BLOG: Nová rybka v rybníčku

• CadicKM
      CadicKM
      Stříbro
      Registrace: 01.10.2017 Příspěvky: 4
      Zdarec, téměř v každém článku/videu se dozvídám, že je dobré si najít partu lidí se kterou bych mohl rozebírat svou hru, učit se, zlepšovat. A proto jsem se odhodlal založit tento BLOG, snad to k něčemu bude. :) )

Tak něco o mě, jmenuju se Adam, je mi 28 let, žiju se svou rodinkou v Kroměříži. Od té doby co se mi narodil potomek už nemůžu (bohužel/bohudík) trávit večery v hospodě, tak sem si vzpomněl na starého koníčka z Vysoké Školy, kterým sem si onehdá přivydělával pár kaček ke studiu a který mě vlastně i dost bavil (NL10/25).
      K mé nelibosti jsem zjisil, že proběhly jisté legislativní změny a dokonce, že mi zrušili můj milovaný Full Tilt Poker. Tak jsem stáhl Pokerstars a bojuju s naší úžasnou legislativou (3X CZECH POINT = 3X SOLIDNÍ TILT z neschopných, líných lidí co tam pracují. Dokonce sem jim mával s lejstrem které potřebuju vyplnit před obličejem ale… neumíme, neznáme, nemáme, nemůžeme), takže ve středu na městský úřad a klidně se jim tam připoutám k zábradlí než mi to ověří.
      Zároveň jsem po šesti letech obnovil licenci na HM1, protože už tenkrát to byla šikovná věcička.

Teď k samotné hře. Za tichého vrčení mé drahé polovičky jsem depositnul 31 dolarů (ano, zvláštní číslo) a začal hrát. Začal jsem pinkat 6max NL CG a zkouším i ZOOM, který mě docela baví, ale nefunguje mi na něm HUD a taky nějak nemůžu přijít na to jak to porážet. Projel sem víceméně celý Confidantuv začátečnický kurz (DÍKY!!!), ale nějak si z toho ne a ne vzít to co bych potřeboval, abych tu NL2 projel a mohl se posunout výše. Pozitivní je, že mě hra zase začala bavit jako prase a v každé volné chvilce nepřemýšlím prakticky nad ničím jiným. Přikládám grafy, které jsem nahrál za poslední 3 týdny.

NL2 graf -
      NL2 ZOOM graf -

V čem vidím své největší nedostatky? Řekl bych že prohraný flip, nebo když vletím s králema do raket semnou ani nehne, nějak si dokážu říct, že tohle se prostě děje. Dokonce i to když mi celý den nedojde poslední karta na flush/straight nebo že netrefím set ani kdybych ty karty viděl dopředu mě taky nenasere.
      Co mě ale vytáčí a nějak se toho nedokážu zbavit je to moje callování nesmyslů na riveru a 3 barrel blufy. Snažil sem se provést vnitřní audit a vyšlo mi, že mi v hlavě neustále našeptává (druhý/třetí/čtvrtý) hlas, že to ten druhej prostě nemá a dělá ze mě celou tu dobu vocasa.. tak to callnu a co myslíte? Má to tam. Tak s tímto asi momentálně nejvíc bojuji.

Krátkodobé cíle :
      - Každý den omrknout jedno výukové video + dělat poznámky
      - Každý den přečíst aspoň jeden článek zde na fóru + dělat poznámky
      - 500 hand denně
      - Po každé session se aspoň 20 minut věnovat jejímu rozboru
      - Naučit se pracovat s Equilabem
      - Zkoušet se nějak polointeligentně zapojovat do diskusí u Hand zde na fóru + sem tam nějakou přihodit
      - Pokusit se nějak vykomunikovat zprovoznění HUDu na ZOOM
      - Vykomunikovat s PS smazaní tlačítka call na Riveru

Dlouhodobé cíle :
      - Do konce roku vybudovat safe roll na NL10 nebo bustnout

Tak, to by asi k úvodu bylo vše, budu se snažit tento Blog pravidelně aktualizovat a zaznamenávat zde svůj progress. (bude-li nějaký)
      Tak díky za pozornost a možnost se zde projevit. :)
  • 2 odpovědí
    • confidant91
      confidant91
      Coach
      Coach
      Registrace: 02.04.2011 Příspěvky: 5,692
      Ať se daří, budu sledovat! :f_cool:
    • CadicKM
      CadicKM
      Stříbro
      Registrace: 01.10.2017 Příspěvky: 4
      NL2 – Mise splněna

Zdravím zdejší komunitu,

jak nadpis napovídá, povedlo se mi za říjen úspěšně zdolat NL2 a přesunout se na NL5. Hra stále není ideální, ale snažím se na tom pracovat v rámci možností a u stolů se cítím dobře. Krátkodobé cíle co jsem si nastavil se mi dařilo plnit tak na půl. Na hru a samotné studium mám čas maximálně po večerech a sem tam v práci, zbytek času zabere rodinka. 😊

K samotné hře. NL5 je stejnej rybník jak NL2, ale dá se tam vypozorovat několik změn. Připadá mi, že tam multi-tableuje víc lidí. Krapet více se 3betuje a míň lidi zahazují na cbety. Taky je tam míň totálních magorů, ale to je asi jasný že budou ubývat jak se budou zvedat limity.
      Na NL2 jsem hrál většinou 2-3 stoly. Teď už mám určité věci zautomatizované, tak NL5 mastím na čtyřech stolech a snad se mi tím zvedne volume a tím pádem i zlaťáky na účtu. 😊

Co mě moc nepotěšilo je zjištění, že PokerStars z nějakého důvodu zakázali HM1. Nemáte někdo nějaké info proč je HM1 zakázán a HM2 povolen? Nicméně nedá se nic dělat a pravidla se musí dodržovat, těch 60USD co budu muset během listopadu investovat do Small Stakes verze HM2 mi sice bude chybět v postupu na NL10, ale aspoň se mi rozběhá HUD na ZOOMu. 😊

Tady přikládám grafy jak se zatím daří a jak bojuji.
      NL2 -
      NL5 -

Cíle na Listopad:
      - Zlepšit session review
      - Zaměřit se na studium 3betů a Cbetování
      - Začít konečně postovat ty handy na fórum
      - Pořídit HM2
      - Začít shotovat NL10

Díky za přečtení a případný koment a ať se Vám všem daří u stolů a v životě celkově.