Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Blog: Až vám někdo řekne, že to nejde

• 13 odpovědí
    • jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      Registrace: 16.08.2011 Příspěvky: 101
      Na začátku roku jsem si na účet Pokerstaru vložil 50$.

Cíl pro příští týden:
      -odehrát cca 2500-3000 hand.
      -přečíst znovu strategické bronzové články věnované Big stack strategy.
      -naučit se pracovat s Poker Tracker 4.
      -vložit min 5 hand na rozbor
    • mjez1
      mjez1
      Bronz
      Registrace: 29.06.2015 Příspěvky: 580
      Super, těším se na blog a přeji hodně úspěchů :f_thumbsup:
    • Automechanik
      Automechanik
      Bronz
      Registrace: 03.02.2014 Příspěvky: 103
      Tak preci jen 👍 Budu sledovat, kdyz uz sme na sebe narazili i pri hre. Preji hodne stesti!
    • jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      Tak takhle se to dobře hraje, když máte proti sobě maniaka.

PokerStars - $0.02 NL - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 4

CO: 66 BB (VPIP: 36.36, PFR: 18.18, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 11)
      Hero (BTN): 100 BB
      SB: 32 BB (VPIP: 18.18, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 11)
      BB: 139.5 BB (VPIP: 18.18, PFR: 9.09, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 11)
      UTG: 110 BB (VPIP: 25.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 8)
      UTG+1: 101.5 BB (VPIP: 22.73, PFR: 18.18, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 22)
      MP: 100 BB (VPIP: 11.11, PFR: 8.89, 3Bet Preflop: 5.00, Hands: 45)
      MP+1: 107.5 BB (VPIP: 4.35, PFR: 4.35, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 23)
      MP+2: 141.5 BB (VPIP: 52.38, PFR: 14.29, 3Bet Preflop: 12.50, Hands: 22)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:spade: A:club:

fold, UTG+1 raises to 3 BB, fold, fold, MP+2 calls 3 BB, fold, Hero raises to 12 BB, SB calls 11.5 BB, fold, fold, MP+2 calls 9 BB

Flop: (40 BB, 3 players) K:spade: Q:spade: T:diamond:
      SB checks, MP+2 bets 20 BB, Hero calls 20 BB, fold

Turn: (80 BB, 2 players) J:spade:
      MP+2 bets 40 BB, Hero calls 40 BB

River: (160 BB, 2 players) 8:spade:
      MP+2 bets 29 BB, Hero calls 28 BB and is all-in

MP+2 shows 7:spade: 7:diamond: (Flush, King High)
      (Pre 20%, Flop 8%, Turn 2%)
      Hero shows A:spade: A:club: (Flush, Ace High)
      (Pre 80%, Flop 92%, Turn 98%)
      Hero wins 208.5 BB
    • jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      Tak v prostřed týdne jsem přišel se pochlubit s výsledky svého snažení a doplnit nějaké informace. Na stole mě můžete potkat pod přezdívkou želva a zajíc. Na začátku roku jsem si na Pokerstars učet poslal 50$ ale nějakej dolar jsem na účtě už měl, ale moc to nebylo. Hraji většinou na 4 stolech. Používám Poker tracker 4, ale brzy mi skončí trial, a koupím si plnou verzi.
      Přečetl jsem už nějaký bronzový články. Koukal jsem i na video od Cornyho jak hrát AA a KK a v dalších budu pokračovat. Ty videa mi hodně dávají. Škoda, že těch videí není v češtině více.

Chtěl jsem sem vložit graf od začátku roku a od založení tohoto blogu a nějak na to nemůžu přijít.
    • Automechanik
      Automechanik
      Bronz
      Poker tracker zatim neznam, tak nevim jestli dokaze graf ulozit, ale zkus pouzit alespon printscreen obrazovky a hod to sem. Mozna to tak taky udelam az ten graf bude alespon trosku nejak vypadat 😃 Pekna ukazka handy, jak se znam, mel bych na flopu trosku strach ze uz ten maniak trefil set, rock by to tam nejspis checknul, ale jak uz cornie rekl ve videu - esa uz stejne nikdy nezahodis, takze podle me ty cally byly spravny, ale to by musel zhodnotit nekdo zkusenej a ne ja, tohle je nazor ani ne tak fishky jako spis teprve totalniho planktonu 😂👍 Pokud bys zatim nechtel investovat do poker trackeru, zkus hand2note, pouzivam protoze je zdarma a to se u zacatecnika na nl2 zatim hodi.
    • Automechanik
      Automechanik
      Bronz
      Uz sem myslel ze se tam dneska neukazes, vitam te u stolu
    • jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      Tak musím napsat zhodnocení prvního týdne a aby se to dobře hodnotilo, tak budu uvádět výsledek od začátku roku.

Tento týden jsem učení moc nedal. Podíval jsem se jen na videa od Cornieho:
      -Jak hrát AA
      -jak hrát KK
      -jak hrat QQ
      -jak hrat AK 1.díl

Po zhlédnutí těch videí bych řekl, že nevím ani jak to hrát. Když jsem se řídil podle statistik v HUDu, a hrál jsem proti maniakovi, tak jsem to nakonec projel. Budu muset na to kouknout ještě několikrát a dělat si poznámky.

články jsem si vůbec nepřečetl.

Hand pro rozbor: 0

Od začátku roku odehráno: 13 152 hand
      Od začátku roku zisk/ztráta: -4.08$
      Tento týden odehráno: 4 349 hand
      Tento týden zisk/ztráta: -3,98$

Stav účtu na Pokerstars: 52,84$

No budu muset k tomu přistupovat trochu více zodpovědně. Graf vypadá jako horská dráha. Škoda, že mi nejde ho sem vložit. Zkoušel jsem to přes výstřižek, různě kopírovat a pak vložit a nic z toho mi nefunguje.
      Taky jsem se několikrát nachytal, že se málo soustředím na hru a např. koukám na internet, atd...

