Ahoj,

Tak jsem se přemluvil, abych se konečně představil. Jmenuji se Broněk. Je mi 40+ a bydlím v jedné díře na jihu Čech. Protože je to tak dávno, co jsem začal poker hrát, že si to ani nepamatuji, proto uvádím že to je asi 10 let. Začal jsem na POKERSTARS, protože tam byla čeština. Bohužel, ve škole se snažili do mě nacpat ruštinu a naučit se anglicky mě nic nenutilo, ale nějaké základy ovládám. Ale Pořád si říkám, že bych se měl dokopat k tomu se trochu zlepšit. Tenkrát jsem na herně projel první vklad jako nic. O nějak strategii, pozici, BM, atd.. jsem neměl ani tušeni. Byl jsem taková ryba, jakou rádi vidíte dnes u stolu. Potom přišla rodina a na hraní nebyl čas. Po několika letech jsem se vrátil k hraní a založil si účet na Partypoker. To jsem objevil i nějaký článek o tom, jak se dá hrát a vyhrávat. Pár doláčů jsem si i vydělal, ale pak jsem zase odešel do ústraní a bohužel přišla doba, kdy nám zákonodárci nepřály a udělali z hráče pokeru škodnou. Vrátil jsem se až vloni. Ověřil jsem si účet na Pokerstáru, jediné možné herně, kde se dá hrát legálně a tak nějak to na ní pinkám. Hraji hlavně Cash Game NL2 Fullring. Zkusil jsem i SNG, pár turnajů, ale CG mi hlavně vyhovuje z toho důvodu, že přijdu a odejdu si od hry, kdy se mi chce. Tak to je tak na začátek všechno. Zakládám Blog, kde bych chtěl ukázat svoje pokroky, úspěchy ale i svoje pády a smůly.