Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] fold trips SQZp

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $21.23 (84.9 bb)
      BB: $48.76 (195 bb)
      UTG: $43.90 (175.6 bb)
      MP: $39.17 (156.7 bb)
      CO: $20.51 (82 bb)
      Hero (BTN): $30.01 (120 bb)

Preflop: Hero is BTN with :Qd: :Ks:
      UTG raises to $0.75, MP folds, CO calls $0.75, Hero raises to $3, 2 folds, UTG calls $2.25, CO folds

Flop: ($7.10) :Kh: :Kd: :9c: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $2.24, UTG raises to $6.74, Hero folds

Results:
      $11.58 pot ($0.52 rake)
      Final Board: :Kh: :Kd: :9c:
      UTG mucked and won $11.06 ($5.82 net)
      Hero mucked :Qd: :Ks: and lost (-$5.24 net)

Soupeř unk, tady jsem si nedokázal představit bluff a 4c hand, co mě beatují je docela dost v jeho úzké rangi. Bluffovat by musel AQ, AJs, nebo JTs a tak nějak si myslím, že by to většinu lidí na těchto stakes s těma handama ani nenapadlo.
  • 6 odpovědí
    • martin89s
      martin89s
      Bronz
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 585
      Na sqz preferuji suited handy. Handy jako KQo, AJo bych sqzoval jen jako exploit, ale ne proti unk.
      As played. Počítám, že tady jdeš s 1/3 často. To chceš pokračovat jen s AK, KK, 99? Tady nemůžeš zahodit trips. Budeš overfoldovat.
      Soupeř unk. Nevíš nic o jeho tendencích, třeba to je fish.
      Pokud plánuješ fold trips na raise radši xb, ale to zřejmě příjdeš o dost value
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      PF jsem tak zahral, protoze CO je fish, jinak bych foldnul v pripade agresivnich blindu, v pripade pasivnich asi call.

Nesnazim se hrat GTO, souper se nebude na moji hru adjustovat, jde mi jen o to, jestli muzu profitabilne pokracovat v hande po tom, co tady dostanu raise.
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,199
      Postni svoju range a súperovu, s ktorou sa dostanete na flop.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Moje range:

Soupeřova:

Standardně by to byl příliš wide defend od soupeře, ale dávám mu širší range kvůli rybě. Nevím, jestli by bylo na místě za mě SQZovat víc, ale nedělám to.

Jak tady hrajete když chcete hrát nějak solidně/balancovaně svoji range? Řekl bych, že ranges jsou tady přibližně vyrovnané a ani jedna nemá výraznou výhodu. Takže nějaká polar range s cca 1/2 sizingem, abychom to na riveru dostali do AI?

To jsem ale odbočil, v této situaci se o balanc nesnažím a chci jen dostat max EV pro tuto ruku.

Nemyslím si, že tady dostanu 3 streety value, takže plán byl jít 2 barelly a check river. Alternativa by byla checknout flop, ale tu jsem nezvolil proto, že jsem nevěřil, že by soupeř často staboval turn jako bluff po mém missnutém cbetu, takže upřednostním protekci a vzít si svoji value co nejdřív. Myslím ale, že občas nějaký bluff na turnu uvidím, takže check flop by nebyl špatný.

Když jsem dostal ten raise, tak 7 comb, co mě tam poráží je celkem dost z jeho range, která v tu chvíli obsahuje jen 61 comb (po card removalu), což je 11% jeho range. Že tam občas bluffne JTs, nebo nějaký backdoor, je jasné, ale nejsem si jistý, jestli to bude dost často vzhledem k tomu, kolik má k dispozici value ruk.

Pokud někde uvažuju podle vás špatně, tak mě neváhejte upozornit :f_drink:
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,199
      @ranges: super. 99 by sa dali squeezovať tiež s fish, ale to je detail. Súper možno bude mať užšiu range, predsa len fold vs squeeze sa pohybuje 60-70%, pričom open sa pohybuje okolo 18% aspoň na NL100-NL200, NL25 neviem.

,,Nemyslím si, že tady dostanu 3 streety value, takže plán byl jít 2 barelly a check river."
      Súhlasím, že 3 streety value pravdepodobne nemáš. Šírka jeho range je tiež otázna, on nemusí mať ani KJs veľmi často (ťažko určiť bez ďalšieho infa) takže bet - bet - check mi príde ako najhoršia option. Chceš protekciu - pred čím? A value - možno už na turne sa izoluješ. Nakoniec, čo spravíš na riveri? x/f?

,,Řekl bych, že ranges jsou tady přibližně vyrovnané a ani jedna nemá výraznou výhodu. Takže nějaká polar range s cca 1/2 sizingem, abychom to na riveru dostali do AI?"
      Môže byť, nuts máte +- narovnako, on má aj PPs, ktoré oslabujú EV jeho range, tvoje bluffy majú okish equity na tomto boarde. Takže aj cbet 100% je možnosť, ale checkovať by som turn. 1/3 sizing sa tu hodí, aby si ho donútil floatovať čo najviac a rozšíril mu potenciálnu bluffing range neskôr.

Osobne ale preferujem častý check na flope.

As played je tu problém, že 1/3 inducuje, takže vs tento micro raise foldnúť nemôžeš. Imo často uvídíš x bh s bluffom, teda x/f turn.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Thank you :f_drink: