.21, PFR: 25.64, 3Bet Preflop: 7.69, Hands: 39)
      Hero (CO): 223.92 BB

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A:club: K:spade:

fold, fold, Hero raises to 2.48 BB, BTN calls 2.48 BB, SB calls 2.08 BB, fold

Flop: (8.44 BB, 3 players) 8:diamond: 2:diamond: 8:club:
      SB checks, Hero bets 5 BB, fold, SB raises to 11.6 BB, Hero raises to 18.2 BB, SB calls 6.6 BB
      Je tady cbet do dvou lidi ok?
      Mel jsem feel, ze ten sizing je dost jakoze wtf. S FD ocekavam vetsi a k 8x mi to taky nesedi, vzhledem k tomu, ze tady nemam zrovna uzkou range. Ale ok, kdyz mu dam i nejaky 8x, urcite bude mit vic fds nez 8x right? Nebo mozna neco jako 99-TT pro value a protekci??
      Jasne je to jen pocíit, ale co kdyz si rekne "jeho range bude dost mozna sirsi, lidi foldujou na c/r a proste riskuju 11.6bb na zisk potu 13.44bb - coz je nuts play. Takze raise s anytwo?:D
      Kazdopadně jsem nikdy nepouzil clickbet, NIKDY a tohle mi zrovna prisel jako dobrej napad.

Turn: (44.84 BB, 2 players) K:club:
      SB checks, Hero bets 24 BB, SB calls 24 BB
      Po jeho 40sec timebanku si muzu rict - calluje 8x aby udrzel moje wtf bluffy ve hre nebo calluje fds protoze si mysli ze nema fold equity proti 8x, nebo svoje 99-TT?? a nebo proste calluje posrany anytwo na odds:D
      no kazdopadne po checku bych byl v hande ztracenej a tak jdu bet pro free river

River: (92.84 BB, 2 players) T:club:
      SB checks, Hero checks

Jakože trochu funky handa. Co si o tom myslíte?
      Vídáte tyhle click raisy od regů? A co znamenaj?
      SB shows 7:club: J:club: (Flush, King High)
      (Pre 37%, Flop 27%, Turn 18%)
      Hero mucks A:club: K:spade: (Two Pair, Kings and Eights)
      (Pre 63%, Flop 73%, Turn 82%)
      SB wins 88.68 BB
  • 2 odpovědí
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Registrace: 17.04.2017 Příspěvky: 110
      Někdo tyhle flopy c-betuje, ale já bych šel check/call, protože c-betem vyfolduješ většinou ty horší.
      Při těch minraisech tam většinou vidím ne úplně silný handy, ale vzhledem k tomu, že ty nemáš vůbec nic, tak bych i tak zahodil. Na re-raise bys stejně musel složit a to je docela škoda s handou, která má pořád SD value a navíc je to vyhazování peněz.
      Pokud by měl 8x, tak by měl soupeř spíš jenom callovat, protože tím raisem může vyhnat hromadu toho, co by tam měl chtít udržet.
      Šel bych check/call, check/call a na riveru buď check nebo malej bet/fold
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,074
      Já bych zahodil na raise na flopu. Villain vypadá, že bude fish, když takhle raisuje, takže bych se ho moc nepokoušel vybluffovat dokud neposbírám víc info o jeho hře. Na T souhlasím s betem, myslím, že to je fajn, řekl bych, že můžeme betnout klidně i víc (29??) a fish to odcalluje. R je asi jasnej cb, ještě mě napadá tady jít pro thin value (1/4 bet?), ale tím si nejsem moc jistej.

Od regů to nevídám, tohle mi přijde jako dost fishy move, co znamená, těžko říct :) .

PS: BB bude pravděpodobně overfoldovat na stealy, když tady foldnul preflop :) .