[NL10] AK trips

• 6 odpovědí
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 905
      To je troll, nebo to myslis vazne ?
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,043
      Čekal jsem hate, ale až takhle ne :D . Je pravda, že jsem tady na topu svojí range, ale zase na druhou stranu, co tady villain takhle zahraje? Já jeho range vidím takhle: AdAh, AdAs, AhAs, QhQs, QhQc, QsQc, JTs, KsQs, AdJd, Td9d, 9d8d, 8d7d, 7d6d, KsQh, KsQc. Máme 40% eq, takže to na call teda nakonec vyjde, ale je to dost close nebo chápu něco špatně?
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Jako je pravda, ze na turnu vetsinou porazime jen bluffy a tech by dost lidi nemuselo mit moc. Nicmene mame spoustu outu na fullhouse+ a proti flushi, coz je majorita souperovi valuerange, mame cca 20% equity a pot odds tak 27%. Je tam taky implied odds a to uz pak nepotrebujem videt od soupere bluff moc casto, takze imo jasnej call i kdyby souper celkem dost underbluffoval. Na riveru pak bez improvu se to da nepochybne proti dost lidem zahodit.

Jinak co to je za poznamku, ze nebareluje air (ahigh) v 3b potech? To je tak obecny, az je to nepouzitelny. Kazdej spot je dost specifickej a zatimco nekde je barelovani airu overbluff jak krava, tak jinde to ani nemusi stacit k tomu, aby bluffoval dostatecne.
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Ok, dík.

To s tím barelováním je jen pro nějakou představu, má to znamenat, že nečekám nějakou přehnanou agresi se slabýma rukama, je pravda, že se to moc použít nedá, je to jen něco málo, co jsem vypozoroval za těch pár hand, co jsem s ním hrál, tak abych se mohl od něčeho odpíchnout nebo tak. Měl jsem na něj asi 30 hand, takže většina statů je nepoužitelná.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 754
      Osobne si pisu presnej prubeh handy se vsema promennejma co tam jsou, i kdyz to asi casto neni nutnost, tak mne to vyhovuje vic. Napr. bych si napsal A2s bbvbu 3b, KT5r 1/2, 5 ch
      Hned vim v jaky se to stalo situaci a co si z toho vzit.
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Já právě teďka viděl v nějakým videu, že je lepší si to psát nějak obecně a zapsat si, co určitá věc znamená (např. silná donking range) v jeho hře, než takhle konkrétně. Přijde mi to praktičtější, protože když si takhle rozepíšu, jak přesně co zahrál, tak si stejně potom z toho vždycky budu muset udělat nějakej závěr, což je podle mě složitější. Ale to záleží asi, jak komu co vyhovuje :) .