Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Problém s prepojením účtu

• 14jaroslav14
      14jaroslav14
      Bronz
      Registrace: 18.11.2012 Příspěvky: 400
      Ahojte.
      K pokru sa vraciam po pár ročnej pauze a mám taký pocit že v minulosti psgy skončilo spoluprácu s partypoker a neskôr sa znova obnovila. Na party som mal v minulosti prepojený účet aj som normálne získaval body ale tuším som mal vytvorené dva účty keďže prvý som mal vytvorený v dolároch a snažil som sa otvoriť si druhý potom v € čo sa mi nakoniec aj podarilo po komunikácií so supportom tu aj so supportom na pp. Je tu možnosť že prepojenie na psgy
      som mal najprv s prvým účtom a potom mi to niekto so supportu pomohol retracknúť aby som mohol hrať na tom novom v eurách a teraz keď som pozeral ktorý účet mám prepojený tak to vyzerá byť ten druhý ktorý nepoužívam a na party je locknutý takže buď sa mi po tom obnovení spolupráce psgy s pp trackol znova ten druhý účet alebo je tu ešte druhá možnosť ze ani jeden účet na pp nebol locknutý a bohužiaľ som začal hrať na tom nesprávnom a lockli ho až po tom ako sa jeden z nich začal znovu používať.
      Mohol by sa na to niekto pozreť či je možnosť mi tracknúť ten ktorý teraz používam alebo sa budem musieť obrátiť na pp support a pokúsiť sa o to aby mi zablokovali tento a odblokovali ten ktorý by momentálne mal byť normálne tracknutý. Vďaka za pomoc čo sa týka account names tak momentálne používam:Jarci a ten locknutý by mal byť:Jarci14 prípadne môžem poskytnúť aj maily oboch účtov do správy ak to bude potrebné

Vďaka za pomoc
  • 1 odpověď