Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Vyplatí se dnes online poker v ČR?

• Dandiiik
      Dandiiik
      Stříbro
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,823
      Ahoj všem, už je to poměrně dlouho, co jsem aktivně hrál poker a přispíval sem na Pokerstrategy. Poslední můj příspěvek už je skoro 4 roky starý :f_o: Každopádně za tu dobu se hodně změnilo, samozřejmě mám na mysli hlavně nový loterijní zákon, který českou pokerovou online scénu zruinoval. Nebo ne?

Nedávno jsem si střihl jednu live home game a probudilo to ve mně vzpomínky na starý pokerový časy. A proto bych se chtěl zeptat na vaše osobní zkušenosti, jestli má dneska vůbec smysl hrát online poker v ČR? Pokud vím, tak oficiálně jedou jen stáry a snad ještě nějak omezeně. Konkrétně jsem vždycky hrál cashku, tak jak je to dneska s touto disciplínou? Existují ještě opravdové ryby, je dost stolů (na micros)?

Díky předem :f_drink:
  • 2 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,759
      Ahoj,

vyplatí, ale samozřejmě tomu, kdo hrál na Stárech a komu se vyplatili předtím. Na Stárech tu pro českého hráče cash game zas tak výrazná změna podle mě není. Pole hráčů podobné, jen se musí absolvovat to otravné kolečko na úvod (registrace apd). Obrovské množství zablokovaných heren je samozřejmě obrovské mínus.

Stolů je na Stárech pořád hromada.
    • kartrid
      kartrid
      Zlato
      Registrace: 24.07.2008 Příspěvky: 4,901
      Ahoj, ja jsem hral poker posledni sedm let, pred 3 rokami jsem s rodinou imigroval do Ceske Republiky. Jsem hral enum turnai. Na zacatku minuleho roka pokerstar byl uzavreny pro cesky hrace, po trech mesicu pokerstars nastartoval pokerstars.cz, az do ted ceske hraci ne muzou registrovat v turnai pokud tam ne bude zaregistrovana pulka hrace od prize pool, obycejno je to 20-50 minuta a to je velky minus, musime platit stejno a hrat na vedsich urovnu blindu. Kdyz bych jsem hral s Belarusko stejny turnaj mnel bych vedsi profit a vedsi evbb/100. Ale i docela hra ted je moc slozitelna, hodne fishu vi zakladni veci, koukai na internet na televize. Kdyz zacinal karieru jsem precetl knihy Harringtona a Mosmana a toho stacilo ze vzdelavat v pokeru az do 50 tisic dollaru rocne, minuly rok jsem dostal asi 9-10 tisic a 5 z nich v turnaju v Soci v Rusku.

Ja docela ruzumim strategie, umim analizovat svou hru, ale ja bych odpovedel na tvou otazku - Nevyplati.

Po univerzite jsem pracoval v IT (11 let). V Europskou Unii stredni mnesicna mzda Aitjaku je 35+ tis. korun, nemas zadnij stres, nemusis hrat v noci, muzes jako vsechni normalni lidi uzivat weekend a ne cekat best cash one time in Sunday Million.

Ted od rana do vecera vzpominam IT veci, chtu knihy, ucim spravy modernich aplikaci a softwaru. Porada odo mne pro vsechni cesky hraci, poker to je zajimave a dobre ale musite mit rezervny plan kdyz poker znikne nebo prestanete vyhravat ze mneli neco z ceho mohli bych vzdelavat penize pro zivot.

Omlovam moc za chiby, to je minus pokerovou praci v cizine.

Kdyz nekdo bydli v Pardubicich nebo Hradci Kralove budu rad seznamit a pobavit o pokeru.

Muj profil na pokerfives