[NL25] 3 BI down

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 773
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $74.04 (296.2 bb)
      BB: $8.10 (32.4 bb)
      UTG: $43.92 (175.7 bb)
      MP: $76.08 (304.3 bb)
      CO: $92.56 (370.2 bb)
      BTN: $26.21 (104.8 bb)

Preflop: Hero is SB with :Kc: :Qs:
      UTG folds, MP raises to $0.75, 2 folds, Hero calls $0.65, BB folds

Flop: ($1.75) :Qc: :2d: :3s: (2 players)
      Hero checks, MP bets $1.67, Hero calls $1.67

Turn: ($5.09) :Kd: (2 players)
      Hero checks, MP bets $4.86, Hero raises to $14.80, MP raises to $73.66 and is all-in, Hero calls $56.82

River: ($148.33) :3h: (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $148.33 pot ($2 rake)
      Final Board: :Qc: :2d: :3s: :Kd: :3h:
      Hero showed :Kc: :Qs: and lost (-$74.04 net)
      MP showed :Kh: :Ks: and won $146.33 ($72.29 net)

Soupeř fish.
      Jednou jsem nit, zahodím a vidím, že jsem byl lepší a když jsem už nasranej a zkusím to callnout, tak se potvrdí mé obavy, že stojím proti nutsu:/

Poráží mě 8c a potřebuji, aby měl cca 5c horšího. Občas určitě overplayne AA, AK, občas bude mít split a někdy třeba FD, nebo random bluff. Myslím, že je to call, ale že já si něco myslím nic neznamená :O
  • 7 odpovědí
    • basulaml
      basulaml
      Basic
      Registrace: 24.10.2017 Příspěvky: 3
      najhoršia kombinacia call,call,all-in, to vždy smrdi pruserom...
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,708
      Už ten sízink je dost vysoký a smrdí, ale i tak může zahrát i ty rakety, ale i sety QQ, KK. Možná split KQ.
      Na Turnu je to těžké rozhodnutí...38%.....na call
      Ty pocity máme asi stejné.
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Bronz
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,445
      bodycheck původně napsal
      Poráží mě 4c
      Poráží tě sety a těch je pokud dobře vidím 8 kombinací. Nebo mi něco uniká? :f_biggrin:
    • N3bojsa
      N3bojsa
      Bronz
      Registrace: 03.06.2012 Příspěvky: 202
      Nevím, o jakou fish se jedná...ono pojem "fish" je celkem obecný. In general, aspoň vždy rozlušuj, jestli jsou jeho stupidity pasivní (moc calluje), nebo agresivní (spewtard). Páč jestli jsi zahrál např proti station takhle, tak je tvoje play naprosto otřesná (nemusim snad vysvětlovat proč, ať zase nevyrobím A4 psot)...
      No každopádně, nepamatuju si, kdy jsem naposledy stacknul bez infa (!!!!!) top2 za 300bb callem a veřil jsem že budu good. Podle mě overplay jako prase, on je v pozici, i fish by tvůj raise s AA jenom callnula, no kdo ví.
      Jestli to byl total maniak tak whatever, no ale to by jsi měl info že, a handa by tady nevisela...

ještě taková věc, jestli je to fish - co ten preflop? :D (ono i tak, flatuješ by default KQo SBvMP?)
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 773
      pinny - to jsem se upsal

nebojsa - BB je taky fish a mám středně silnou ruku, od BB se nedočkám častého squeezu. Na druhou stranu tahle ruka hraje líp v HU a nechci dávat BB dobrou cenu na call, myslí teda, že je to spíš 3bet?

Info, že je to maniak jsem neměl, staty měl cca 40/20 na asi 80 handách.

Občas se mi zdá, že ryba třeba s těma esama, nebo TPTK prostě zavře oči a pošle to tam když neví co dělat. Samozřejmě to se neděje vždy a většinou by to jenom callnul a bluffy tam často taky neuvidím.
    • Shadehound
      Shadehound
      Bronz
      Registrace: 17.04.2017 Příspěvky: 109
      Preflop bych to v callu neměl, ale spíš 3bet nebo klidně i fold vs MP, i když máme za sebou rybu. Na to bych si nechal spíš AQ.

Já osobně bych šel 3x check/call. Od čeho chceme call tím check/raisem? AA, AK a mooožná KJ, který by ale takhle vůbec zahrát nemusel. Pokud bychom mysleli, že nás callne ještě třeba GSFD nebo SD, tak to bude asi v pohodě, ale pokud ne, tak bych ne-check/raisoval, protože to ostatní nám zahodí.

Jinak ten all-in by z hlediska populačních tendencí měl bejt fold, ale na druhou stranu tohle je podle mě skoro top naší calling range preflop, takže to bychom zahodit neměli... Já bych asi taky s brekem calloval a pak to sem postnul :-D
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,208
      nehraj 300bb deep ak to nemas uplne zmanuknute. top2 300bb asi nebude ono stackovat. fd nestackne on na T. iba callne tvoj x/r, AK/AA imo tiez nepretoci takto deep.. 40/20 je ryba ale nie uplne sialena . vs 80/50 by som to tocil.