Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Rozebíraní hand a blbé otázky na které bych asi už měl znát odpověď ;)

• Vlada12
      Vlada12
      Stříbro
      Registrace: 24.01.2016 Příspěvky: 7
      Zdravím všechny na pokerstrategy.

Rozhodl jsem se založit nové téma na blogu ohledně rozebírání jednotlivých situací a hand, jak se vyhnout pastem atd. Občas by jsem vložil nějakou handu a rád bych slyšel názor na to jak by jste to zahráli vy. :f_drink: Děkuju moc za každou radu a vrhnu se hned na první handu ;)

MTT 0,55USD 9Max PS. Blindy 50/100 ante 10

Hero UTG AcKh stack: 2850

raise: 300
      UTG + 1 fold, Mp fold, MP+1 fold, HJ fold, CO fold, BU fold, SB fold, BB call (stack 3520) POT: 740

flop: KcTh9h

Hero bet: 500 BB - call POT: 1740

turn: 2d

Hero all in 2050 BB call POT: 5840

river: 5h

BB show TcTd

BB win pot 5840 with three of a kind tens

Zajímá mě váš názor na zahrání handy, co bylo podle vás špatně, myslíte že jsem na top pár a top kicker měl jít all in turn nebo turn checknout ?

Děkuju za odpovědi,
      Vlada
  • 10 odpovědí
    • jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      Registrace: 16.08.2011 Příspěvky: 121
      hele je tady přímo sekce na vkládání hand. Pro MTT je tady. je tam i návod jak vložit handu aby to i lépe vypadalo.
    • Vlada12
      Vlada12
      Stříbro
      Díky moc, netušil jsem to nikdy jsem příspěvek na forum nepsal. Tak to smažu a přepíšu. Ještě jednou díky.
    • jezekazajic
      jezekazajic
      Bronz
      Registrace: 16.08.2011 Příspěvky: 121
      to asi už nesmažeš, ale třeba můžeš pokračovat a psát něco o své hře, životě, atd....
    • Vlada12
      Vlada12
      Stříbro
      Teoreticky bych to mohl tak zkusit akorát není zatím mnoho co psát jsem v mínusu cca 90USD na stárech a 25USD na partypokeru, hraju teď v kuse 2 měsíce a předtím minulý rok 3 měsíce a před dvěma lety 2-3 měsíce aktivně. Chtěl jsem se teda do toho teď pustit pořádně a rozšířit si obzory, ale stále není o čem psát.

Hraju NL2 cash, 0,25 -0,5 SnG, 1,5 Fifty50 a 0,55 - 1,1USD MTT na PS a po hodně prohrách na partypokeru jsem přešel tam pouze na DoN 1,1 a pokouším se dohnat ztráty :D Progres tam sice je, ale nic moc, chtěl jsem hlavně zjistit v čem dělám chyby.
    • Vlada12
      Vlada12
      Stříbro
      Btw toto jsou mé grafy
    • rappo6134
      rappo6134
      Bronz
      Registrace: 04.12.2014 Příspěvky: 46
      Hraju NL2 cash, 0,25 -0,5 SnG, 1,5 Fifty50 a 0,55 - 1,1USD MTT na PS

Ja bych rozhodne doporucil vybrat si jen jeden typ hry a na to se 100% zamerit.
      Taky bych doporucil nesnazit se za kazdou cenu dohnat ztraty, ze zkusenosti vim ze se to nevyplaci.
      Celkove na tech micro limitech se da snadno profitovat se solidni TAG strategy, table selekci a studovani zajimavych hand po/pred kazdou session s chladnou hlavou (v pripade ze mas PT nebo HM)
    • Vlada12
      Vlada12
      Stříbro
      Ahoj,

děkuju za rady, používám Hand to Note. Přemýšlel jsem že bych zkusil nějak pořádně ty Fifty50, ale na ty momentálně nemám bankroll měl bych mít cca 50-55 USD na tuto variantu, ale mám 30USD, co by jsi doporučoval do té doby ( za předpokladu, že nechci nic vkládat ) 0,1USD 360man my přijde, že tam nevyhraje člověk tak často aby se to za tu dobu co nad ním člověk stráví vyplatilo. Myšlíš že bych mohl jet pouze 0,5USD 9max SnG. Upřimně mám za tu dobu co se učím tady přečteno a zkouknuto od každého tak 50-60% na zbytek nemám status, ale asi nevím jak to plně využívat. Kdyby tě cokoliv napadlo aby to bylo efektivní byl bych rád, zkoušel jsem hrát už různě, ale nezadařilo se. Předem dík.
    • bodycheck
      bodycheck
      Stříbro
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 820
      Tu handu bych sel urcite taky shove na turnu, potrebujes protekci a je velka vyhoda, ze souper uz nebude moct raisovat.
    • Vlada12
      Vlada12
      Stříbro
      Díky za odpověď, takže je to z tvého pohledu zahráno správně i přesto, že mě to vyřadilo daleko před bublinou MTT, byl to prostě jen bad luck ? Je vůbec nějaký způsob jak poznat že má soupeř pocket pair (následně trips) když ho mám označeného jako calling station ?
    • Vlada12
      Vlada12
      Stříbro
      Jeho staty jsou VPIP: 42 PFR: 3 Cbet: 0 vzorek 128hand