Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Online poker zmanipulovana masineria... Winamax zmanipulovane handy VIDEO

• stygian
      stygian
      Bronz
      Registrace: 11.12.2009 Příspěvky: 7
      Zdravicko dlhsiu dobu sa snazim co to zahrat online avsak v poslednej dobe ma zaskocili hry ako na fulltilte, party pokri, nakoniec su uz tie herne na s vypnute tak som hladal nieco ine najprv som skusal Winamax ale po dlhodobejsom hrani som stale narazal na tie iste situacie ked cloveku fakt neda pochybovat o fair play nahodnom generatore... tak som presiel na tiger gaming kde po istej dobe to zacalo byt na rovnaky styl...

Tak som zo srandy po dlhsej dobe dal maly depozit 10 dolarov na winamax... cuduj sa svete hned prvy otvoreny maly turnaj za 1 dolar uplne bezvyznamna zalezitost... a zrazu mi chodia totalne bomby vsetko trafam v podstate behom pol hodiny sa ocitam na final table ako neohrozeny chiplider a moja dominancia pretrvava aj na finalovom stole kde behom 6 ruk vyhravam 1. miesto ... cele som to zhrnul do kratkeho videa ktore som zavesil na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=_SCiL3Psyn0

Nazor si spravte sami... islo o ruky vo velmi kratkej naslednosti v podstate zaradom ...

Rad by som bol ak by ma niekto dokazal presvedcit ze online poker nieje zmanipulovany ale bohuzial s doposial nadobudnutymi skusenostami som utvrdeni ze je to totalna strata casu... to iste sa stavalo aj na fulltilte a party pokri tak aj na tiger gamingu a winamax je vykvet tohto systemu ...
  • 21 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,546
      Ano je to zmanipulovane
    • alpinko
      alpinko
      Bronz
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 827
      preber sa zo sna a najdi si slovicka hotrun a downswing....potom to mozno pochopis :f_biggrin:
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,546
      Byli nejake pripady kdy herny delali X, ale netykalo se to rozdavani karet, jestli chces neco takovyho prokazat tak si musis udelat statistiku a porovnat to s matematikou
    • stygian
      stygian
      Bronz
      :D :D upswing hotrun po 10 dolarovom depozite na 1 dolarovom smiesnom turnaji kde som dopredu vedel ake karty pridu a ktory hrac vyhra prehra :D :D :D ved ten winamax je totalna fraska to iste sa dialo stale odohral som tam cez 300 turnajov co je myslim uz celkom dost a stale to bolo o tom istom , hral som velmi dobre a vysledok bol ten isty kus ta nechali vyhrat a potom totalne prekliatie nedalo sa vyhrat dopredu som vedel ze ked zahram top pary KK AA ze presne ich prehram lebo sa jednalo o situaciu ze sa dostanes na chiplead a money ... to sa opakovalo stale dokola , podobne to bolo aj na tiger gamingu
    • stygian
      stygian
      Bronz
      ved prave ... ale co hravam live turnaje celkom uspesne tak tie hry online su proste totalne scifi a hlavne v klucovych situaciach kde by som sa dostal na money ti pride karta a jednoducho uplne bez sance to prehras a to sa stava stale dokola, moze mi rozpravat kto chce co chce proste to je tak... na tigergamingu obzvlast rebuyove, reentry turnaje tie stretavky su take ze nieje cesty spat a samozrejme ze to je len za ucelom raku ...

