Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] Q8o oop c/r bluf s BD SD

• Willy411
      Willy411
      Bronz
      Registrace: 24.07.2014 Příspěvky: 213
      PokerStars - $0.05 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 109.4 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 3)
      Hero (SB): 104.6 BB
      BB: 103.8 BB
      UTG: 120.8 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 1)
      MP: 98.6 BB
      CO: 289.8 BB (VPIP: 50.00, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 2)

Hero posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has 8:heart: Q:diamond:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to 3 BB, BB calls 2 BB

Flop: (6 BB, 2 players) T:club: 4:diamond: 5:heart:
      Hero checks, BB bets 2.4 BB, Hero raises to 9 BB, BB calls 6.6 BB

Zvláštní sizing na flopu, plus flop hodně dry, předpokládám, že tu bude po mým no c-betu vsázet skoro pokaždé. Mám i BD SD.

Turn: (24 BB, 2 players) A:club:
      Hero bets 12 BB, BB calls 12 BB

Pokračuji, vyfolduju střední páry, A celkem scary, nečekám, že bude mít moc v A4, A5

River: (48 BB, 2 players) 8:spade:
      Hero checks, BB checks

Využiju showdown value - check, asi bych check behind i tak

Ten flop nebude standart! nějak jsem chtěl takto zahrát :) , zbytek sehrání ok, nebo i tak loose?

Hero shows 8:heart: Q:diamond: (One Pair, Eights)
      (Pre 45%, Flop 25%, Turn 14%)
      BB mucks 7:spade: 7:heart: (One Pair, Sevens)
      (Pre 55%, Flop 75%, Turn 86%)
      Hero wins 46 BB
      [/spoiler][/spoiler]
  • 6 odpovědí
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Zlato
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 6,044
      Flop je Ok ale spis explo ze lidi casto stabnou ATC a nebzdou dost defendovat vs ten c/r... vs solidni souper bych si vybral lepsi kombinaci a toto bych c/f. Turn se mi nelibi... sizing nedavasmysl (jakou value bys betoval timto sizingem?) + nemas uz zadnou equitu pokud ses treba vs Ax/2p vs Tx mas 3 outy...
    • ABC96
      ABC96
      Bronz
      Registrace: 19.03.2015 Příspěvky: 12
      :spade: PF : pokus o steal so solídnou handou (rozumej skôr slabšiou) , avšak po flope oop sa nám bude tažko hrať
      :spade: F: radšej c-betujem ako check. Pokiaľ check give upujem to. Tvojím raisom neviem povedať čo prezentuješ , silné ruky budeš betovať , proti neznámemú nebudeš slowplayovať. Raisom prezentuješ tak 85perc. blaff/15 perc. value. Čiže check/f.
      :spade: T: pokiaľ by súper porozmýšlal čo asi aj spravil, nebudeš mat veľa Ax , AK,AQ,AJ,AT,A9 budeš buď betovať , resp nie check/raisovať ale check/callovať.
      Ale áno, A ho môže vystrašiť.
      :spade: R: tiež checkujem , check/foldujem bohužiaľ.

Dosť solídne cally od neho s tými 77.
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Zlato
      "silné ruky budeš betovať" nevidim duvod proc nejit silne ruky c/r zvlast kdyz hero tu pise "předpokládám, že tu bude po mým no c-betu vsázet skoro pokaždé"
    • Willy411
      Willy411
      Bronz
      Právě, též si myslím.

Ok, a flop přece můžu reprezentovat 54, 55, 44
    • Willy411
      Willy411
      Bronz
      "nemas uz zadnou equitu" ... takže bys byl pro give up? postupuješ tak? tj. udělám move, další streeta, nezlepšilo se mi = nemám equitu, tak prostě give up (a pokračuju, když se mi vylepší?)

Ten turn mi dává smysl právě s těma setama, že ho nechci vystrašit, či?
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Zlato
      V podstate ano... proste bluffovat bez equity podobne spoty kde neni jasne ze tam villain bude overfoldovat nebude idealni... neco jineho je kdyz treba nekdo necbetne OOP a my muzeme stabnout, to je spot kde proste vetsina lidi overfolduje takze muzeme betnout cokoliv ale tady bych se do toho nepoustel.

Ten turn mi dává smysl právě s těma setama, že ho nechci vystrašit, či? --- takto to ale uplne nefunguje, max EV se silnou handou jako set bude betovat tak abychom mohli jit na riveru allin a k tomu pridat bluffy tim maximalizujeme nasi celkovou EV