Cile na další týden:
      -kouknout znovu na corneiho videa a udělat si poznámky.
      -zmenším počet stolů ze 4 na 2 abych se vice soustředil na hru a potom postupně přidávat dle potřeby.
      - zakázat si při hraní jiné činnosti jako internet, televize, atd..
      - poslat na rozbor 5 hand.

Příští týden napíšu zase hodnocení.
    • jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      Tak jsem chtěl napsat report z tohoto týdne, a bohužel bude to jen částečně. Zmizela mi historie za celý leden a dneska jsem zjistil, že nemám ani historii za únor, takže dneska jedu od začátku. A aby toho nebylo málo stíhá mě jedna spatná handa za druhou. např:

PokerStars - $0.02 NL - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 51 BB (VPIP: 36.84, PFR: 18.42, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 38)
      SB: 84.5 BB (VPIP: 44.74, PFR: 21.05, 3Bet Preflop: 11.11, Hands: 38)
      BB: 100 BB
      UTG: 112.5 BB (VPIP: 7.89, PFR: 7.89, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 38)
      UTG+1: 227 BB (VPIP: 24.51, PFR: 9.80, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 104)
      Hero (MP): 137 BB
      MP+1: 43 BB (VPIP: 18.42, PFR: 2.63, 3Bet Preflop: 5.00, Hands: 38)
      CO: 100 BB (VPIP: 12.12, PFR: 3.03, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 33)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has 6:diamond: 6:club:

fold, UTG+1 raises to 3 BB, Hero calls 3 BB, fold, CO calls 3 BB, fold, fold, fold

Flop: (10.5 BB, 3 players) 6:spade: 7:club: 2:diamond:
      UTG+1 checks, Hero bets 7.5 BB, CO calls 7.5 BB, fold

Turn: (25.5 BB, 2 players) J:diamond:
      Hero bets 18.5 BB, CO calls 18.5 BB

River: (62.5 BB, 2 players) 3:club:
      Hero bets 45.5 BB, CO raises to 71 BB and is all-in, Hero calls 25.5 BB

CO shows 4:heart: 5:heart: (Straight, Seven High)
      (Pre 20%, Flop 26%, Turn 18%)
      Hero shows 6:diamond: 6:club: (Three of a Kind, Sixes)
      (Pre 80%, Flop 74%, Turn 82%)
      CO wins 197.5 BB

Jak to asi mohlo dopadnout, že? A ten den jsem jich schytal podobných vice.
      Moje psychický stav je takový, že jsem prostě nasr..ý. Myslím, že k tomu dost přispěl i ten problém s historii v PT4.

V týdnu jsem si většinou četl bronzové články zaměřené na hru po flopu. A na hře to bylo i znát. Peníze na účtě přibývali. Bohužel dnes se to zastavilo. Lépe řečeno šlo to dolů. Proto jsem to ukončil dnes dříve, než jsem plánoval.

tento týden odehráno: nevím

stav účtu na PS: 57,54$
      (v týdnu bylo pře 62$)

Nemám ani chuť se dál rozepisovat. Snad zítra napíšu něco víc. To bych mohl být v lepším psychickém stavu.
    • jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      minulý týden začal skvěle. Druhý den hraní jsem byl už+6$. Karty chodily a vycházelo snad všechno co jsem dostal pod ruku. Bohužel další den karta se obrátila a štěstí se přesunulo na stranu soupeřů. Když jsem měl set, protihráč měl lepší. Já měl ful house on dostal na riveru čtvrtou desítku. když jsem viděl, jaký odpad kolikrát ukazovali soupeři za karty. které měli na ruce, tak mě to dost frustrovalo. na konci týdne jsem skončil nakonec -4$. Včera večer jsem si četl blog s Cornieho výzvou a při tom jsem si uvědomil jaké nesmysli jsem hrál. Mám top pár a jedu ho až do konce. Mám AK a taky ho jedu až do konce. Myslím si, že soupeř i když je podle HUDu maniak blafuje, nakonec ukáže minimálně set. Ještě minimálně jednou si to budu muset přečíst a udělat si nějaké poznámky.

Celkový stav účtu na PC je cca 52$
    • 85Mangudai85
      85Mangudai85
      Bronz
      Registrace: 08.07.2014 Příspěvky: 219
      Nechcem ti kecat do blogu, ale vyskusaj si na jeden mesiac zakryt cashier a z resultov si daj prec net profit a podobne veci, ktore ta tiltuju ked sa na ne pozeras a pozri sa na ne az po mesiaci.... si prilis result oriented a to hras NL2, take it easy a ak budes hrat fakt dobre tak sa vysledky dostavia a take suckouty ako ty dostava kazdy...;)
      gl
    • jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      Tak na blog jsem se dostal až teď. Minulý týden jsem hrál jenom v pondělí a úterý. Pak jsem neměl na to náladu. Srazila mě na kolena smůla. I když jsem měl set, protihráč měl lepší, atd.. Spíš jsem zbytek týdne se věnoval sledování článků a videí zaměřené SH. Příští víkend jedu na prázdniny takže další zhodnocení týdne bude až po 14 dnech.

Aktuální stav je cca 47$

úkol na příští týden: kouknout na videa kurzu pro začátečníky od confidenta91 zaměřené na SH.
    • Efi210
      Efi210
      Stříbro
      Registrace: 22.02.2012 Příspěvky: 43
      Přeji hodně štěstí a dobré karty.