table scan turbo

• bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      Ahoj, co všechno tento program umí? Je to jen otevírání stolů a joinování wait listů?

Bez automatického usazování mi to přijde celkem zbytečné, zvlášť když nejdou nastavit parametry na rybu jako barevné označení hráče v klientu, nebo podle stacksizu. Například hledání stolů podle statů na hráče mě taky moc neohromuje, protože málokdy mám na rybu nějakou historii.

Jiné seating scripta, které automaticky usazují a které by mi vyhovovali, co jsem našel, jsou placené měsíčně, takže z dlouhodobého hlediska mnohonásobně dražší

Jak to řešíte? Spokojíte se jen s joinováním wait listů?
  • 10 odpovědí
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Bronz
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,195
      Môžeš si nastaviť pridanie na waitlist, pokiaľ je unknown a napr. nemá fullstack. Pokiaľ sa ti dá tableselektovať z lobby, asi nepotrebné pre teba, hlavne na nižších stakes. Ale na PS NL100 a NL200 boli imo nehrateľné bez skriptu, aspoň pred reguláciou na SVK.
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 888
      Ahoj, aby si program plne vyuzil, potrebujes hand history... Potom sa daju nastavit parametre pre vyhladavanie slabych hracov, ako winrate, nema full stack, hra iba jeden, dva stoly,velky rozdiel vpip/pfr a dalsie. Na nl10 mne to najde kopec stolov s rybami.
    • martin89s
      martin89s
      Bronz
      Registrace: 10.06.2012 Příspěvky: 581
      Používal jsem ho dříve, ale teď už tableselektuji sám. Pokud na NL100 běží 10-12 stolů tak nepotřebuji program na to aby mi našel ty nejlepší. Využitelné to je na nižších stakes, ale tam zase nenasbíráš dostatečný sample na hráče, aby se to vyplatilo (pokud nekupuješ handy).
      Co se týče automatického usazování na nové stoly tak to dělám tak, že mám otevřený prázdný stůl (většinou s jedním regem) a hlídám si ho než přisedne ryba. Dříve to bylo horší, protože si regové mohli založit několik stolů najednou a sedět na nich sami a čekat na ryby. Teď už to tak nejde a pokud se stůl nenaplní na určitý počet hráčů nikdo nemůže založit nový. Tím pádem vždy víš na který stůl si přisedne ryba pokud nechce čekat jinde. Usazovací skript tak podle mě trochu ztratil tu výhodu, která z něj plynula.
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Tak, k nl100 mam daleko, ale do nl50, kde bezia desiatky stolov sa to oplati, vcera som skusil nl25 a naslo mi to kopec ryb.
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Tak, k nl100 mam daleko, ale do nl50, kde bezia desiatky stolov sa to oplati, vcera som skusil nl25 a naslo mi to kopec ryb.
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 808
      matokiko původně napsal
      Ahoj, aby si program plne vyuzil, potrebujes hand history... Potom sa daju nastavit parametre pre vyhladavanie slabych hracov, ako winrate, nema full stack, hra iba jeden, dva stoly,velky rozdiel vpip/pfr a dalsie. Na nl10 mne to najde kopec stolov s rybami.
      S databazi hand to propojene mam. Podle souperovych statu jako vpip, nebo winrate to nastavit dokazu, ale nikde jsem nenasel moznost vyhledavat hrace bez fullstacku, nebo podle poctu stolu, ktere hraje, mohl bys mi prosim poradit? :)

Jinak ted to pozivam tak, ze zapnu scanovani a autowaitlist a zacnou se mi otevirat stoly a kdyz mam stesti, tak obcas vidim dobry stul a stihnu prisednout driv, nez typci s kvalitnejsim seating scriptem, kterym to automaticky i usazuje.

Hraju nl50 na starech a celkem se s tim da zit tak, jak to ted vyuzivam, i kdyz jsou tam mezery a mohlo by to fungovat jeste mnohem lip.
    • penguin13
      penguin13
      Zlato
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 913
      Kvalitní seat script neni náklad, ale investice a ikdyby stal 100usd/m a ty hraješ nl50, melo by se ti to vratit.
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Ahoj, som v praci, vecer po 20 00 to pozriem, ako to mam nastavene ja. Poslal som ti PM.
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Ahoj, som pozeral nastavenie, radsej by som to riesil cez PM.
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Ahoj, ja mam filtre takto: http://prntscr.com/iuuaww a používam start permascan a start auto waitlist.