tak kde sa da prosim vas hrat seriozny poker online ? podla mna taka herna neexistuje
    • bodycheck
      bodycheck
      Zlato
      Registrace: 09.09.2012 Příspěvky: 816
      Myslim, ze je dost lidi, kteri si tim slusne a dlouhodobe vydelavaji, takze muzes i ty. To asi nejde moc zpochybnit ne?
    • Axif1
      Axif1
      Bronz
      Registrace: 19.11.2011 Příspěvky: 1,225
      Človek nikdy nevie...
    • S7CRENYZ
      S7CRENYZ
      Bronz
      Registrace: 11.01.2015 Příspěvky: 64
      Tak zavítej do nějakého casína na turnaj nebo cashku :) na víc je to tam o dost lehčí než na onlinu
    • Postradatelny
      Postradatelny
      Bronz
      Registrace: 29.07.2011 Příspěvky: 670
      Kdyby to bylo zmanipulovaný jak píšeš tak si někteří pokrem nemohou přivydělávat. Protože tam dlouhodobě nic nevkládají a vybírají si slušné částky. Je to o tom jak umí zahrát karty a číst soupeře. Také se jim stane že i když hrají perfekně občas jim nechodí karty nebo si k nim přisedne šílenec co hraje všechno ale prostě ho to trefuje. Jenže takovému šílenci se to povede jednou za čas. Mohl by jsi sem vložit video své hry když jak píšeš ti nic nedají ale pokud možno přehledný stoly na celé obrazovce a ne přeskakující okna přes sebe jak máš na videu. Také existují programy které ti sami snímají obrazovku a nemusíš to nahrávat telefonem nebo kamerou.
    • symat100
      symat100
      Bronz
      Registrace: 31.03.2013 Příspěvky: 272
      Presne tak .Ja si myslím že sa zamerali iba na teba .Ostatnym rozdávajú ako sa má len chcu teba zruinovať .Preber sa .Jasné že je ľahšie skonštatovať že je to zmanipulované ako začať študovať .Stále maš možnosť sa na to vykašľať .
    • stygian
      stygian
      Bronz
      No ja vam neviem len som tam odohral dost turnajov a tie situacie su stale dokola ... stretavky na flope s tromi hracmi kde kazdy je na allin a hlavne allinky pred flopom sa daju skoro presne povedat ktory hrac kedy vyhra stale tie iste situacie dokola hrac prehra tak na dalsi allin s velkou pravdepodobnosotu vyhra a podobne a to sa nestava raz za cas ked som to tak sledoval... a to video malo byt ako sranda ze ako preco zrovna nahadzalo take situacie do jedneho maleho turnaja ze som v podstate behom 10 hand vyhral cely turnaj a bolo jedno aku som mal kartu najviditelnejsie to bolo s tym 48 na bb co bola v rade handy kde som predtym vyhodil asi 4och a priam intergalaktickym sposobom zrovna trafim na flope 44... ved som tam aj hovoril pred tym ze podla toho ako to ide pride na flop najhorsie 48 ... o toto tu ide a tak to bolo aj v dalsich rukach na finaly AA na buttne presne som vedel podla tych situacii ze ked to otvroim stopercentne zamnou sa najde niekto co bude mat nieco na allin a tak aj bolo to boli handy bezprostredne za sebou ... a to mi chce niekto povedat ze to bola nahoda :D :D :D samozrejme , tak takych nahod by som chcel viac na velkych turnajoch ale tam sa nejako nevyskytuju :D :D
    • matsach
      matsach
      Bronz
      Registrace: 13.06.2012 Příspěvky: 260
      Chtěl jsem se zapojit do diskuze, ale předpokládám, že jakékoliv vyvracení tvé teorie nebude mít smysl, že? 😁
    • alpinko
      alpinko
      Bronz
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 827
      tak ked sa to na zivo nestava tu si pozri video potom tam je aj diel 2 :f_biggrin: a takych videi najdes kopu

• pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Bronz
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,340
      ahoj, hram online poker 9 rokov.. vyse 150 000 turnajov odohratych, tak som bol dost skepticky pri citani tvojho prispevku.. no predsa si spustil video.. a prva ruka ma presvedcila. top set s esami? WTF to kde sme. RIGGED
    • stygian
      stygian
      Bronz
      ved zapnite si ten winamax a posudte sami :D
    • stygian
      stygian
      Bronz
      tu nejde o tie AA ide o ten sled ruk ktory nastal v tom smiesnom turnaji ze co ruka hocco (ako na videu hovorim na bb mam 48 ze sa nebudem cudovat ked pride 48 a prisli 445...), tak ma zaradom trafalo vsetko a hlavne to bolo tak ze sa do toho zapojili hraci a na finali som behom 6tich ruk po sebe vyhral cely turnaj ... to sa stava bezne samozrejme ... skoro kazdy turnaj takto tocim :D :D :D
    • stygian
      stygian
      Bronz
      proste na winamaxe maju vsetci vsetko a sety fullhousy postupky farby tam su kazdu ruku minimalne u 2och hracov ... tak nech mi niekto vysvetli aka to je nahoda :D :D :D
    • AAnewbie
      AAnewbie
      Bronz
      Registrace: 05.03.2012 Příspěvky: 787
      Ahoj chcel som ti tu napísať môj názor ale nechce sa mi. Keď tak skús len pogooglit:variance, selective memory, is online poker rigged?, is winamax rigged?
      Pekný deň
    • Tightfold
      Tightfold
      Black Member
      Registrace: 16.08.2014 Příspěvky: 498
      Neposlouchej je, ti lidé jsou placení pokerovými hernami, aby na svůj scam nalákali co nejvíc hráčů. Sdílej než to smažou!!!!!
    • 1
    • 2