Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Registrace na Pokerstars

• pavliss
      pavliss
      Bronz
      Registrace: 12.07.2016 Příspěvky: 9
      Ahoj,
      dělal jsem registraci na Pokerstars, poslal jsem jim všechny dokumenty těsně před tou 30 denní lhůtou, nicméně mi registraci nevzali.
      Napsali mi, že se registrace nezdařila (i když měli všechny dostupné dokumenty) a napsali mi:
      Jak jsme již zmínili, pokud se nepodařilo ověřit Váš účet elektronicky, tak je pravděpodobné, že Vaše osobní údaje nejsou uloženy ve státní databázi používané českými regulátory k ověřeních hráčských údajů za účelem hraní na internetu. Z tohoto důvodu doporučujeme zkontaktovat Ministerstvo vnitra nebo Váš krajský soud pro více informací.
      což je totální blbost, protože když jsem požadavek zaslal na MV tak ten pak předali na Ministerstvo financí.
      Paní z ministerstva dostala můj dotaz 30.6.2017 a paní mi reagovala až 11.7.2017 s tím že ať jí popíšu proč se registrace nezdařila. Na což jsem jí hned 12.7.2017 odpověděl, ale doposud jsem nedostal od ní další odpověď i když jsem ji posílal další email s urgencí.
      Rád bych hrál na PS, ale nevím jak se mám tam vlastně zaregistrovat, protože další registraci mi odmítli a odkazují mne na státní orgány...
      Máte někdo nějakou radu k tomuto problému?
      Moc díky!
  • 4 odpovědí
    • rompas
      rompas
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 12.02.2014 Příspěvky: 3,230
      AHoj,

Zkus kontatkovat http://www.szrcr.cz/registr-obyvatel a treba oni mohla zjistit proc nejsi v ten register
    • honzach
      honzach
      Bronz
      Registrace: 11.12.2009 Příspěvky: 370
      Čau, mám ten samý problém, odpověď ze Stárů.

Ačkoliv chápeme, že nemožnost ověření Vašeho účtu v této fázi způsobuje nepříjemnosti, tak Vás také žádáme o pochopení, že my rovněž musíme dodržovat pravidla a regulace, specifické pro území, kde nabízíme naše služby. Rádi bychom připomněli, že jako vedoucí herna v on-line herním průmyslu, se snažíme všem našim hráčům nabídnout co nejlepší herní zážitky.

Jak jsme již zmínili, pokud se nepodařilo ověřit Váš účet elektronicky, tak je pravděpodobné, že Vaše osobní údaje nejsou uloženy ve státní databázi používané českými regulátory k ověřeních hráčských údajů za účelem hraní na internetu. Z tohoto důvodu doporučujeme zkontaktovat Ministerstvo vnitra nebo Váš krajský soud pro více informací.

Velice se omlouváme za způsobené nepříjemnosti, nicméně výše uvedené elektronické ověření je nezbytným krokem verifikačního procesu a my musíme těmto požadavkům vyhovět.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Takže jsem psal a volal všude možně a nikdo nedokáže říct co dělat aby mě Stáry ověřili, že když jsem prošel ověřením na Czechpointu, tak by mě měli ověřit a pořád mě přehazujou z jednoho úřadu na druhej. No a hlavně nikdo nechápe, co je to ta státní databáze kterou se Stáry ohánějí. A jediná odpověď ze Stáru je stále dokola tenhle email. Mám pocit, že ani sami nevědí co jim mám vlastně poslat. Setkal se už někdo s tímhle problémem a podařilo se mu ho vyřešit?
    • honzach
      honzach
      Bronz
      Registrace: 11.12.2009 Příspěvky: 370
      Tak nějak netuším, jak ověřování na Pokerstars funguje. Jak jsem psal výše, tak i přes ověření na Czechpointu, jsem měl problém s ověřením účtu. Z Pokerstars mě odkázali na české úřady, kde mi samozřejmě nebyl schopen nikdo poradit. Takže jsem napsal na Pokerstars, že nechápu co po mě chtějí, když jsem jim všechny potřebné dokumenty dodal a že když mám ověření z Czechpointu, tak asi opravdu jsem kdo jsem. Ale odpověď z Pokerstars znovu stejná jako v mém příspěvku výš. No a dnes po několika měsících a po té co jsem jim posílal stále dokola stejné dokumenty najednou e-mail "Váš účet byl ověřen".
    • JimmkCZ
      JimmkCZ
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 298
      tak to je zajímavé s tím ověřením, já jim taky dodal vše a pořád nic, tak píšu a doufám, že už budu moci taky hrát. Ale díky za naději.