Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] QQ proti agresi (4-bet, c-bet flop, turn)

• TSykora
      TSykora
      Bronz
      Registrace: 04.12.2011 Příspěvky: 48
      Pre Flop: Přemýšlel jsem zda pushnout, nakonec jsem se rozhodl pro call a dál podle boardu, čekám zde QQ+, AK
      Flop: Tady jsem calloval s tím, že pokud bude pokračovat v agresi, tak zahodím

1) Pushnout preflop nebo ne?

2) Dá se jít allin turn, spíš ne, protože si myslím, že budu téměř vždy horší

PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BB): 102.8 BB
      UTG: 109.2 BB (VPIP: 18.18, PFR: 15.15, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 33)
      CO: 109.2 BB (VPIP: 25.00, PFR: 10.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 22)
      BTN: 105.2 BB (VPIP: 21.88, PFR: 18.75, 3Bet Preflop: 7.14, Hands: 33)
      SB: 101.8 BB (VPIP: 11.11, PFR: 11.11, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 19)

SB posts SB 0.4 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has Q:diamond: Q:heart:

fold, CO raises to 3 BB, fold, fold, Hero raises to 9 BB, CO raises to 20 BB, Hero calls 11 BB

Flop: (40.4 BB, 2 players) 9:diamond: 5:diamond: T:club:
      Hero checks, CO bets 17.4 BB, Hero calls 17.4 BB

Turn: (75.2 BB, 2 players) 5:heart:
      Hero checks, CO bets 57.6 BB, fold,
  • 9 odpovědí
    • vojteee
      vojteee
      Zlato
      Registrace: 04.01.2014 Příspěvky: 75
      Za mě bych to tam tlačil preflop
    • TSykora
      TSykora
      Bronz
      Já nad tím přemýšlel, ale podle mě se tím 5-bet už navezu jen do toho, co mě poráží
    • tennajkrajsi
      tennajkrajsi
      Bronz
      Registrace: 05.06.2015 Příspěvky: 351
      izy shove all day long ... nechapem naco tu davate take zbytocne ruky z ktorych si nic neodnesiete....
      ten fold na turne je katastrofa :f_biggrin: to už si radsej mohol zhodit pred flopom ked na takom turne to zhodis..
    • Narc1s
      Narc1s
      Stříbro
      Registrace: 22.05.2016 Příspěvky: 71
      @tennajkrajsi: jakou podle tebe mají hráči na NL5 4-bet range?
    • XxCharonSVKxX
      XxCharonSVKxX
      Bronz
      Registrace: 10.06.2017 Příspěvky: 27
      tennajkrajsi původně napsal
      izy shove all day long ... nechapem naco tu davate take zbytocne ruky z ktorych si nic neodnesiete....
      ten fold na turne je katastrofa :f_biggrin: to už si radsej mohol zhodit pred flopom ked na takom turne to zhodis..
      Nechápem prečo by nemohol...niekomu je to jasné niekomu nie ... niekto shovuje all day long niekto foldne. Od toho je fórum aby sa o tom diskutovalo.

K hande: PF som za call. QQ shovnem PF proti rybe. Turn by som asi nezahodil, ale nebol by som z toho veľmi happy a nedivil by som sa, keby na mňa vytiahne KK, AA.
    • TSykora
      TSykora
      Bronz
      XxCharonSVKxX původně napsal
      K hande: PF som za call. QQ shovnem PF proti rybe. Turn by som asi nezahodil, ale nebol by som z toho veľmi happy a nedivil by som sa, keby na mňa vytiahne KK, AA.
      já už jsem právě moc nečekal nic jiného, tak jsem to zahodil, ale jistej jsem si tím nebyl.

tennajkrajsi původně napsal
      Dík za hodnocení, ale nech prosím na mně, jestli mi to něco dá nebo nedá. Kdybych si to uměl vyhodnotit sám, tak to sem nedám
    • tennajkrajsi
      tennajkrajsi
      Bronz
      Registrace: 05.06.2015 Příspěvky: 351
      @tennajkrajsi: jakou podle tebe mají hráči na NL5 4-bet range?

to zalezi od jednotlivych hracov kazdy ma v 4b rangy nieco ine a hlavne na nl5 kde tam maju vseliako no equity bluffy

Nechápem prečo by nemohol...niekomu je to jasné niekomu nie ... niekto shovuje all day long niekto foldne. Od toho je fórum aby sa o tom diskutovalo.
      prve s cim ma clovek zacat je urcit si range co otvara co 3betuje atd. ked toto nema clovek zvladnute mal by sa vratit spet na nl2 ...
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Registrace: 17.04.2017 Příspěvky: 110
      tennajkrajsi - to si děláš srandu?

1) Hra preflop, co člověk 3betuje atd. a hra postflop jsou dvě úplně odlišný věci a jestli TOHLE někdo neví, tak by se sám měl vrátit na NL2!

2) Jestli tady na turnu neumíš zahazovat, tak bych s tebou chtěl fakt hrát. Byl bych milionář...

3) Jsou tu hráči, kteří s pokerem začínají nebo nemají tolik zkušeností a proto se ptají na takový ,,banální,, věci , protože jim prostě nepřijdou jednoduchý. Od toho to fórum je. A když jim nechceš poradit, tak radši mlč a nech to ostatním. Chováš se jak lidi na jednom konkurenčním webu a tyhle blbý připomínky akorát začínající hráče odrazujou a berou jim chuť.

TSykora:
      Preflop to můžeš stacknout, ale call je taky v pohodě, protože to tam ti hráči často budou mít a vůbec nesouhlasím s tím, že na tomhle limitu tam budou často 4bet bluffy - blbost! Jinak bych se zarazil nad tou sázkou na flopu. Buď je to špatnej hráč, kterej má nejspíš AK, AQ a bál se vsadit víc - to bych šel klidně all-in flop nebo naopak ví, co dělá a ten sizing, ač stejně divnej, bude znamenat klidně AA, který by taky mohl zahodit na raise, teda pokud máš v rangi i TT a 99 (ale osobně si myslím, že AA by betoval o dost víc). Pokud tam TT,99 nemáš, tak bych jen callnul a na turnu klidně zahodil, i když strašně nerad a pokud je to opravdu lepší hráč, tak další důvod pro fold je ta 5 na turnu, která je jednou z nejlepších karet na 4bet/bluff a tomu by odpovídal i sizing betu na flopu.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,728
      Shadehound původně napsal
      tennajkrajsi - to si děláš srandu?

1) Hra preflop, co člověk 3betuje atd. a hra postflop jsou dvě úplně odlišný věci a jestli TOHLE někdo neví, tak by se sám měl vrátit na NL2!

2) Jestli tady na turnu neumíš zahazovat, tak bych s tebou chtěl fakt hrát. Byl bych milionář...

3) Jsou tu hráči, kteří s pokerem začínají nebo nemají tolik zkušeností a proto se ptají na takový ,,banální,, věci , protože jim prostě nepřijdou jednoduchý. Od toho to fórum je. A když jim nechceš poradit, tak radši mlč a nech to ostatním. Chováš se jak lidi na jednom konkurenčním webu a tyhle blbý připomínky akorát začínající hráče odrazujou a berou jim chuť.

TSykora:
      Preflop to můžeš stacknout, ale call je taky v pohodě, protože to tam ti hráči často budou mít a vůbec nesouhlasím s tím, že na tomhle limitu tam budou často 4bet bluffy - blbost! Jinak bych se zarazil nad tou sázkou na flopu. Buď je to špatnej hráč, kterej má nejspíš AK, AQ a bál se vsadit víc - to bych šel klidně all-in flop nebo naopak ví, co dělá a ten sizing, ač stejně divnej, bude znamenat klidně AA, který by taky mohl zahodit na raise, teda pokud máš v rangi i TT a 99 (ale osobně si myslím, že AA by betoval o dost víc). Pokud tam TT,99 nemáš, tak bych jen callnul a na turnu klidně zahodil, i když strašně nerad a pokud je to opravdu lepší hráč, tak další důvod pro fold je ta 5 na turnu, která je jednou z nejlepších karet na 4bet/bluff a tomu by odpovídal i sizing betu na flopu.

svatá pravda:f_drink:
      myslím, že by jsme tu neměli odrazovat, ale spíš být trochu trpělivější. Trochu pokory nikoho nezabije, no né:f_drink: