Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] float flop 3w a barelling

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $32.26 (129 bb)
      BB: $54.01 (216 bb)
      UTG: $26.31 (105.2 bb)
      MP: $29.84 (119.4 bb)
      Hero (CO): $71.73 (286.9 bb)
      BTN: $93.36 (373.4 bb)

Preflop: Hero is CO with :Ad: :3d:
      UTG raises to $0.67, MP calls $0.67, Hero calls $0.67, 3 folds

Flop: ($2.36) :7d: :Js: :4c: (3 players)
      UTG bets $1.20, MP folds, Hero calls $1.20

Turn: ($4.76) :8c: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $3, UTG calls $3

River: ($10.76) :6d: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $7.50, UTG calls $7.50

Results:
      $25.76 pot ($1.16 rake)
      Final Board: :7d: :Js: :4c: :8c: :6d:
      UTG showed :Jd: :Ac: and won $24.60 ($12.23 net)
      Hero showed :Ad: :3d: and lost (-$12.37 net)

Soupeř unk.
      Je možné na flopu zahrát takovýto float? Budu dominovat všechny jeho BDFDs když přijde diamond + by mě nemusel perceivovat na moc bluffů na turnu, zvlášť potom na tomto turnu, jelikož většina mých floatů jsou 89s, T9s, T8s.

Nicméně narazil jsem zrovna na stanici.

Proti tomuto hráči to na flopu bude imo fold, as played nevím, na turnu můžu vyfoldovat i tak dost give-upnutých bluffů a na riveru hand jako 99, TT, 8x... Tohle je celkem vysoko v jeho rangi, takže to nemusí znamenat, že bluffy na turnu a riveru byli špatné...
  • 16 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,195
      Vezmem to odzadu - nemáš čo bluffovať, i tak ťa vystationoval, a to by si chcel veľa, aby toto foldoval, pričom to bude majorita jeho range po x/c T. Takže buď ship river alebo give up rovno OTT bez equity.

Na flope nájdeš lepšie ruky na float, možno QTs, AQs etc., tiež majú backdoory a k tomu aj lepšie OCs. Zbytočný overdefend do unknowna.

A čo sa preflopu týka, čo myslíš, že EP otvára a MP coldcalluje? Silne pochybujem, že handy ako 98s, T8s budú winning cally. Axs určite nie, že dominuješ ich flushe ti je na nič pri super tight ranges.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Preflop - zmenila by se vyrazne situace, kdybych byl na BTN a pripadne cold call by byl na CO? V takove situaci vidam over cally u coachu i treba s nizkymi Kxs (dokonce Qxs).
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 913
      To by me celkem zajimalo, co to je za coache... nemyslím, ze tu bude nízké Axs dobrý call pf
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Akože nízke Qxs? :f_eek: Lol dnes už coachuje fakt hocikto :f_rolleyes:

Pozri si, proti akým ranges stojíš a hlavne fold na BTN je 0 EV, nie ako na BB, kde si už investoval 1 bb nedobrovoľne. Dostávaš vysoké odds a nestačí ti iba porovnať equity v equilabe s odds, pretože nerealizuješ 100% svojej equity.

Zaujímal by ma reasoning toho coacha, príde mi to tak absurdné, že začínam mať podozrenie, že niečo prehliadam.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Q5s callnul asimos na nl25. Nevim presne pozice, ani sizing, ale tusim, ze to byl UTG+CO a sizing 2,5 :)

Nizke Kxs jsem videl vicekrat callnout weazela.

Na ty range pak dystak mrknu (ted jsem ve vane :D ).

Nemuze to ospravedlnit ani fakt, ze hraci budou imo dost over check/foldovat flop? Mame autoprofit kdykoliv se to k nam procheckuje. Mame suited handu, coz dobre hraje v mw a mame pozici.

Vas bottom call v tehle situaci na CO je jaky? suited brodways? Nebo 9xs+?
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Weazel folduje BB vs CO vs 2.5x QJo, ale calluje tu Kxs do mulťáku. A asimos, ktorý spojenie range play asi ani nepozná, ale hurá na NL200. Pekne.

Ja by som tu skôr necalloval nič bez fishe za mnou, možno čisto explo PPs na setmine. S fishou behind niečo ako AJs, AQs, KQs, AQo, keby som to nechcel squeezovať, prípadne mix. I toto je možno moc loose. Keby som mal info na hráčov, dá sa niečo vymyslieť.
    • penguin13
      penguin13
      Platina
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 913
      Souhlasím s Johnem. A k asimosovi - viděl jsem jeho video s názvem něco jako “jak na nl100 zoom” a v 5. mimute callnul vs UTG 3x open na SB J9s.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Co tam děláte s handama jako JTs, ATs atd?

Dal jsem to do equilabu a A3s má ~24% equity. Za námi občas callnou blindy a zlepší nám odds, ale někdy zase squeeznou a my budem muset jít fold, tak dejme tomu, že potřebujeme realizovat 33% equity. Možná trochu víc.

A3s asi teda nemá šanci, ale handa jako JTs má necelých 30% a je to handa, co realizuje equitu dobře + jsme IP. Zdá se mi to jako slibná handa na overcall. To samé platí pro ATs a KJs.
    • LemOn36
      LemOn36
      Coach
      Coach
      Registrace: 07.02.2009 Příspěvky: 1,953
      Pre fold>squeeze> call
      cas odcasu to tam muzes hodit kdyz vis proti komu hrajes
      Oba budou vyklepany a tvoje range vypada jak arnold :D

A fold proti komukoli v jakykoli pozici na flopu kdo cbetne takovej monstr sizing do 3way :)
    • LemOn36
      LemOn36
      Coach
      Coach
      zajimavy

me by to ani nenapadlo
      Ale vzhedem k tomu jak tight by tvoje range MELA bejt
      A ze on pouzil spatnej sizing tak raise je 0EV
      Ja cekal jasnej fold oO

FUN FACT: S jeho handou kdyz raisnes
      Tak re-raise je lepsi nez call
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 489
      No nevím, asi jsem ryba, ale za mě pre jednoznačně call, všechny suited konektory, páry a suited broadways se dobře hrají ať už jako call nebo mix squeezu.

Coache ignorujte, pravděpodobně nedokážou beatovat NL10.

As played fold flop.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Myslis coache, ktere jsem zminil ja? Pokud si to myslel obecne, tak je to samozrejme blbost.
    • LemOn36
      LemOn36
      Coach
      Coach
      Jsme na CO ne na BU Tightfolde
      Rict ze reg na limitu co tam hraje a bude delat chyby post MW ma jasnej +ev call je dost pritazeny za vlasy
      Jeste s deep BU za nama
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 489
      LemOn36: Ano, tohle všechno callnu i na CO.
    • biohazard04
      biohazard04
      Bronz
      Registrace: 12.08.2016 Příspěvky: 7
      To by me celkem zajimalo, co to je za coache... nemyslím, ze tu bude nízké Axs dobrý call pf
    • LemOn36
      LemOn36
      Coach
      Coach
      To rika tightfold ne koucove ;)

Je Pravda ze 3-4w se to hraje dobre kdyz button zahodi pokud ty spoty hrajes lip nez ostatni a mas je zmakly a vytriskas z toho Vic nez bys mel

Ale to bych po 25 regovi jeste s tim vysokym rakem nechtel
      A ucit se je muze na buttonu