Parlamentní volby 2017

• Hlasování
    • Koho budete volit?

• 28
        Piráti
        54%
      • 6
        Svobodní
        12%
      • 6
        ODS
        12%
      • 5
        nebudu volit
        10%
      • 2
        TOP 09
        4%
      • 1
        Zelení
        2%
      • 1
        SPD (Okamura)
        2%
      • 1
        ANO 2011
        2%
      • 1
        Realisté
        2%
      • 1
        ČSSD
        2%
      • 0
        jinak
        0%
      • 0
        KSČM
        0%
      • 0
        KDU-ČSL
        0%
      • 0
        STAN (Starostové)
        0%
      Celkem: 52 Hlasy
  • 7 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Žádný velký překvapení. Snad se neurazíte, když zmíním, že na 14. místě v Praze jsem za Svobodné já. Jak se jmenuju už zmiňovat nemusím, protože inteligentní pokerový hráč už na to přijde. Napadlo mě si do povolení napsat i třeba za čárku i "hráč pokeru", ale vzhledem k tomu, kolik jsem toho nahrál během roku 2017 by to asi nebylo uplně fér.:f_biggrin: :f_biggrin:

Hodně lidí se vrací k ODS, která získává důvěru, je tam překryv z Pirátů a nějaké to procento může odlákat i Robejšek s Realisty. Takže už to vypadá, že senzace se tentokrát jako v Eurovolbách konat nebude.:f_smile:

A hlavně doufám, že Piráti nepůjdou ve stopách Zelených, VéVéček apd a ten velký úspěch ustojí. Pro nové strany to nikdy není lehké a byla by jich mnohem větší škoda, než těch dvouch zmíněných, který mi teda určitě chybět nebudou. STAN bych v parlamentu taky klidně uvítal, kdyby to náhodou klaplo.:f_p:

---------
      pozn.:
      Na Tipsportu je soutěž, tipnete výsledek a nejlepší tipující si pak rozdělí ceny. Doporučuju zkusit, nic to nestojí a vyplácí se celkem dost lidí podle mě. GL.
    • Rasi4R
      Rasi4R
      Stříbro
      Registrace: 13.11.2014 Příspěvky: 467
      To jsem netušil, že tu máme takhle aktivního politika. :) Osobně zas budu hlasovat pro Svobodné, pro mě jako libertariána není žádná jiná alternativa a na žádné menší zlo nehraji.
      Jinak jak se Piráti pasují do takové pózy "protisystémové" strany, tomu se fakt musím smát. Dal jsem si tu práci a přečetl jejich program. Jo, možná sympaťáci, ale žádná změna.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Aktivní politik je Babiš, Sobotka, nebo třeba Petr Mach. Já určitě ne. Já jsem spíš normální občan, kterýho za poslední roky některé věci víc a víc s**ou, a to včetně regulace pokeru, novýho loterijního zákona a hromady dalších věcí, který s pokerem nemaj nic společnýho.

A nejvíc ze všeho mě štve, že po víkendu není žádný světlo na konci tunelu a hrozí, že se nic nezlepší, nebo bude možná ještě víc přituhovat. Grrr

Piráti nejsou tak protisysémový jak se prezentují. Ale je to "aspoň něco" a trochu svěží vítr snad ano.

-------
      A tady už to vypadá na jednobarevnou vládu Pirátů na PSGY.
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      Nevím co by lidi furt chtěli za "změny" :) :) Od Pirátů očekávám boj proti byrokracii, s tím spojenou elektronizaci veřejné správy, pokopnutí státu do 21. století a jako bonus to, že budou ostatním politikům koukat pod ruce jako to dělají v Praze. Žádné zázraky a změny neočekávám a vlastně ani nechci očekávat. I kdyby Svobodní získali 5% (což nezískají, bohužel), tak by neměli páku na to nic revolučně měnit, stejně jako žádnou revoluci neudělá Okamura, protože ho všichni mají za blázna.

Mrzí mě akorát to, že od Starostů, Zelených a Svobodných očekávám v součtu 10% hlasů, který se vypaří, což je velká škoda. Jakejkoliv hlas pro demokratickou stranu proti Babišovi a komoušům je potřeba.
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Registrace: 06.12.2016 Příspěvky: 61
      Když se podívám zde na PSGY nebo na PA, tak 90% lidí z pokerové komunity bude volit Piráty. Je to jediná strana, která se nějakým způsobem snaží angažovat v oblasti pokeru. Do velké míry se na tom zasloužil Alkaatch (všechna čest za jeho snahu).

Za mě je to nevolitelná strana. Ultra levicový Bartoš je nešťastným lídrem strany. Dalším problém budou mít v tom, že jdou proti Ano, kteří bez nadsázky vyhrají volby a v opozici budou mít velmi malou šanci cokoliv prosadit.

Co se týče programu - v zásadě chtějí nějakým způsobem bránit hranice Schengenu, ale nijak nevystupují proti migraci (Rakousko tento problém konečně pochopilo).

Zlegalizujeme konopí a zdaníme jeho prodej?! Vážně chlapci? 😂

Doufám, že jejich setrvání bude v rámci volebního období a budou za to rádi.
    • PatricioHD
      PatricioHD
      Stříbro
      Registrace: 06.12.2016 Příspěvky: 61
      Šťastnou volbu ...

• Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      Co přesně ty obrázky mají dokazovat nebo ukazovat? :)