[NL5] NL2 ZOOM QQ

• MaTThewSvK
      MaTThewSvK
      Bronz
      Registrace: 25.02.2014 Příspěvky: 18
      5. Tu som sa bál jedine trafenej SET desiatok...

PokerStars - $0.02 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $2.19 (VPIP: 27.59, PFR: 13.79, 3Bet Preflop: 16.67, Hands: 33)
      SB: $1.13
      Hero (BB): $2.25
      UTG: $2.44 (VPIP: 20.69, PFR: 13.79, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 29)
      MP: $2.14
      CO: $1.59

SB posts SB $0.01, Hero posts BB $0.02

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has Q:spade: Q:heart:

fold, MP raises to $0.05, fold, BTN calls $0.05, fold, Hero raises to $0.21, fold, BTN calls $0.16

Flop: ($0.48, 2 players) 5:spade: T:heart: 9:diamond:
      Hero bets $0.35, BTN calls $0.35

Turn: ($1.18, 2 players) 4:diamond:
      Hero checks, BTN checks

River: ($1.18, 2 players) J:spade:
      Hero bets $0.76, BTN calls $0.76

Hero shows Q:spade: Q:heart: (One Pair, Queens)
      (Pre 80%, Flop 29%, Turn 18%)
      BTN shows 9:club: T:club: (Two Pair, Tens and Nines)
      (Pre 20%, Flop 71%, Turn 82%)
      BTN wins $2.61
  • 6 odpovědí
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,043
      Cau,
      Preflop: 3betoval bych víc, standardně 4x (protože jsme OOP) + za každého callera to, co callnul (0.05 v tomhle případě), takže ve finále by byl 3b 0,25. 0,21 mi přijde celkem málo.
      Na flopu bych hrál stejně, ale na T bych pokračoval v cbetu, pořád tady je dost draws, před kterými potřebujeme protekci. Navíc, pokud by někdo měl set/2páry, tak bych čekal, že multiway to nebude moc slowplayovat a raisne už na F. J na R toho dost kompletuje (2pairs a straights) a nevím, jak by se to tady mělo správně zahrát, ale všechno by se to vyřešilo, kdybys betnul na T :) .
    • MaTThewSvK
      MaTThewSvK
      Bronz
      @Mozzek
      vďaka za názor, s T cbetom súhlasím, veľa by sa tým vyriešilo. A tiež som bol prekvapený zo slowplay na flope, väčšinou to tam raisnú.
      Čo sa týka PREFLOP sizingu zámerne sa chcem dostávať do multiway potov, preto volím nižšie sizingy.
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 638
      Veď nie sme v multiway spote, mp foldol na 3bet. Str8 by som sa nejak nebal, keďže blokujeme QK, JQ handy. Tiež by som na stopercent betoval turn pre value. Keď setol na flope nič nenarobíš. Proste to patri k hre...
    • MaTThewSvK
      MaTThewSvK
      Bronz
      @pepan47 nie nie sme v mulltiway spote, písal som to na margo toho, prečo som volil nižší sizing...vďaka za názor
    • Prerovak
      Prerovak
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 243
      Mě se nějak nezdá velikost betu na rivru. To má být jako value a natlačíš tam 70 procent potu.

To podle mě nemá s čím horším colnout. Teda pokud colne nebo rejsne tak prohraješ. Blafy zahodí (to ale nechceme) a AJ AT podle mě zahodi taky.

Já bych tam dal jenom 0,30-0,40 a rejs coluju. Jednak pokud mě rejsne, tak to bude méně bolet pokud prohraju (jakože rejsne asi sety a drow karty) a druhá věc, aby mohl colnout i jednoparové ruky třeba i AQ,Tx,9x.

Sakra teď se dívám znova a na flopu ani žádná drow není, to bych byl schopnej i zahodit na rivru, pokud by mě rejsnul. Asi to je hodně tight co?
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Registrace: 17.04.2017 Příspěvky: 108
      Preflop určitě o něco víc, alespoň 25 a pokud by byly soupeři ryby nebo by nezahazovali, tak klidně ještě víc. Tobě stačí jeden hráč na flop a pokud chceš hrát multiway, tak ať si to zaplatěj.

Jinak jdu bet, bet, bet a pokud bys dal preflop vyšší sizing a na flopu taky, tak bych to zahrál dvoustreetově, mělo by to tak nějak vyjít a s QQ je ta hra pak mnohem lehčí a nemusíš tolik čelit rozhodování, pokud dostaneš raise.

A co se týče river sizingu, tak 70% potu je úplně v pohodě a může to vypadat i jako bluff. Akorát na raise bych asi nejspíš zahazoval bez nějakýho infa na hráče, protože nic horšího kromě AJ nás neraisne a navíc suited FD by to BTN betoval už nejspíš na turnu. Vsadit induce 30 - 40 a pak callovat je blbost z předešlých důvodů + AQ na NL2 nikdo jako bluff neraisne a 9x taky většinou ne a pokud dám jen 30 - 40, dostanu raise, callnu a prohraju, tak to sakra bolí :-)