Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Ověření totožnosti na CZECH point

• Zdenyol
      Zdenyol
      Bronz
      Registrace: 15.08.2011 Příspěvky: 92
      Ahoj,

jaké jste měli zkušenosti s ověřováním totožnosti na CZECH pointu?

Minulý týden jsem se pokoušel provést ověření totožnosti, ale úřednice na překážce mě vyhnala pryč s tím, že mám zjistit jaký konkrétní formulář potřebuju a pak mi teprve potvrdí totožnost.

Je opravdu potřeba nějaký formulář, nebo mám jít raději jinam? :f_biggrin:
  • 3 odpovědí
    • Trautenberk
      Trautenberk
      Bronz
      Registrace: 04.01.2012 Příspěvky: 111
      Ahoj,

já jsem ověřoval totožnost u nás na poště na CHECK pointu už minulej rok a tenkrát na mě taky koukali jak husy do flašky :f_ugly:

Vyšlo mi to až na podruhý, kdy tam byla paní, která ochotně zavolala někam na ústředí a kde ji k tomu přímo navedli a za přibližně 30 minut hotovo :f_thumbsup:

Každopadně si ofoť ze stránek Pokerstars ty papíry kvůli ověření totožnosti - třeba do mobilu a ukaž jim to jak to vypadá. A pokuď ani to nepomůže, tak si nech zavolat nadřízeného, ať tu krávu vyhodí :yaoming:
    • Bobes12
      Bobes12
      Bronz
      Registrace: 23.12.2011 Příspěvky: 308
      Ahoj, dal jsem to minulý rok na první pokus, sice to trvalo taky asi půl hodiny, ale úřednice to kolektivně zvládly. Stačilo přijít připravený, s předvyplněnými papíry, naladit mindset, sem tam prohodit, jak jim to dobře jde, že normálně to trvá hodinu a ony už to mají za 20 minut skoro hotové...to nic nestojí a nakonec jsme to v pohodové atmosféře dali dohromady :f_cool:
    • Zdenyol
      Zdenyol
      Bronz
      Registrace: 15.08.2011 Příspěvky: 92
      Nechápu jak to včera při googlení minul.. na jednom nejmenovaném konkurenčním webu jsem právě našel hledaný formulář..možná to v budoucnu někomu usnadní práci:
      Veřejná listina o identifikaci fyzické osoby
      Díky za tipy, věřím, že s tímhle to už půjde hladce :f_biggrin: