Chybejici HUD u zoomu

• Berosh88
      Berosh88
      Bronz
      Registrace: 24.01.2011 Příspěvky: 4
      Dnes jsem pokerstars.cz a kdyz jsem zapnul zoom tak se mi nespustil HUD (mam HM2), ale na regular stolech jede. Ma nekdo stejny problem? Handy ze zoomu HM2 normalne sbira. V sobotu ještě bez problém fungovalo.. Nejsem si jistý, jestli byl dnes nějaký pokerstars update.. Dík za info
  • 15 odpovědí
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      Registrace: 30.12.2012 Příspěvky: 308
      Mám stejný problém.... problém bude asi většího rozsahu.
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,034
      Mám to samý, kámoš taky.
    • Chorche911
      Chorche911
      Stříbro
      Registrace: 09.10.2011 Příspěvky: 86
      Taky jsem to dnes celý den řešil a bez výsledku. Vrtal jsem se v nastavení a docílil jsem toho, že se mi HUD zapnul (jen na 1 stole) a ještě se o 1 kolo zpožďoval.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 743
      Pokud vám to někomu jde, tak dejte prosím vědět. Nechce se mi teď hrát, ale kdyby to nešlo nikomu, tak to není nevýhoda :)
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      PT4 normálně funguje, takže v nevýhodě budeš minimálně proti jeho uživatelům.
    • mtesakk
      mtesakk
      Zlato
      Registrace: 05.01.2012 Příspěvky: 93
      mě nefunguje ani PT4...
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Tak to nevím, mě to na NL2 jednom stole jelo bez problémů. Víc stolů jsem nezkoušel.
    • BETthenCHECK
      BETthenCHECK
      Bronz
      Registrace: 09.05.2015 Příspěvky: 90
      Mam pt4 a nejede mi
    • Jeymont
      Jeymont
      Bronz
      Registrace: 03.01.2016 Příspěvky: 183
      Totéž u mě. Kolem 17:00 jsem v pohodě hrál a ve 23 už ne. Mám HM2
    • BrandMan
      BrandMan
      Bronz
      Registrace: 18.10.2007 Příspěvky: 50
      try to add in c:\Users\#USERNAME#\AppData\Roaming\HoldemManager\Config\PokerStars.cfg in section [Installv2] line
      20=PokerStars CZ|PokerStarsCZ|PokerStars|PokerStars.cz|PokerStars.cz|PokerStarsCZ|com.pokerstars.cz.user.ini|Czech
    • Berosh88
      Berosh88
      Bronz
      BrandMan původně napsal
      try to add in c:\Users\#USERNAME#\AppData\Roaming\HoldemManager\Config\PokerStars.cfg in section [Installv2] line
      20=PokerStars CZ|PokerStarsCZ|PokerStars|PokerStars.cz|PokerStars.cz|PokerStarsCZ|com.pokerstars.cz.user.ini|Czech
      Can you describe it little more like for stupid people pls? :D
    • BrandMan
      BrandMan
      Bronz
      Vyhledejte v souboru %appdata%\HoldemManager\Config\PokerStars.cfg
      (vloz do exploreru %appdata%\HoldemManager\Config )

[Installv2]
      0=Name|Lobby Title|Executable|UserPath|RegKeys|MacApp|MacIni|Comment
      1=PokerStars|PokerStars|PokerStars|PokerStars|PokerStars|PokerStars|com.pokerstars.user.ini|Worldwide
      2=Full Tilt|Full Tilt|FullTilt|FullTilt|Full Tilt:{D4C9692E-4EFA-4DA0-8B7F-9439466D9E31}|Full Tilt Poker|com.fulltilt.user.ini|Full Tilt
      3=PokerStars BE|PokerStarsBE|PokerStars|PokerStars.be|PokerStars.be|PokerStarsBE|com.pokerstars.be.user.ini|Belgium
      4=PokerStars BG|PokerStarsBG|PokerStars|PokerStars.bg|PokerStars.bg|PokerStarsBG|com.pokerstars.bg.user.ini|Bulgaria
      5=PokerStars DESH|PokerStarsDESH|PokerStars|PokerStars SH|PokerStars SH|PokerStarsDESH|com.pokerstars.desh.user.ini|Germany (Schleswig-Holstein)
      6=PokerStars DK|PokerStarsDK|PokerStars|PokerStars.dk|PokerStars.dk|PokerStarsDK|com.pokerstars.dk.user.ini|Denmark
      7=PokerStars EE|PokerStarsEE|PokerStars|PokerStars.ee|PokerStars.ee|PokerStarsEE|com.pokerstars.ee.user.ini|Estonia
      8=PokerStars ES|PokerStarsES|PokerStars|PokerStars.es|PokerStars.es|PokerStarsES|com.pokerstars.es.user.ini|Spain
      9=PokerStars EU|PokerStarsEU|PokerStars|PokerStars.eu|PokerStars.eu|PokerStarsEU|com.pokerstars.eu.user.ini|European Union
      10=PokerStars FR|PokerStarsFR|PokerStars|PokerStars.fr|PokerStars.fr|PokerStarsFR|com.pokerstars.fr.user.ini|France
      11=PokerStars IT|PokerStarsIT|PokerStars|PokerStars.it|PokerStars.it|PokerStarsIT|com.pokerstars.it.user.ini|Italy
      12=PokerStars UK|PokerStarsUK|PokerStars|PokerStars.uk|PokerStars.uk|PokerStarsUK|com.pokerstars.uk.user.ini|UK
      13=PokerStars NJ|PokerStars|PokerStars|PokerStars.USNJ|PokerStars NJ|PokerStarsNJ|com.pokerstars.usnj.user.ini|New Jersey
      14=Full Tilt UK|Full Tilt|FullTilt|FullTilt.uk|Full Tilt.uk:{31967082-7E6A-42A3-9740-6F9065509BD6}|Full Tilt UK|com.fulltilt.uk.user.ini|Full Tilt UK
      15=Full Tilt EU|Full Tilt|FullTilt|FullTilt.eu|Full Tilt.eu:{127BEFB3-24B2-4B44-8E99-AD22C2A5A8ED}|Full Tilt EU|com.fulltilt.eu.user.ini|Full Tilt EU
      16=Full Tilt|Full Tilt|[MacOnly]|[MacOnly]|[MacOnly]|FullTilt|com.fulltilt.user.ini|Full Tilt
      17=Full Tilt|Full Tilt|[MacOnly]|[MacOnly]|[MacOnly]|FullTiltPoker|com.fulltilt.user.ini|Full Tilt
      18=Full Tilt UK|Full Tilt|[MacOnly]|[MacOnly]|[MacOnly]|FullTiltUK|com.fulltilt.uk.user.ini|Full Tilt UK
      19=Full Tilt EU|Full Tilt|[MacOnly]|[MacOnly]|[MacOnly]|FullTiltEU|com.fulltilt.eu.user.ini|Full Tilt EU

jsem pridal bod pod cislem 20.
    • Berosh88
      Berosh88
      Bronz
      Asi vim, co myslíš.. Ale nevim v čem otevřít PokerStars.cfg abych do nej ten posledni radek dopsal..
    • BrandMan
      BrandMan
      Bronz
      notepad
    • Berosh88
      Berosh88
      Bronz
      Tak už to opravili.. HUD mi už jede :f_drink: