Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Ako ziskat peniaze z WH

• patrez89
      patrez89
      Bronz
      Registrace: 24.09.2012 Příspěvky: 66
      Caute vsetci. Takmer pred 3 rokmi som z dovodov (je jedno akych ) prestal uplne hrat poker ,odinstaloval som klientov a prestal chodit aj tu na PSGY,takze som nemal vobec prehlad o tom co sa deje, t.j. rozne regulacie, herne na ciernej listine atd. Raz prip. dva krat do roka som klientov kde mam roll ( PokerStars a William Hill) nainstaloval , trochu si "zapinkal" poker ale hlavne skontroloval ci tam este vobec mam peniaze:D a so spokojnostou ,ze peniaze su stale na uctoch v herniach som klientov zasa na dlhsiu dobu odinstaloval. A tak vcera, ked na mna dolahla paranoja:f_biggrin: o svoje peniaze ale aj chut si trochu zahrat som si nainstaloval PS klienta kde bolo vsetko o.k. No potom som si chcel stiahnut WH klienta a usmev z tvare mi razom zmizol. X krat som skusal sa pripojit na ich page ale stale mi len vyskocilo ... a tak som zacal "googlit" a ak to spravne chapem tak ,WH u nas skoncilo?? uz si nebudem moct stiahnut poker klienta a tym padom si ani vybrat svoje peniaze!? Pomoze mi ak ich budem kontaktovat mailom alebo je to uz uplne zbytocne?? Prehladaval som si mail schranku ci tam nenajdem nejaku spravu od nich ,ze uz koncia a zeby bolo dobre si vybrat odtial peniaze, no jediny email co mi poslali bol z 20.10.2017 V maili jasne pisu,ze moj ucet bude nadalej fungovat a teraz sa ani na ich stranku nemozem pripojit.:f_frown: Nemal som tam velku sumu len nejakych cca 170 dolacov ale aj tak ma to stve a keby som vedel ,ze koncia tak by som to riesil a snazil sa ich vybrat , urcite by som ich nenechaval na herni.
  • 4 odpovědí
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,190
      Doporučuji ti si přečíst tento topic: Pokerstars na Slovensku od 01.07.2017
      Pravděpodobně jen tvůj provider blokuje stránky WH. Tudíž bych zkusil se připojit přes nějakou proxy, stáhnou klienta a ten už by měl normálně jít.
    • Leatherass09
      Leatherass09
      Bronz
      Registrace: 07.09.2014 Příspěvky: 277
      Ahoj. Ako píše karísek dosť sa tu o tom popísalo.

Jednoducho si zmeň nastavenia DNS a fičíš dalej. (aspoň zatiaľ) :sfishy:

Ak by si náhodou nevedel ako, tak:

1. Otvor si ovládací panel a choď do centrum sietí

2. Klikni na zmeniť nastavenia adaptéra v ľavo hore

3. Vyber pripojenie a pravým tlačidlom myši klikni na vlastnosti

4. Vyber Internet Protocol Version 4 a klikni znovu na vlastnosti

5. Otvorí sa ti ďalšie okno. Dole vyber Použiť tieto adresy serverov DNS a zadaj tam 8.8.8.8 alebo 8.8.4.4 do prvého riadku.

6. To je všetko utekaj gambliť gl. :coolface:
    • patrez89
      patrez89
      Bronz
      Registrace: 24.09.2012 Příspěvky: 66
      Leatherass09 původně napsal
      Ahoj. Ako píše karísek dosť sa tu o tom popísalo.

Jednoducho si zmeň nastavenia DNS a fičíš dalej. (aspoň zatiaľ) :sfishy:

Ak by si náhodou nevedel ako, tak:

1. Otvor si ovládací panel a choď do centrum sietí

2. Klikni na zmeniť nastavenia adaptéra v ľavo hore

3. Vyber pripojenie a pravým tlačidlom myši klikni na vlastnosti

4. Vyber Internet Protocol Version 4 a klikni znovu na vlastnosti

5. Otvorí sa ti ďalšie okno. Dole vyber Použiť tieto adresy serverov DNS a zadaj tam 8.8.8.8 alebo 8.8.4.4 do prvého riadku.

6. To je všetko utekaj gambliť gl. :coolface:
      Vdaka za pomoc :f_thumbsup:
    • risenecko
      risenecko
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 648
      Tak toto si pre istotu zapisem pre buducnost.
      Tiez sa neviem dostat na ich stranku, ale predtym nainstalovana herna mi zatial funguje.