Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Žádné StrategyPoints

• backman91
      backman91
      Bronz
      Registrace: 06.01.2015 Příspěvky: 62
      Zdravím!
      Před pár lety, když jsem se tu registroval, tak jsem propojil svůj účet se stars a získával tu normálně body...Po pauze jsem se k pokeru vrátil a podle instrukcí přešel na pokerstars.cz
      Jenže už se mi body nepřipisovaly, tak píšu na support a po konverzaci je rozuzlení takovýhle:

"If you can not find function "Information Sharing" - this means that your account is not tracked to PokerStrategy.com. Unfortunately, there is no possibility to re-track account.

You can choose another poker room for playing. A complete and detailed overview of all the poker rooms you'll find here: ..."

A já si říkám...jasně kámo, v čechách si ale moc nevybereš...

Každopádně, vážně to znamená, že prostě nemám jakoukoliv šanci to nějak znovu propojit?? Přijde mi to dost na hlavu, když jsem to navíc už jednou normálně propojený měl... Není třeba pro čechy nějaká vyjímka? Nějaký zkušenosti s tímhle?

Dík ;-)
  • 6 odpovědí
    • Roman723
      Roman723
      Zlato
      Registrace: 14.01.2011 Příspěvky: 176
      moc nechapu k cemu je ted dobry mit propojenej PS ucet s PSgy...
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,183
      backman91: Že se nepodařilo přenést tracking ze starého účtu na nový u PS.cz naštve...možná se stala někde nějaká chyba, nevím. Každopádně pokud máš účet v současnosti netracknutý, tak možnost re-trackingu skutečně není. Snad maximálně můžeš zkusit u supportu argumentovat, že si přenášel tracknutý účet a zkusit je nějak přesvědčit...velké šance tomu ale nedávám.

Roman723: A proč by to nemělo být dobrý? Je tu k dispozici spousta výukového materiálu, který v minulosti na naší mutaci vznikl, a na který potřebuješ status, a kdo umí anglicky, tak samozřejmě na anglické mutaci vycházejí stále i nové materiály, z nichž některé jsou podmíněné statusem. Body, respektive status, už nemá zdaleka takovou value jako dřív, ale přesto value stále má.
    • backman91
      backman91
      Bronz
      Přecijen je zkusím ukecat, právě o ty materiály mi jde. Je sice mnoho možností, kde nasbírat jiné, ale tady to je super přehledný :-)
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,183
      backman91: A jsi si jistý, že si tento účet skutečně měl v minulosti propojený s PS.com nebo PS.eu a přičítali se ti body? Jeden z adminů prý tvůj účet kontroloval a prý není záznam, že by si někdy nějaké body z PokerStars dostal...
    • backman91
      backman91
      Bronz
      No vidíš to, to mě vůbec nenapadlo. Pamatoval jsem si jen, že jsem tu nějaké body měl, po kontrole vidím, že jsem jich nasbíral asi 600, ale vůbec mi nedošlo, že jsem hrál i na dalších hernách.
      Mám za to, že jsem to se stars propojený měl, ale už je to nějaká doba a asi se pletu. V tom bude určitě ten zakopanej pes!
      Tak vyřešeno...
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,759
      Škoda no. Zrovna Stáry má většina lidí tak dlouho, že možnost propojení tady bohužel pro většinu lidí u nás tehdy moc nebyla...