Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Drahoš nebo Zeman

• 6 odpovědí
    • martin89s
      martin89s
      Bronz
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 585
      Ahoj,
      nebudu uvádět koho více preferuji, ale zajímalo by mě proč předpokládáš, že jsou pokeroví hráči dost nakloněni Drahošovi?
      Osobně nevidím žádný přínos pro poker ať už volíte Drahoše nebo Zemana.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 811
      U mně to začalo tím, že nám Babiš zredukoval poker tím jeho zákonem o online hazardu. Jestli jsem do té doby k němu choval nějaké sympatie, tak tím se o všechny na dobro připravil. Myslím ale, že dneska bych byl proti němu tak jako tak.

No a teď když Zeman skáče, jak Babiš píská, tak jsem přirozeně proti němu. Jsem Typický anti-Zemanovec a ani-Babišovec.

Možná to tak vnímá víc pokerových hráčů + je naše komunita složená z mladých a chytrých lidí, kteří jak známo volí spíše Drahoše.
    • Tightfold
      Tightfold
      Black Member
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 493
      martin89s: Protože pokeroví hráči by měli být schopni kritického myšlení a jsou vystavováni situacím, kdy zjišťují, proč soupeř dělá to, co dělá. Zároveň mají alespoň elementární porozumění lidské psychologie a tak si lépe všímají křivostí, kterých se Zeman dopouští s cílem zapůsobit na společnost(strašení uprchlíky, skákání do řeči, lži atd.)

U mě to vůbec nesouvisí s loterijním zákonem. Pakt s Babišem je podle mě hodně nebezpečný a akorát umocnil to, co o něm bylo známo dřív(opoziční smlouva atd.) Drahoše sice za ideálního kandidáta nepovažuji, ale vzhledem k reálným pravomocem a smyslu prezidentské funkce je podle mě lepší než Zeman ve všech ohledech.
    • vinni48
      vinni48
      Bronz
      Registrace: 17.09.2012 Příspěvky: 4,728
      ........Možná to tak vnímá víc pokerových hráčů + je naše komunita složená z mladých a chytrých lidí, kteří jak známo volí spíše Drahoše.......
      Děkuju za poklonu!
    • sefino
      sefino
      Bronz
      Registrace: 25.02.2012 Příspěvky: 40
      Chlapci menej sledovať médiá a torcha kritického myslenia, potom vás propaganda nebude tak ovlivnovat..
      Škoda že nežijem v česku prezidentov by som hneď vymenil...
    • JimmkCZ
      JimmkCZ
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 340
      Možná to tak vnímá víc pokerových hráčů + je naše komunita složená z mladých a chytrých lidí, kteří jak známo volí spíše Drahoše.......
      Děkuju za poklonu!

to je hezke :) ja volil drahoše, aby alespon reprezentace země měla uroven, v opacnem pripade bude statni pohreb...