Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] T8s 4b pot

• Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Registrace: 16.07.2016 Příspěvky: 1,102
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $25.14 (100.6 bb)
      BB: $11.81 (47.2 bb)
      UTG: $10.48 (41.9 bb)
      MP: $17.14 (68.6 bb)
      CO: $25 (100 bb)
      Hero (BTN): $32.85 (131.4 bb)

Preflop: Hero is BTN with :Td: :8d:
      UTG folds, MP raises to $0.70, CO folds, Hero raises to $2.10, 2 folds, MP raises to $4.07, Hero calls $1.97

Flop: ($8.49) :Qc: :8c: :Jd: (2 players)
      MP bets $3.50, Hero raises to $28.78 and is all-in, MP calls $9.57 and is all-in

Turn: ($34.63) :Js: (2 players, 2 are all-in)
      River: ($34.63) :2c: (2 players, 2 are all-in)

Results:
      $34.63 pot ($1.92 rake)
      Final Board: :Qc: :8c: :Jd: :Js: :2c:
      MP showed :Qh: :As: and won $32.71 ($15.57 net)
      Hero showed :Td: :8d: and lost (-$17.14 net)

Villain: 27/23/6,3/1,9k hands
      Preflop call/raise si myslím fajn. Skrz to, že villain má 20%VPIP (což je lehce wider) na MP tak se mi ještě víc líbí 3b (udělám tlak na jeho širší - slabší range). Na min 4b nevím jak reagovat, dostávám strašně dobrý odds IP s hadnou, která neblokuje jeho bluffy a na správném boardu ho postflop můžu vybluffovat celkem easy podle mě. Jeho 4b je 8% - vím, že je dost malý sample, ale řekl bych, že můžu říct, že je celkem aktivní, co se týče 4 betů, takže o důvod víc callovat. Jeho cbet na F ve 3b potech je 67% (vím, že tohle je 4b, dá se použít staty pro 3b poty? podle mě se hrajou celkem podobně?), takže si dovedu představit cbet s nějakým AK např. Call se mi moc nelíbí, protože villain je short a bude problém vytvořit dostatečnou FE na later streets, navíc je dost špatných T karet, proto jsem zvolil shove, kde počítám s nějakou FE (neblokuju jeho případné Tx FD, které by mohli foldnout). I teď zpětně se mi shove líbí nejvíce, hned potom fold a jako nejhorší možnost vidím call (skrz to, že villain je short).

Ještě mě napadlo, že když je villain takhle short, tak se možná vyplatí T8s foldnout preflop na jeho 4b, protože moje handa bude vyhrávat spíše velké poty, když hitne flush/straight nebo naopak z toho, že vytvoří dostatečnou FE - a čím je soupeř víc short, tím méně FE já vytvořím.
  • 4 odpovědí
    • Tightfold
      Tightfold
      Diamant
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 493
      As played určitě shove flop, máš skvělou handu. Preflop kdyby byl supernit, tak můžeš foldnout, ale takhle wp :-)
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Supr, díky. Já se do tohohle spotu dostal snad poprvý v životě, tak jsem si nebyl jistý, co je správně a přemýšlel jestli to není náhodou spew.
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 6,042
      Postflop ok ale preflop se mi teda vubec nelibi.... villain nema plny stack takze nas suited gapper ztraci na sile a preferoval bych blocker handy. Vs 4bet pises: "a na správném boardu ho postflop můžu vybluffovat celkem easy" + zaroven dodavas ze cbetuje celkem casto... takze podle me se stane vetsinou to ze bud hitnes neco marginal jako tady a pudes shove za tu stack depth anebo on naopak vybluffuje tebe resp. on bude blufovat s nejlepsi handou dost casto protoze jeho 4B bluffs te muzou i dominovat. A middle connected boardy ktery asi jediny by mohl giveupnout s handana typu AK/AQ a pak nejakyma suited BW bluffs ty stejne hitnes touto handou takze bluffiva nemusis.
    • Mozzek
      Mozzek
      Bronz
      Díky, dobrý points :f_thumbsup: