Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

registrace pokerstars + jak je to s MTT ?

• breastwork
      breastwork
      Bronz
      Registrace: 23.06.2010 Příspěvky: 83
      Zdravím, měl jsem teď od pokeru asi 2-letou pauzu a chtěl, zeptat:

1) dostal jsem instrukce, že musím zajít na 1) checkpoint a 2) poslat jim výpis z účtu

S tím checkpointem snad není problém, ale nevím proč si nemůžu začernit zůstatek na bankovním účtu, nebo jaké s tím máte zkušenosti?

"Zasílaní screenshotu z výpisu přímo z internet bankingu v prohlížeči je možné jedině, pokud je vidět tyto údaje:

- IBAN,
      - Vaše jméno,
      - datum výpisu nebo systémový datum a čas banky (ne lokální čas počítače)
      - URL adresa stránky.

Stránka musí být bez opět úprav a vykonána přímo příkazem PrintScreen v počítači při zobrazení v internetovém prohlížeči. Nepřijímáme screenshot z mobilů, tabletů, z grafických nebo textových editorů jako Word, Adobe Reader, Photoshop a pod."

2) S těmi MTT turnaji nějaký progress? :) Ve Faq jsem našel náznak, že snad něco jde, když se naplní 50% garance :f_love:

3) ještě nějaká zásadní novinka? (Hrál jsem naposled před tou velkou "legalizací")

Díky moc :) .
  • 1 odpověď
    • kartrid
      kartrid
      Stříbro
      Registrace: 24.07.2008 Příspěvky: 4,901
      1). nechapy tvou otazku, kdyz ne chces ze byl k dispozoce tvuj zustatek tak udelaj zvlast ucet enum pro poker
      2). neni, stejne musis cekat 20-50 minut pokud v turnaje bude 50% prize pool
      3). jsem hral enum turnaje, takze nevim ale myslim ze zadny zmeny nejsou